Набор 2001 (8)

  • 17 622
  • 356
# 75
Ани също не гледа телевизия,предпочита да се занимава с други неща.Дори и като поиска да гледа някое филмче,то си върви като звуков фон,а тя си играе.
А в детската положението е като при вас.Непрекъснато им пускат телевизора,вместо да ги занимават с нещо или да ги пуснат навън,ако времето позволява.
Виж целия пост
# 76
Lennyh пропуснала съм си отговора за ламинирането. Дияна имаше огромен куп рисунки, и от градината, и у дома, поне на едно място ги складираме.
Предоплагам, че цените за ламиниране са различни. Аз само веднъж съм ламинирала в книжарницата в блока ни. Мисля, че ми излезе 1лв на А4.
И гледам растящият куп рисунки на Дияна, и гледам, и накрая помолих книжарката ако може да ми поръча като нейната машина. И си купих машина за ламиниране  Joy Машината е малка, за А4, "ednet Economy". Взех я за 70лв. Сега от книжарката си поръчвам само ламинат. Една кутия А4, 100 броя листа ми излиза 23 лв. Скоро питах в офис 1, същото удоволствие ще ми излезе към 40 лв, ако не и повече.
Книжарката ми рече, че повече държи на редовните си клиенти. Ако ми продаде кутията за 40 лв, едва ли ще отида втори път при нея. Simple Smile
Ще те излъжа колко кутии опаткахме вече, може би 4. Снимки също се ламинират идеално. Само на Дияна прецаках снимката от ехото. Цялата стана черна, е личи си малко де Simple Smile
Някои от рисунките на Дияна от яслата се бяха изпокъсали, други пък бяха пожълтели. Сега дребната е доволна, че може спокойно да си ги разглежда.

И откакто купихме машината Дияна стана много продуктивна от страна на рисунки Simple Smile Мен естествено ме мързи да включвам машината за всяка рисунка, и гледам да събера повече и се почва едно ламиниране Simple Smile Повечето Дияна сама си ги ламинира, аз само нагласям листа.
Виж целия пост
# 77
Така наречения  "Спортен комплекс Червена знаме" на 4-и километър.Точният адрес е ул.Асен Йорданов 1.Там трябва да търсите залата по гимнастика и акробатика.Но е малко завъртяно.Ако искаш мога да ти дам тел. на треньорката да пробвате. Peace
И аз там съм тренирала худ. гимнастика. Имам хубави спомени. Simple Smile
Виж целия пост
# 78
  Aннa,базата е позастаряла,но дух и ентусиазъм не липсва. newsm10 smile3501Децата ходят с огромно желание.
Виж целия пост
# 79
Да похваля и моя прекрасник, че пише много хубаво. Двойки като неговите и досега не мога да пиша. И много обича часовете по английски, твърди, че са му любимите. Слава Богу, са след заниманията в училище и не се налага да търчим из града по час.
Телевизия и компютър и у нас  се ограничават до един час дневно. Има мрънкане, но аз съм си глуха.

Освен за "Червено знаме", бях чувала за спортна гимнастика в зала "Раковски". Имате ли информация?
Виж целия пост
# 80
 На Червено знаме,няма спортна гимнастика,има само акробатика.
Виж целия пост
# 81
Като тренирала 12 години спортна гимнастика и страдаща на дърти години от старите спортни травми,май ще предпочете да запиша Ани на художествена.

На Червено знаме,няма спортна гимнастика,има само акробатика.
Това винаги ли е било така?Защото /то вярно че беше преди 500 години и кой да помни толкова назад/ все си мисля,че сме ходили на състезания там?Може и да бъркам залата.
Виж целия пост
# 82
Здравейте, момичета!

Аз досега само ви четях, но вече се осмелявам да се включа в темата. Моят син Теди е набор 2002, но ходи на градина и в предучилищна в момента с набор 2001. Затова се записвам във вашата тема, защото и нас вече ни вълнува треската около записването за училище.
Ние все още не сме се спрели на определено училище, но ни се искаше да е в района, в който работим, което прави близки 133, 38 и  донякъде 129 училища. Днес разбрах, че в 129 вече приемат молби. А в 38 приемът на документи ще започне чак на 7.05.
Преди много се бях запалила за Еврейското училище, но то е далече и ако няма транспорт, ще е невъзможно всеки ден някой да го води сутрин и взема следобед. А знае ли някой дали в Еврейското приемът е все още с изпит? И откога се подават молби там?

 
Виж целия пост
# 83
За Еврейското знам, че има входящ тест, но минлата година Министъра го забранил и направили приеме по следните критерии:
- да има еврейски произход
- да има брат или сестра в училището
- да е от района
-родителите да работят наблизо
-някой от родителите да работи в Министерството на Културата
Дали пък да не си сменя ряботата?  Grinning
Тази година не знам по какви критерии ще бъде приема, трябва да намина. Някой ако има по-нова информация - да пише.
Транспорт имали,а  това е голямо предимство.
Има ли наичин да се направи списък на училищата с транспорт. Тов би било полезно за всички.
Виж целия пост
# 84
 Бианkа,не винаги е било така.Май от няколко години няма спортна гимнастика. Cry
Виж целия пост
# 85
Здравейте, момичета!

Аз досега само ви четях, но вече се осмелявам да се включа в темата. Моят син Теди е набор 2002, но ходи на градина и в предучилищна в момента с набор 2001. Затова се записвам във вашата тема, защото и нас вече ни вълнува треската около записването за училище.
Ние все още не сме се спрели на определено училище, но ни се искаше да е в района, в който работим, което прави близки 133, 38 и  донякъде 129 училища. Днес разбрах, че в 129 вече приемат молби. А в 38 приемът на документи ще започне чак на 7.05.
Преди много се бях запалила за Еврейското училище, но то е далече и ако няма транспорт, ще е невъзможно всеки ден някой да го води сутрин и взема следобед. А знае ли някой дали в Еврейското приемът е все още с изпит? И откога се подават молби там?

http://www.hebrewschool-bg.org/сайта на еврейското 134
Виж целия пост
# 86
Здравейте! Радвам се, че вече и аз ще мога да се включа. От скоро имам нет. В офиса само четях мненията, но сега ще мога и да участвам. Живея в едно село близо до Божурище и до нас нета все не можеше да стигне по ред причини. Имам син, който е роден 2001г. и ходи на предучилищна в 133. Първо исках да го запиша в руското, но се смилих над горкото дете, което щеше да става в 05.30 - 06.00 за да може да пристигне на време за училище. Хубаво е да живееш извън пренаселената вече София, но отиването и връщането от училище се оказва леко затруднение Thinking
Виж целия пост
# 87
Бианkа,не винаги е било така.Май от няколко години няма спортна гимнастика. Cry
Жалко,наистина.Хубав спорт е.Развива дисциплина и самоконтрол.А травмите май почти навсякъде ги има.
 А случайно някой да знае къде има художествена гимнастика в центъра?
Виж целия пост
# 88
Не съм писала отдавна тук.
Ние спряхме плуването защото това ранно ставане / в 5.30 сутринта/ направо ни съсипваше / и нас и детето/. Сега остана само английския и балета в детската градина. Опитваме се вечер у дома да пишем и да смятаме, като гледам това занимание да не е отегчителното изписване на редове с една и съща буква или задачки някакви , а пишем например писмо на баба , смятаме с монети колко струват 2 пици и т.н. Ще ми се детето да види реалната полза от това да умееш да пишеш и да смяташ. Иначе чакаме с нетърпение ски-курса през март.Засега ни казаха , че ще струва 195 лв. с картата за влека. При нас тази сума се умножава по две ooooh! заради малкия. Паднаха ни още 2 зъба тази седмица и усмивката на малката ми госпожичка е невероятна  Joy
Виж целия пост
# 89
Здравейте, момичета!

Аз досега само ви четях, но вече се осмелявам да се включа в темата. Моят син Теди е набор 2002, но ходи на градина и в предучилищна в момента с набор 2001. Затова се записвам във вашата тема, защото и нас вече ни вълнува треската около записването за училище.
Ние все още не сме се спрели на определено училище, но ни се искаше да е в района, в който работим, което прави близки 133, 38 и  донякъде 129 училища. Днес разбрах, че в 129 вече приемат молби. А в 38 приемът на документи ще започне чак на 7.05.
Преди много се бях запалила за Еврейското училище, но то е далече и ако няма транспорт, ще е невъзможно всеки ден някой да го води сутрин и взема следобед. А знае ли някой дали в Еврейското приемът е все още с изпит? И откога се подават молби там?

http://www.hebrewschool-bg.org/сайта на еврейското 134

Благодаря! Аз също го открих и се обадих по телефона, но ми отговориха, че нямат яснота за приема още, а щели да имат най-рано в края на март.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия