Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 315
Неонка, примерно меню не сме направили. Има едно във втората тема (има линк на 1 страница), но е много условно. Ядеш когато ти се яде неограничено протеини и до 1 кг млечни на ден през протеиновите дни. През смесените включваш неограничено зеленчуци с изключение на моркови и цвекло, които са ограничени, защото имат въглахидрати. Когато се даде нещо примерно и веднага започват въпросите "ама те са толкова грама, може ли повече, аз оставам гладна, като гледам това меню..." Така че е най-добре всеки да си прави каквото му харесва - рецепти има бол. А и винаги човек може да си изпече пържола или да си направи супа и да си свари яйца.
Мерси   bouquet това за морковите пак мие убегнало някъде а иначе аз вчера започнах първа тема сега ще надникна и във втора!
Виж целия пост
# 316
Здравейте отново.Може ли най-наивно да попитам за какво ви е пектина и каква е ползата от него? Ще прощавате за незнанието,но човек се учи докато е жив, нали?За втори път си купувам развалена печена пържолка от магазина,кво да се яде вече не знам  Sickа така ми се яде нещо сладичкооооооо. CryСутринта си хапнах триците и сега не знам какво да си направя.Никога не съм си правила нещо сладичко,освен мляко със степче.Ама аз прекалявам с млечните и ефект няма да има. Току що изядох три яйца и пак съм гладна,какво става с мене не зная,нещо се повредих. Сега като прочетох и са фалшивата баница и такова ми се преяде, много съм лакома, направо не зная какво да правя.Отивам на рецептите да си потърся нещо, но пак си остава притеснението,че много съм гладна,що така? Sad
Виж целия пост
# 317
Здравейте, мили мои! Hug

С гордост и без излишна скромност ви съобщавам, че 1 кг. от моето добре гледано и угоявано години наред тяло - си отиде в небитието!!!!! newsm08

На тези, които ще ме поздравят, благодаря предварително!!!!! smile3503

Защо никой не ме поздрави, а аз даже благодарих предварително.... smile3518
Виж целия пост
# 318
Здравейте на всички! Като ви чета ме зареждате с толкова много позитивна енергия Simple Smile)) Днес ми е 3 ден и съм вече -1,5кг!! Малко ми е трудно без зеленчуци, но... Хубава вечер на всички!
Виж целия пост
# 319
Хем знам, че е рано да се спихвам (като за първи ден), хем ми е много трудно в момента. Изпитвам силно желание да ям хляб. Embarassed Няма да ям, обещала съм си този път сериозно, ама да си споделя. Направо съм в абстиненция за хляб.  Embarassed
Виж целия пост
# 320
чудя се коя ваша снимка от "преди и след"да си сложа за тапет.  newsm12  Още по-голямо ще е нахъсването. newsm39
Аз си сложих на mihaella77  е направо неузнаваема е от 70 килца та на 52  #Crazy
А да попитам грейфрутче - може ли знам че то стопява също мазненките?
Виж целия пост
# 321
Маизена е царевично нишесте. Какаото/обезмаслено, 1ч.лъжичка/ е от допустимите храни, които е желателно да се избягват/ограничават.

Днес ме боли главата, макар че пия много вода Rolling Eyes А тази вечер и аз като Волна ще пийна парафинче Confused Мрън.

Нуш, поздравявам те!    bouquet Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 322
Нуш Честито ти смаляване с още 1 кг.!   bouquet

Не казахте ли,че маизена е смес от царевично нишесте и сухо мляко.Продава ли се готова или мога в къщи да си я направя?
Виж целия пост
# 323
Защо никой не ме поздрави, а аз даже благодарих предварително.... smile3518

Ами аз коригирах първата страница и съм забравила да поздравя тук. Браво!   bouquet
Виж целия пост
# 324
nush- поздравления за свеленото кило,много добре те разбирам и за мене всеки грам е много важен! Давай смело напред, давай не бой се. Hug
Виж целия пост
# 325
Здравейте отново.Може ли най-наивно да попитам за какво ви е пектина и каква е ползата от него? Ще прощавате за незнанието,но човек се учи докато е жив, нали?За втори път си купувам развалена печена пържолка от магазина,кво да се яде вече не знам  Sickа така ми се яде нещо сладичкооооооо. CryСутринта си хапнах триците и сега не знам какво да си направя.Никога не съм си правила нещо сладичко,освен мляко със степче.Ама аз прекалявам с млечните и ефект няма да има. Току що изядох три яйца и пак съм гладна,какво става с мене не зная,нещо се повредих. Сега като прочетох и са фалшивата баница и такова ми се преяде, много съм лакома, направо не зная какво да правя.Отивам на рецептите да си потърся нещо, но пак си остава притеснението,че много съм гладна,що така? Sad

Ето тук можеш да прочетеш малко повече за пектина http://dieti.gbg.bg/tema.asp?razdel=10&temaN=73
Виж целия пост
# 326
Нуш поздравления  bouquet
Наистина ми се иска да поздравя всеки индивидуално за постигнатото,защото знам ,че подкрепата е от огромно значение за всеки от нас,но не винаги имам възможност за това.Като се прибера от работа ми отнема 1-2 часа да изчета всичко написано през деня,тъкмо успея и вече трябва да ставам от компютъра . Hug
Виж целия пост
# 327
оо, Нуш, и аз те поздравявам  bouquet
Рових се за какаото- това което, пише за него е доста интересно -
Цитат
Какаовите зърна са богати на:-мазнини  - триглицериди, мастни киселини (палмитинова, стеаринова, олеинова и линолова). Мазнините на какаовите зърна са известни като какаово масло, което се топи при температура, близка до тази на човешкото тяло; -белтъци   - албумини, глобулини и водоразтворими аминокиселини; -въглехидрати - нишесте, прости захари (глюкоза, фруктоза, захароза) и хранителни влакнини;-витамини - В1, В2, РР, провитамин А (каротин)-минерални вещества  -  натрий, калий, калций, магнезий, фосфор и желязо-пуринови съединения  -  теобромин и кофеин, които стимулират сърдечно-съдовата и нервната система;-органични киселини  -  лимонена, ябълкова, оцетна, маслена, валерианова и др.-ароматни вещества  -  (над 40), предимно полифенолови съединения, определящи приятните вкусови и ароматни свойства на ферментиралите и изсушени какаови зърна. След тези процеси и последвалата механична и химична обработка на зърната се създават структурата, цветът и ароматът на какаото и шоколада, като е задължително полученият какаов прах да бъде с размер на отделните частици от 10 до 25 мк.
Така, че мисля, няма лошо ако отвреме-навреме похапваме какао - Дюканска нутела да кажем....
Виж целия пост
# 328
Момичета, моля помогнете, не мога да намеря рецептата за палачинките. Моля, напишете ми я или ми дайте линк. Много Ви благодаря!
Виж целия пост
# 329
Пиленце, няма лошо и банани да похапваме, защото и те са полезни, но Дюкан не дава  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия