Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 330
Фенси щях да кажа същото само ,че за ядките Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 331
Момичета, моля помогнете, не мога да намеря рецептата за палачинките. Моля, напишете ми я или ми дайте линк. Много Ви благодаря!
аз съм преписала това:
1 с.л. житни трици, 2 с.л. овесени трици, 1 яйце (или само белтъка) 1 с.л. обезмаслена извара - пече се в тефлонов тиган; яде се на два пъти
 ooooh! още не съм пробвала - и утре е ден  Hug
Виж целия пост
# 332
Fancy NWhistling Dido4ka2с.л. овесени тр.,1с.л. пшенични, 1 яйце , 1с.л. кисело мляко, изчакваш да се позапече на умерен огън и обръщаш Hug
Виж целия пост
# 333
Деси, мерси, мила  bouquet
На всички свалили   bouquet  bouquet
Аз от понеделник съм на П и имам страшно главоболие, предния път пак беше така. Дайте идея как да се оттърва от него? Тези дни вечер си хапвам телешки кюфтенца, че пилешкото взе да ми омръзва, действат много засищащо.
Джуфка-age renew на Max Factor
Виж целия пост
# 334
Дидочка ето линк към рецептите на Дюканки http://dukanskirecepti.wordpress.com/
Виж целия пост
# 335
[Не на Гладстон, а на "Христо Белчев"16 е срещата този път.
ooooh! Познай аз къде щях да ида Embarassed
Виж целия пост
# 336
Благодаря Ви много момичета - незаменими сте!  smile3525
Виж целия пост
# 337
Лори, и аз съм така Sad Наливам се с Кола лайт и вода, обаче без голям ефект Rolling Eyes
Пиле, все пак е по-добре Дюканска Нутела понякога, отколкото шоколад Милка Hug
Виж целия пост
# 338
Добра вечер!
Извинете ме ,че не мога да поздравя всички поименно,но съм много уморена....Моментът в работата е такъв Cry
Опитвам се да прелистя темата и се радвам колко многоброини ставаме с всеки изминал ден Simple SmileДругото ,което прави впечатление е колко често някоя от нас има празник,било то свален килограм или личен празник Hug
Момичета ,днес попитах за фон де тен(не се яде нито в1 ,нито във 2  ,нито в 3 фаза) Joyи никои не ми даде съвет...Купих аз каквото харесах и за наказание ще съм намацана с "продукта" на срещата Wink
Лека вечер,които си няма къса поличка ....да почва да реже дългите Hug
Виж целия пост
# 339
Лорааааааа,дете златно,точно това взех Hug
Виж целия пост
# 340
K.Savova, разликата е невероятна. Все едно са различни хора. Страхотна си!
Моите поздравления! Hug
Виж целия пост
# 341
Лорче ,извиняваи за обръщението ,но за мен си като детенце Hug
Виж целия пост
# 342
Кри Hug
Ванчето нещо се губи тия дни,да не се е разболяла и тя newsm78
Виж целия пост
# 343
Ох,аз днес съм постоянно гладна!На седмице изяждам по 21 яйца Shocked!Като ги сметнах сега ми стана лошо!Всеки ден по 3! Rolling Eyes
За сега ми е добре Joy Joy!
Тази вечер хапнах дом.суджук-50/50-телешко и свинско!Но толкова е изсъхнал,че няма грам мазнина!
Дано да не ми навреди!
Вече незнам какво да ям! EmbarassedА нямам още месец!Като че ли се изчерпах! #Cussing out
Виж целия пост
# 344
Лорче ,извиняваи за обръщението ,но за мен си като детенце Hug
Джуфке, взела си най-доброто, ще подхожда на новата ти дюканска фигура! Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия