Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 330
hristina_k все пак така вкусно изглежда............. Rolling Eyes мечта Simple Smile)
Лека нощ Simple Smile)
Виж целия пост
# 331
Вещи,защо?
Че то какво остана за ядене тогаз из ПЗ дните?
Мен много отдавна не ме е боляла жлъчката........странно защо сега Rolling Eyes
Ами аз ям туршия - много старателно измита, почти без вкус. И си готвя месо с буркани гювеч - домати, чушки, зелен фасул и патладжан, но и патладжана е забранен, така че го заобикалям.
Виж целия пост
# 332
Добра вечер дюканки! Дано успея да се включа! Искам да Ви кажа, че сте страшни!
Виж целия пост
# 333
Хей момичета, чета Ви от доста време, но все не успявам да публикувам, дано тази вечер ми провърви. Искам да Ви кажа, че сте много позитивни мацки с умопомрачителни резултати. И аз реших да спазвам режима и вече от 1 седмица съм на него. Ей да знаете има резултат.
Виж целия пост
# 334
МОМИчЕТАААААААА -1КГ.  newsm68  newsm44                            Направо не мога да повярвам.Нещо се оплетох с линийката и не мога да я променя,но ще упорствам.Много благодарности на всички Hug Hug HugОБИчАМ ВИ,ОБИчАМ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!!!!
Laughing
merchemi ! Има я Simple Smile)) Ей го горния цитат Simple Smile)
Виж целия пост
# 335
Права е Вещи за спанака. Ето един линк за жлъчните  Laughing http://steffanov.dir.bg/diet02.html

 Hug
Виж целия пост
# 336
Божеееееее колко сте много и колко много сте изписали от вчера цели 20 странички -браво!!! Crazy
Аз пък се реших и почнах от днес независимо че престоят два рожденни дни -тогава ще съм на салатка и пържолка и сигурно сще остана само с опитването на торта! Blush
Значе започвам от днес 28.02 от 65 кил. -161 ръст и трябва да стигна до 54 поне!  Thinking
Значе борбата ми са цели 11 килца !
Днес закуската ми беше само чай инхуа и по принцип е все такава заради дребосъка в къщи а сега и каката сие в къщи грипава и не ми остава много време за мен
после обяд - кисело мляко култура 0.1% с овесени трици а слагатели ли някакви подсладители да е по сладичко аз си взех фруктоза но незнам дали да си сложа newsm78
вечеря -100 грама свинска пържолка на скара от вчера и скумрия половин парче + салата
Виж целия пост
# 337
 Grinning Вани ник и Лора вече дефилират Simple Smile))
На мен наистина ми поникнаха криле...от достигането на границата под 60 кг, това почти са момичешките ми кг, и така и се чувствам.
Ще видим на срещата , дали ще те познаем Simple Smile)
Куини,

Divana, аз мисля, че можеши да пиеш флекс ойла.
neonkaa, най-важно е сама да се настроиш и да си го решиш  newsm10 Желая ти успех Simple Smile

 newsm78 като че ли и на мен ми се е появила още една звездичка, ама кога ли...... newsm78 сигурно за ЧРД-то Simple Smile))
Виж целия пост
# 338
Divana, аз мисля, че можеши да пиеш флекс ойла.
 newsm78 като че ли и на мен ми се е появила още една звездичка, ама кога ли...... newsm78 сигурно за ЧРД-то Simple Smile))

По повод звездичките - при 2000 поста май има трета звездичка и ставаш редовен потребител. Аз съм във форумите от повече от 2 г. и половина, изписала съм тонове постове, но повечето в клюкарника, и резултатът е... две звездички.

А три капсули дневно, които съдържат 3 грама, макар и полезни мазнини newsm78
Божеееееее колко сте много и колко много сте изписали от вчера цели 20 странички -браво!!! Crazy
Аз пък се реших и почнах от днес независимо че престоят два рожденни дни -тогава ще съм на салатка и пържолка и сигурно сще остана само с опитването на торта! Blush
Значе започвам от днес 28.02 от 65 кил. -161 ръст и трябва да стигна до 54 поне!  Thinking
Значе борбата ми са цели 11 килца !
Днес закуската ми беше само чай инхуа и по принцип е все такава заради дребосъка в къщи а сега и каката сие в къщи грипава и не ми остава много време за мен
после обяд - кисело мляко култура 0.1% с овесени трици а слагатели ли някакви подсладители да е по сладичко аз си взех фруктоза но незнам дали да си сложа newsm78
вечеря -100 грама свинска пържолка на скара от вчера и скумрия половин парче + салата

Яла си ужасно малко.
1. Закуската е задължителна - въпреки детето можеш да изядеш едно сварено яйце.
2. Яде се 4-5-6 пъти на ден
3. Ако правиш ударна фаза - махни салатата. Ако кърмиш - не я махай baby_neutral
4. Струва ми се, че фруктозата не става - това е плодова захар, а плодовете са забранени. Има хиляди подсладители, избери си някой. Можеш да подслаждаш млякото с разтворими сокчета степ. Аз не съм им фен, но при желание за сладко и аз ги бъркам в млякото.
Виж целия пост
# 339

Тц...Пак не ми се показва тая мацка.Но ти благодаря  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 340

пеперудке,  а сега?
лека нощ
Виж целия пост
# 341
Такааа, Честит Рожден Ден на Джувка, синчето на Инка, и честити 9м. на малкия Дюканчо на Марини newsm59
Аз да си призная си хапнах маалко парченце от тортата на Ники... и да ви кажа, ламята в мен, като се опууули Twisted Evil, едвам я удържах...Та днес се вкарвах в правия Дюкански път Rolling Eyes.Ще се премеря вдругиден, да видим дали да променям схемата...
Айде, лека нощ от мен! smile3525 smile3524

Виж целия пост
# 342

пеперудке,  а сега?
лека нощ

 Е запълни ми монитора.Хихихихи.Мерси много.  bouquet

 Момичета,днес съм в грях.за това и викам Фоли.Сутринта към 10.30 ч. си направих кексче в микровълновата и си го хапнах.Обаче после ядох чааааак в 18.00 часа и то какво мислите.250 г.извара +1 кофичка Верея.После в 20.30 скумрия и половина,и сега пак съм с изварата и млякото.Ужасен глад ме подгони бе.И сега ще изям света....а утре резултати ще чакам...трънки.
Я ми теглете по един бой с тигана...
Виж целия пост
# 343
Бачи, честита ти звездичка!   bouquet
Сесилия, честит ти кантар! Само минуси да показва  Peace
Мерчеми, добре дошла!   bouquet Може да дадеш повече инфо за себе си. Колко килца искаш да свалиш, как си ги качила, за колко време ... колко си свалила и откога си на режима... Ние тук сме много любознателни  bowuu
Неонка, ще допълна само с едно нещо Дивана - свинското е забранено  Naughty

Виж целия пост
# 344
Здравейте, момичета! Първо да си призная (може и някой тиган да ударите...) - краят на декември/началото на януари ми бяха много кофти и се отпуснах - съвсем съзнателно се отпуснах уж... Не толкова с яденето, даже изобщо не съм прекалявала с него, колкото с алкохола (и то не напиващо прекаляване, но системно чаша - две - три, не повече!). И качих 4 кг, които на практика от 3-4.01.  започнах да свалям с упорито и стриктно дюканстване. Към момента ги свалих, даже и още 2 - но това не само ми забави темпото, но и много ме стресна. Толкова е лесно да се изтърколиш обратно! А уж си мислех, че съм овладяла положението, че всичко е в релси...
Та затова не писах, може да се смеете, но ме беше срам дори да се логна.Embarassed Embarassed Embarassed

Добре дошли на новичките и честито на всички упорити и смаляващи се девойки!   bouquet Hug  bouquet

За Мариума - не се притеснявай, дори да нямаш достъп до кантар, много скоро ще усетиш разликата по дрехите и по снимките! Крикри ме посъветва да си направя, а и имам една от лятото - страшна снимка просто! - разликата започва да се вижда още на втората седмица. Килограмите падат не толкова бързо, колкото сантиметрите - макар че в момента съм само с 2-3 кг по-малко от декември, един панталон, който тогава дори не можех да закопчея,  сега събувам без разкопчаване и ми стои като на Чарли Чаплин. Само не се отчайвай и не се отпускай като мен!  Embarassed Confused Rolling Eyes А за теб - букет (режимен е!)   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия