Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 255
Честит Рожден ден на Джуфка! Много щастие късмет и любов!

Виж целия пост
# 256
Здравейте момичета много ви се радвам Hug

Благодаря ти Кри Hug и в по- другата темичка да се включа към двуцифрените пак ще съм много доволна.
Джуфка Много здраве и късмет ти желая


Зазу1 след теб съм Hug и бързо оздравяване.

Сън Hug  bouquet Весело изкарване и много положителни емоции.

dorchester,браво за табелата, чудесно решение и аз мисля да се присъединя, но първо килограмите да постопя.

Вещи специални благодарности и моля те ако залакомея пак искам да ме биеш с тигана по главата /може и профилактично/

Честито на всички с намаления  newsm51
Виж целия пост
# 257
Зазу1 след теб съм Hug и бързо оздравяване.
С тази скорост, с която сваляш, скоро аз ще съм след теб  Wink

Лорче, ти не искаше ли 19 кила да сваляш или съвсем се оплетох  newsm78 Май си си поставила нова цел  Crazy

Уф и на мен ми е едно мега смачкано. Направо ще се разпадна  Tired Май само се оплаквам тез дни, ма тия скапани вируси ни е**** м***** с извинение. Всичките ги изредихме.
Виж целия пост
# 258
И честити рождени дни и месеци на малките дюканчовци!



и месеци



на малките дюканчовци!
Виж целия пост
# 259
Здравейте!
Вече 3 ден съм на П. Кога може да очаквам първи резултати?
Виж целия пост
# 260
Здравеите момичета  bouquet
Още веднъж сърдечно благодаря за милите пожелания,разноцветните балони ,изкусителни торти Hug  bouquet
БЛАГОДАРЯ! ОБИчАМ ВИ Heart Eyes
лЕКА И ОТСЛАБВАщА ВЕчЕР!
Виж целия пост
# 261
МОМИчЕТАААААААА -1КГ.  newsm68  newsm44                            Направо не мога да повярвам.Нещо се оплетох с линийката и не мога да я променя,но ще упорствам.Много благодарности на всички Hug Hug HugОБИчАМ ВИ,ОБИчАМ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!!!!
Виж целия пост
# 262
dorchester Браво за табелата! Имаш моята подкрепа!  Hug

Аз трици така и не намерих. Обещаха ми за сряда да има  Tired Така че, продължавам на ленено семе. Днес нещо не ми се яде...
Елеонора_76, преди малко си купих трици в големия Трънчев (Сити център).
Виж целия пост
# 263
Здравейте!
Вече 3 ден съм на П. Кога може да очаквам първи резултати?
Мариума, вече със сигурност имаш резултати  Peace Мериш ли се всекидневно? Мисля, че много бързо ще сваляш, поне в началото  Peace
Дореееееее, браво за табелката, с теб съм  Hug Не пуша от 4.01, чувствам се мноооого добре, не ми се пуши хич  Peace
Виж целия пост
# 264
Оооо,Бубе,голямо гуш, Hug
Виж целия пост
# 265
Оооо,Бубе,голямо гуш, Hug
Гуш и на теб  Hug Heart Eyes
 Не съм писала 2 дни, не смогвам да изчета дори  Crazy Ще приспивам малката и после мога да се включа пак  Sunglasses
Виж целия пост
# 266
Какво да ти кажа?! У нас няма такова кантарище на което да се претегля. Всеки ден се меря с метър /поне той още ме обхваща Simple Smile /. За сега съм се смалила с 0.5 см.  Thinking
Виж целия пост
# 267
Какво да ти кажа?! У нас няма такова кантарище на което да се претегля. Всеки ден се меря с метър /поне той още ме обхваща Simple Smile /. За сега съм се смалила с 0.5 см.  Thinking
Това е супер за 2 дни, днес нали ти е трети  Hug
Мери се, по дрехите също ще усетиш много скоро  Peace Както са ти казали и други момичета днес - трябва доста да хапваш, не трябва да оставяш организма да си мисли, че е застрашен  Naughty Хапвай поне 5 пъти на ден, докато се заситиш  Peace Успех ти желая от сърце   bouquet
Виж целия пост
# 268
Дано да успея с тази диета. Старая се да похапвам когато ми е възможно, но не ми се отдава на работа да спазвам някакъв режим по време. В смисъл да ям в точно определено време.
Виж целия пост
# 269
Ще е интересно за мен някой да сподели как се е чувствал първите дни, но някой с повечко килца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия