Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от стратегиите за отслабване, обсъдени в дискусията?
Какви са някои от предизвикателствата, пред които са изправени участниците по време на процеса на отслабване?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
Основните теми в дискусията включват режима на хранене по метод Дюкан, споделяне на постигнати резултати при отслабване, обмен на съвети за подходящa диета и насърчаване на мотивацията за отслабване. Освен това обсъжданите теми включват споделяне на лични постижения при отслабване, обмен на съвети и подкрепа помежду си и отпразнуване на рожденни дни във форумната общност.
-
Какви са някои от стратегиите за отслабване, обсъдени в дискусията?
-
Какви са някои от предизвикателствата, пред които са изправени участниците по време на процеса на отслабване?
-
Какво представлява диета Dukan?
-
Какви са препоръките за използване на зехтин в диетата на Дюкан?
това за морковите пак мие убегнало някъде а иначе аз вчера започнах първа тема сега ще надникна и във втора!
а така ми се яде нещо сладичкооооооо.
Сутринта си хапнах триците и сега не знам какво да си направя.Никога не съм си правила нещо сладичко,освен мляко със степче.Ама аз прекалявам с млечните и ефект няма да има. Току що изядох три яйца и пак съм гладна,какво става с мене не зная,нещо се повредих. Сега като прочетох и са фалшивата баница и такова ми се преяде, много съм лакома, направо не зная какво да правя.Отивам на рецептите да си потърся нещо, но пак си остава притеснението,че много съм гладна,що така?



)) Днес ми е 3 ден и съм вече -1,5кг!! Малко ми е трудно без зеленчуци, но... Хубава вечер на всички!
Още по-голямо ще е нахъсването. 
