Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 510
Айде сега и претенции ... където сваря там бия  Mr. Green Пък вие като искате подлагайте   
Виж целия пост
# 511
Фоли много хубаво ви орисва, ама аз се чудя дали моята пръчица няма да свърши тази работа и безплатно
                                                       

 newsm43
Виж целия пост
# 512
Volna, аз не се "тръшкам", че не свалям, а че качвам. Вие сте доста по-навътре от мен в тънкостите на режима и търся съвет! Нали затова сме тук?!  bouquet
MAMS, благодаря за съвета. Сиренето ще остане за бебо, а пък аз нападам изварата!  bouquet
foli, свирках, свирках...добре, че ме чу! Благодаря ти! За цената ще се договорим!   bouquet
Fancy, днес съм ти сто пъти по благодарна за рецептата за кексчето...МММммного вкусно! А къде са ни поздравите днес? Hug
Вещи, ами давай и ти...двойна орисия, по-сигурен резултат! Пък и щом е безплатно...  Hug
@teya, подсладители има в хранителните магазини, най-често на диетичните щандове!
Виж целия пост
# 513
Момичета, кажете от къде си вземате течен подсладител, в какви разфасовки е и т.н/думата ми е от аптеки ли? от супермаркети или специализирани магазини?/ че направо ми втрасна от кисело мляко със степче и канела и ми се хапва "друго" сладичко:)

Има във всички хранителни вериги. Аз ползвам Хуксол.
Виж целия пост
# 514
Фоли, не теб бе, освен ако ми попаднеш случайно на пътя  Party
Виж целия пост
# 515
 Здравейте, момичета! Сега ще прочета какво сте писали, само да ви кажа за снощти - изядох една хапчица от тортичката.Съжелявам толкова много сега  ooooh!
 
 Имам доста да чета, отивам  smile3529
Виж целия пост
# 516
да се похваля Crazy купих си черно боди прашка М - облякох го, но съм като кренвирш в него  Joy
то ще ми е лакмус за ширините
ще се меря, разбира се, но друго си е да видиш как нещо се топи и изчезва  Hug
баси не ти ли звучи по-добре - намекващо някак  smile3534
Виж целия пост
# 517
Фоли много хубаво ви орисва, ама аз се чудя дали моята пръчица няма да свърши тази работа и безплатно
                                                       
Ммммм, как имам нужда от един хуууубавичък масаж! Joy Flutter Joy
Виж целия пост
# 518
Цвети жива и здрава да е майчето! Много да я обичате!  bouquet
Лора, стискам ти палци бързо да преодолееш шока от станалото! Моля се да не се случва на никого Praynig

За всички задържащи да кажа, че включих ябълковия пектин поради тази причина и сякаш нещата потръгнаха. Пробвайте!
Виж целия пост
# 519
БУРГАСКА СРЕЩА!!!

ПЕТЪК  17.15   ПРЕД ВХОДА НА  ХОТЕЛ "БЪЛГАРИЯ"
Виж целия пост
# 520
М**ка му стара и гадното прасе съм.  Crossing Arms  Не се въздържах и си направих  кексчето тричавото, със 2 с.л. трици и т.н. и едвам го изчаках да изстине и почти го изядох (остана ми малко за следобедна закуска) Много ли съм си позволила?  Embarassed Като имате предвид, че хапнах и 1 варено пил.бутче, малко зелена пиперка и 10-на хапки праз лук... а, и пих доста вода  Simple Smile
Виж целия пост
# 521
Теб човек най-напред не може да те накара да ядеш трици, после не може да те спре  Laughing Разрешеното количество е 3 лъжици на ден, защото съдържат доста въглехидрати.
Виж целия пост
# 522
фоли - как си се разорисвала  Joy Joy Joy

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 523
ЗлаВещица  Laughing ОК. Значи все пак не съм прекалила... Просто... ъъъъ, имам дразнител!  Детето тука цял ден размъква една Милка  Whistling и ме изкушава ужасно мнооооого  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 524
опит за включване
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия