Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 165
ами както писах П ми беше  7 на 7,а сега мисля 5протеини-като днес ми е последен ден ,а от утре зеленчуците дали да не ги правя само 3 дни,защото задържам вода ?Какво ще кажат по-опитните?
Виж целия пост
# 166
Добър ден!
Klemy,незнам дали ще ти хареса,но аз си падам по пилешки дробчета с лук,подправка за пиле и солчица,в гювече!Лесно,бързо и вкусно.Аз съм на ПЗ и ще готвя такова,но ще сложа и гъбки:)
Спанака беше много вкусен.Хората,които го обичат,определено ще харесат рецептата:)))
Моето меню днес е:
Закуска:3 л. Вереч 0.1%+2 л. овесени трици
Обяд:Прословутия спанак
Вечеря:Пилешки дробчета в гювече Party
Лек ден  bouquet Hug
Виж целия пост
# 167
Вещи  Heart Eyes, аз не знам каква ви е практиката да включвате някои в списъка с килцата които е свалил, но ако може ще ме впишеш ли и мен да съм част от вас  Hug

аз съм започнала на 02.01.2008г. бях 73кг. сега съм 67кг. целта ми е 58кг.
Виж целия пост
# 168
Sun - олееее  #Crazy - значи веднага спирам с яденето на овесените ядки, докато не си набавя трици - по този повод да попитам има ли ги в Метро или на диетичен щанд в някой от големите хранителни вериги, защото наблизо май диетичен магазин няма  newsm78

Fancy N - ами да все още кърмя, но понеже в началото на февруари май ми предстои пиенето на силни лекарства и ще ми се наложи да го спра, та затова мисля, че и сега не е проблем да спазвам стриктно първата фаза  Thinking
Виж целия пост
# 169
Ясно, че сървърът беше счупен до преди малко, ама сега къде стиииииииииии?

Никой не ми обърна Фнимание на новата табела.
Виж целия пост
# 170
ами както писах П ми беше  7 на 7,а сега мисля 5протеини-като днес ми е последен ден ,а от утре зеленчуците дали да не ги правя само 3 дни,защото задържам вода ?Какво ще кажат по-опитните?

Не те рзазбирам съвсем.
Карала си 7 ударни, а след това 7 смесени ли?
Виж целия пост
# 171
dorchester Браво за табелата! Имаш моята подкрепа!  Hug

Аз трици така и не намерих. Обещаха ми за сряда да има  Tired Така че, продължавам на ленено семе. Днес нещо не ми се яде...
Виж целия пост
# 172
Здравейте момичета и от мен!
Честит рожден ден на детенцето на Инка  newsm59 да ти е жив и здрав.
Джувка честит рожден ден и теб с пожелания за щастие и много сбъднати мечти smile3525 nbirthday
При мен нищо ново в последните дни не съм мръднала нито грам, но продължавам напред днес съм 4 П ден.
Не ми остава време да пиша, но гледам да прочитам всичко когато мога.
 newsm51
Виж целия пост
# 173
Здравейте момичета!
Бих искала да ме включите във вашия отбор! От днес съм на диетата. Останах силно впечатлена от вашите резултати. Дано и при мен се получи!
Виж целия пост
# 174
Здравейте и от мен!  Hug

Искам да поздравя всички празнуващи днес и всички с минусчета!   bouquet
При мен нищо ново. Седя си на същите килограми, но обиколките намаляват.
Успешна седмица и много минусчета на всички!
Виж целия пост
# 175
Спринг, ето списък на диетичните магазини с адреси и снимки: http://dukanskirecepti.wordpress.com/category/Диетични-магазини/ Иначе, трици се намират от време на време и на щандовете за диетични храни на големите вериги, но не зареждат много редовно сякаш.
Дори, браво!  smile3501 Дано да е завинаги!
jouzi, добре дошла и успех!   bouquet Разкажи ни повече за себе си.  Wink
Виж целия пост
# 176
Добре, че сървърът се скапва от време на време, че да отхвърлим и по малко работа  Joy Joy Joy

Хайде по кафе за следобедна почивка  Hug

Виж целия пост
# 177
Здравейте,милички! Hug
До сега форума не ми зареждаше и цял ден не можех да ви чета TiredА без вас съм като  Crazy
Честито на всички минусчета! HugГледам днес пак са много-само така момичета! Wink
Честито и на рожденниците! newsm59
Сън от сега ни липсваш,но се надявам да си изкараш супер в Гърция-запази една гала вечеря за една истинска гръцка мусака! Heart Eyes
Аз днес съм плюс.Направо не знам какво стана...може би е от няколкото моркова в зелето-за трите ми ПЗ дни бяха 4 моркова newsm78Но то ако така ще е от едни моркови какво ще стане ако някога изям една вафла... TiredКакто и да е...
От днес съм П и съм много много стриктна-без рулца от раци,без горчици,степчета и тем подобни.За закуска изядох 200гр кисело мляко+1 1/2 с.л. трици,следобедната ми закуска беше тричаво кексче,обяда беше пилешко бутче и няколко глътки прясно мляко,сега ще си правя 1 яйце на око и малко пуешко филе и за вечеря ще е 1 скумрия-дано утре има -!Стискайте палциии Praynig
Виж целия пост
# 178
Сънче мерси за кафенцето, така добре ще ми дойде, направо ми се затварят очите. Hug
Виж целия пост
# 179
Здравейте на всички   bouquet
Инка, да ти е живо и здраво детенце  Hug
Джуфка, миличка, честит рожден ден! Много здраве, късмет и само сбъднати мечти  Hug
Дори, дано се справиш с това предизвикателство, стискам ти палци. Аз все още нямам волята и за това   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия