Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 180
то е ясно - няма да го ям - но ако не беше повдигнат въпроса щеше да ми изгори ударната фаза  Confused
явно прекалено много чета - ще мина на питане  Blush пък ако решите - бийте  Blush
благодаря, че ме вкара в правия път   bouquet
 
    Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 181
а на това нискомаслено, обезсолено, прясно сирене "Хелиус" как да му разбера маслеността?
упс, пише съдържа ... масло  Rolling Eyes гадове - лъжат ме  Tired искат да ме провалят  Crazy
Виж целия пост
# 182
Е, да де, ама аз ще стана на 41, когато се омъжи дъщеря ми, която е на 12
Виж целия пост
# 183

Фрактал, спред мен можеш да спортуваш и сега. Прави нещо, което ти доставя удоволствие. Аз ходя на фитнес успоредно от 1 ден на Дюкан и мога само да кажа, че съм много доволна.
И аз пробвах танци на 102 кила, но се оказа пагубно натоварване за ставите на краката.

Дюканска среща, София, 02.02.2008г. в ДИВАКА на "Христо Белчев"16, от 16 часа-събота.
 
Виж целия пост
# 184
Mr. Green здрасти Баси   Heart Eyes ти си моята пътеводна светлина,  Blush нали знаеш?

Виж целия пост
# 185
Да ви кажа когато почнах преди Коледа ,първият път режима си купих от това сирене Маджаров защото и аз не понасям извара ,мислех,че може на него пише !1.5% и си хапвах но по-малко и пак си свалях килограми ........... Whistling

Сега мисля да пробвам Ескуиза 0.2 % - тя става ,нали?Това извара ли е или сирене?

Кой беше със сладкото ,МОЛЯ дайте инфо за това мляко или каквото е там?
Виж целия пост
# 186
Да ви кажа когато почнах преди Коледа ,първият път режима си купих от това сирене Маджаров защото и аз не понасям извара ,мислех,че може на него пише !1.5% и си хапвах но по-малко и пак си свалях килограми ........... Whistling

Сега мисля да пробвам Ескуиза 0.2 % - тя става ,нали?Това извара ли е или сирене?

Кой беше със сладкото ,МОЛЯ дайте инфо за това мляко или каквото е там?

Екскуизата е прясно сирене - така пише на опаковката поне  Peace
Виж целия пост
# 187
Мараба Goody Simple Smile))
Виж целия пост
# 188
Здравейте както винаги пак сте изписали страшно много, нещо не смогвам да ви прочета.

Относно Екскуизата, аз си я хапвам.
Виж целия пост
# 189
Да ви кажа когато почнах преди Коледа ,първият път режима си купих от това сирене Маджаров защото и аз не понасям извара ,мислех,че може на него пише !1.5% и си хапвах но по-малко и пак си свалях килограми ........... Whistling

Сега мисля да пробвам Ескуиза 0.2 % - тя става ,нали?Това извара ли е или сирене?

Кой беше със сладкото ,МОЛЯ дайте инфо за това мляко или каквото е там?

Елена, Ескуиза-та е крема сирене, според мен повече прилича на много добре изцедено мляко. Много е приятна! Лапай смело!

Сладко можеш да си направиш с кисело мляко със степче по твой избор, с подсладител и канела или да си избереш някоя вкусотия от сайта с рецептите!
Виж целия пост
# 190

Фрактал, спред мен можеш да спортуваш и сега. Прави нещо, което ти доставя удоволствие. Аз ходя на фитнес успоредно от 1 ден на Дюкан и мога само да кажа, че съм много доволна.
И аз пробвах танци на 102 кила, но се оказа пагубно натоварване за ставите на краката.


Михаела, Бачи - благодаря! Да, от една страна се притеснявам да не навредя повече, отколкото ще е ползата. За танците съм си свалила бели-данс видеота с инструкции, не са натоварващи като диско-аеробика, само че като се видях на камерата как изглеждам, охххххххххххххххххххх... би се гътнала публиката....  hahaha hahaha hahaha И това не е проблем, де - по-скоро се притеснявам, че не изпълнявам правилно упражненията.

Интересното е, че откак съм на тоя режим имам чувството, че акумулирам енергия и нямам къде да я изразходя. Много странно усещане. Просто отвътре ме човърка да се движа и правя нещо, а работата ми е заседнала, и не винаги имам достатъчно време.
Виж целия пост
# 191
Момичета, здравейте!
Честито на всички с минусчета. Аз моите грамчета няма да ги отчитам-така реших само килограмите да отбелязвам /в минус разбира се/
За сиренето-оставете го за трета фаза и то по 40гр. на ден на един прием-това е според книжката и съветите на Дюки.
Детенце днес вече е по-добре - говори и се усмихва.
Прегръщам Ви  Hug
Виж целия пост
# 192
ама на първа страница пише, че можеее  Cry
Маджаров Light, свежо сирене Хелиос

  Така е да.Но пък в книгата пише,че трябва да се консумират продукти с масленост,не по-висока от 2-3 процента.А на Маджаров е с 10 процента.Вие си решете сами.
то е ясно - няма да го ям - но ако не беше повдигнат въпроса щеше да ми изгори ударната фаза  Confused
явно прекалено много чета - ще мина на питане  Blush пък ако решите - бийте  Blush
благодаря, че ме вкара в правия път   bouquet

Аз лично ям от обезмасленото сирене на Маджаров. Само че преди консумация го изкисвам за половин- един час във вода. Хапвам около 1 кибритена кутийка и то не всеки ден. Обикновено си го държа за крайни случаи - за омлети, яйца, супи, салати или си го смесвам с извара и кисело мляко - като сос или подправка.
Виж целия пост
# 193

Фрактал, спред мен можеш да спортуваш и сега. Прави нещо, което ти доставя удоволствие. Аз ходя на фитнес успоредно от 1 ден на Дюкан и мога само да кажа, че съм много доволна.
И аз пробвах танци на 102 кила, но се оказа пагубно натоварване за ставите на краката.


Михаела, Бачи - благодаря! Да, от една страна се притеснявам да не навредя повече, отколкото ще е ползата. За танците съм си свалила бели-данс видеота с инструкции, не са натоварващи като диско-аеробика, само че като се видях на камерата как изглеждам, охххххххххххххххххххх... би се гътнала публиката....  hahaha hahaha hahaha И това не е проблем, де - по-скоро се притеснявам, че не изпълнявам правилно упражненията.

Интересното е, че откак съм на тоя режим имам чувството, че акумулирам енергия и нямам къде да я изразходя. Много странно усещане. Просто отвътре ме човърка да се движа и правя нещо, а работата ми е заседнала, и не винаги имам достатъчно време.

Фрактал, мисля, че Бачи е права за ставите, но щом имаш желание и енергия е срамота да не ги използваш!  Grinning  Прави разходки с по-високо темпо и лесни и ненатоварващи упражнения вкъщи. Чудесно е, че лека полека връщаш контрол над тялото си, нали!   bouquet
Виж целия пост
# 194
Елена82 - значи - кис.мляко 0,1 /Герма имам в момента/ + 1 суп.лъж. какао - марката е La Mattina Cocoa /нискомаслено, но иначе обикновено какао на прах/ + подсладител. Бъркаш и ... наздраве!!!
И понеже обсъждате изварата - аз също не обичах, но в открих Дядо Либен също нискомаслена - аз я купувам от Била. Доста е добра на вкус няма го онова киселото и лепкавото на обикновенната #Crazy 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия