Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 525
grandmama Опита явно е успешен! Grinning
Виж целия пост
# 526
Здравейте сладуранки.... wavey  bouquet Hug
Леле какво правите ....вие само...  smile3523,хванала ви е музата....
Лора, желая ти бързо да превъзмогнеш шока, които си изживяла и дръж се , ще се справиш... Hug
И аз не мърдам на кг, но има време....
Днес си хапнах-закуска-кис.мляко, шунка и нискомаслено сиренце Ескузия; обядвах шунка с малко пр.мляко и 3яйца и чушка на тиган, а също и кайма с яйце на фурна....
Сега мисля да си направя крем карамел....   chef И многооо вода....
Честито на всички свалили, продължавайте така... newsm44
Успех момичета....Аз отивам да   food002 1dishes 1ironing и накрая  eat 
Чао от мен      bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 527
[ За всички задържащи да кажа, че включих ябълковия пектин поради тази причина и сякаш нещата потръгнаха. Пробвайте!


И аз тъкмо това исках да питам. Открих едно пакетче пектин в кухненския си шкаф и понеже нямам овесени трици в къщи, пък и с дребната няма как да ходя да си търся - какво количество пектин може да се яде на ден и има ли значение по кое време на деня ?

Лора, съжалявам за това , което ви се е случило. Преди години в един голям сняг една кола се завъртя и ни удари, още не мога да се возя в кола когато е заледено . Дано скоро преодолееш шока.
Успешен слабеещ ден на всички.
Виж целия пост
# 528
Сън, нали ти имаше алергия и не ядеше определени неща в режима... Как разбра че ти се е появила? Обрив ли получи и по друг начин? Благодаря предварително че ще ми отговориш.
Виж целия пост
# 529
Просто... ъъъъ, имам дразнител!  Детето тука цял ден размъква една Милка  Whistling и ме изкушава ужасно мнооооого  Rolling Eyes
Всички имаме дразнители. Аз съм с три деца, мислиш ли ,че по цял ден няма все нещо изкушаващо наоколо Simple Smile
Виж целия пост
# 530
ooooh! Сутринта ми се скапа нещо нета в къщи, а толкова исках да вляза и да се похваля, че днес и аз съм с минусче  newsm47 , ама тихичко, че да не се върне утре пак кантарът.  От 06.01. съм на режима и досега съм свалила 3,5 кг и съм доволна Grinning Храня се, виждам, че кантарът отива надолу, е, по-бавно отколкото ми се искаше, но трябва да сме търпеливи. Досега не съм се изкушавала от нещо, само като се сетя, какъв  Shocked изпитах, като се претеглих след Нова година и забравям за всички изкушения.
marini, радвам се, че кексчето ти е харесало Simple Smile И аз имах период, в който ту качвах, ту свалях. А ти и нямаш много какво да сваляш де  Simple Smile, затова може по-бавно да постигнеш целта , не се ядосвай от това Hug
Сега ще се опитам да ви изчета в работно време oops

Сега пък проблеми с Бг-Мамма. Ако успея до довечера, ще е добре Tired

Виж целия пост
# 531
Сън, нали ти имаше алергия и не ядеше определени неща в режима... Как разбра че ти се е появила? Обрив ли получи и по друг начин? Благодаря предварително че ще ми отговориш.

Сън ще ти отговори в петък.  bouquet
Виж целия пост
# 532
здравеите,аз мога ли да питам едно въпросче?за сега чета и събирам информация. интересува ме,дали може да се яде свинско сърце,варено без сол и подправки. Hug  bouquet
Виж целия пост
# 533
Нели ив,Сън е в Гърция.Ще е тук чак в петък.
Виж целия пост
# 534
Айде да се разпиша и тук. Бях ви съседка във ВМ-НВД миналата година, когато свалих 27 кг след раждането.

Сега, поради ред причини, искам промяна и след угоителните месеци декември и януари започвам начисто и с планове да сваля още 15 кг до перфектната фигура. Приемате новаци, нали? Simple Smile Започвам утре, днес ще ходя на пазар за трици и месце.
Виж целия пост
# 535
здравеите,аз мога ли да питам едно въпросче?за сега чета и събирам информация. интересува ме,дали може да се яде свинско сърце,варено без сол и подправки. Hug  bouquet
НЕ може  Naughty
Виж целия пост
# 536
Айде да се разпиша и тук. Бях ви съседка във ВМ-НВД миналата година, когато свалих 27 кг след раждането.

Сега, поради ред причини, искам промяна и след угоителните месеци декември и януари започвам начисто и с планове да сваля още 15 кг до перфектната фигура. Приемате новаци, нали? Simple Smile Започвам утре, днес ще ходя на пазар за трици и месце.

Добре дошла!  bouquet
Симона е много сладка , истинска Дюканка Hug
Виж целия пост
# 537
здравеите,аз мога ли да питам едно въпросче?за сега чета и събирам информация. интересува ме,дали може да се яде свинско сърце,варено без сол и подправки. Hug  bouquet
НЕ може  Naughty

II. Дреболии
От тази категория е разрешен черният дроб- телешки, говежди или птичи, както телешкият и агнешкият езици, които не са тлъсти.

Пише го на първа страница. Моля те да я прочетеш.
Виж целия пост
# 538
 newsm53 здравейтееее!цял ден хвърлям по едно око и пак съм пропуснала Фоли като е размахвала пръчицата newsm45 искам и азззз smile3511честито на всички свалили smile3501аз днес нямам и грам минусче.нищо надявам се за утре.жалко,че ще пропусна бургаската среща.
Вещи,може и ти да ме орисаш с твоята пръчка  smile3503.всичко ще издържа за да сваля нещо smile3521
Виж целия пост
# 539
Аз защо си мисля че никой не ми обръща внимание.Вие си пишете а никой даже не ме стимулира да почна отначало след моите прегрешения newsm78 Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия