Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 165
Дорче, много гооооооооооооляма тайна е, на 56

   Невероятно.Прекланям се пред жени,които на твоята възраст искат да са красиви,и правят нещо за себе си.  bouquet  bouquet  bouquet

Нуш браво на теб.Поздравления.  bouquet
Виж целия пост
# 166
k_savova,

Ами там е работата,че скоро не съм била на диета. След раждането за 1 г. и 5 м. съм свалила 8 кг. от само себе си и то основно след като ми спря кърмата. Около Нова Година пак качих 2 кг. затова потърсих режим , с който да се опитам да отслабна и да задържа кг. Иначе в момента съм 86 кг. , така че има какво да свалям и то доста.
Ще ви изоставям сега, че малката се събуди е крива /пиша с една ръка /, после ще ви дочета. Чао .
Виж целия пост
# 167
Днес си купих нискомаслено лайт сирене на Маджаров!
Имам въпрос:
Може ли да ям от него,понеже се отвръщавам от изварата!?
Сега само си го гледам и очаквам отговор от компетентните! Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 168
Днес си купих нискомаслено лайт сирене на Маджаров!
Имам въпрос:
Може ли да ям от него,понеже се отвръщавам от изварата!?
Сега само си го гледам и очаквам отговор от компетентните! Heart Eyes  bouquet

 Не може сирене Naughty.Чак в трета фаза.Освен това,на Маджаров лайта е с 10 процента масленост. Peace
Виж целия пост
# 169
И пак да питам за ПЕКТИНА , ако някой го употребява- как се яде ? Сутринта си сложих във Вереята, но се наду и стана лепкав, трудно се преглъща. Някакви идеи в какво мога да го слагам ?
И аз пробвах с пектина, ама не ми де получи и на мен. Милото каза, че се разтваряло много добре с разтворимите витамини, не ставало на "лепило" и т.н.....Аз още не съм пробвала, също търся начини за удобна консумация Peace
Виж целия пост
# 170
Ето,скастирха те.
 Laughing
Аз също ненавиждам извара, пробвах пак, купих два вида, драйфа ми се от нея. За това в краен случай ям обезмаслено и обезсолено сирене, мисля, че ако не се прекалява е ок.
Виж целия пост
# 171
prysila, аз в ударната свалих само 1.5кг. Сега продължавам да свалям доста бавно, но обиколките видимо намаляват
ninna, задържа се вода от това сирене. Поне при мен беше така. Сутрин се събуждах подута и кантара въобще не мърдаше, докато разбера, че е от него. От тогава ям само извара. Забърквам си с кисело мляко, чесън и копър и става супер.
Виж целия пост
# 172
Присила, аз използвам Пектин по една лъжица сутрин в млякото! Трябва много добре да го разбъркаш, иначе става гадно.
Виж целия пост
# 173
ама на първа страница пише, че можеее  Cry
Маджаров Light, свежо сирене Хелиос
даже си мисля, че е в списъка за ударната фаза  Confused
добре, че не ядох, само го купих за утре  Blush
Виж целия пост
# 174
Ето,скастирха те.
 Laughing
Аз също ненавиждам извара, пробвах пак, купих два вида, драйфа ми се от нея. За това в краен случай ям обезмаслено и обезсолено сирене, мисля, че ако не се прекалява е ок.
Joy
Все едно аз съм го писала!И аз купих 2 вида,но отврътнята си е все същата!Пробвах с яйца,но им разваля вкуса!
И сега вече реших да не пробвам!Това е най-гадното нещо-разваля ми вкуса на диетата! #Cussing out Joy
Виж целия пост
# 175
ама на първа страница пише, че можеее  Cry
Маджаров Light, свежо сирене Хелиос

  Така е да.Но пък в книгата пише,че трябва да се консумират продукти с масленост,не по-висока от 2-3 процента.А на Маджаров е с 10 процента.Вие си решете сами.

  Мацки,отивам да си мия колата.Не е мита от септември ,миналата година.Сраааам.... Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 176
а изкисната маринована рибка може ли? Crazy
Виж целия пост
# 177
А защо пиете пектин  newsm78
Виж целия пост
# 178
ама на първа страница пише, че можеее  Cry
Маджаров Light, свежо сирене Хелиос

  Така е да.Но пък в книгата пише,че трябва да се консумират продукти с масленост,не по-висока от 2-3 процента.А на Маджаров е с 10 процента.Вие си решете сами.
то е ясно - няма да го ям - но ако не беше повдигнат въпроса щеше да ми изгори ударната фаза  Confused
явно прекалено много чета - ще мина на питане  Blush пък ако решите - бийте  Blush
благодаря, че ме вкара в правия път   bouquet
Виж целия пост
# 179
Мишле, какви прегрешенийца???  newsm66
Амиииии...... Sick.....аз таковата....... ooooh!......ъъъъъъ..... Tired....... Outta Joint......миииии.....5 бонбона "Мерси"  #2gunfire #Cussing out #2gunfire и......ъъъъъ......малко кървавичка.....ама....много мъничко....към 150 г Embarassed
Отивам в ъгъла да се срамувам! Tired Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия