Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 450
Добро утро ! newsm51
Сиси, ЧРД, бъди жива и здрава, много любов и късмет. newsm59
Честито на всички свалили и добре дошли на новите.  bouquet
Джувка, аз ти отговорих за фон дьо тена, но ти не си ми обърнала внимание. Марката и "Пиер Дюкан"  Joy
Нина, да ги нямаме тия, изчелпала се. JoyМинал е само един месец и вече даваш заден. Който има желание, намира начин, рано ти е да се предаваш.
Елфа, ушите заглъхват понякога от падане накръвното. Гледам , че хапването ти е малко.
Баева  Hug
Джиджи, добре дошла! Ти отдавна ни четеш и ни познаваш, ама ние не те знаем, тъй че дай малко инфо за себе си. Относно ацетона, да от диетата е, но в книгата е описано подробно това състояние и решението е увеличен прием на вода. Литър и половина е малко, а водата зависи и от килограмите.
Марта, киселото зеле е соленичко.
Лорче, талията последна се оформя, поне при мен е така.
Зелено човече, съзирам ,че ни укоряваш в битов алкохолизъм с Регето и в невъзможност да се забавляваме без алкохол. Joy Мисля, че си интерпретирала погрешно отговора ми, къкто и въпроса на Реге. Както виждам,  и ти си пийваш понякога в компания, това прави ли те битов алкохолик?
Бубе  Hug
Цвети, много си хубава с рокля .
Катя, Деси, мерси за кафенцата, ще си ги пийна и двете.
Катя, честито смаление, скоро а видиш осмичка на кантара.
Кри, мерси за подсещането, страшна си Hug
Мишле  Hug
Вещи  Hug
Екзакт, честито смаление и на теб,скоро да се похвалиш с осмичка.
Криси, Юсер1, честит килограмов минус.
Гууди, честито!
Мирахриз, честити 300 гр в минус.
Славе, не се притеснявай, скоро и ти ще започнеш да сваляш.
Който не съм споменала  Hug
Хубав и режимен ден на всички. Kissing Heart

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 13 нови отговора.
Виж целия пост
# 451
Весел и усмихнат ден на всички !!!!!!! Hug Hug

Честито намаление на всички постигнали го!! Моят кантар играе +1 , -1..не знам направо..   Thinking

Видях нови лица  Hug


Честит рожден ден на Сиси. Много щастие!!!

p.s Толкова много пишете, а аз нямам никакво време...и ще ме забравите ... Cry
Виж целия пост
# 452
Добро утро мили сладурчета!
Много кафенца сутринта, благодаря   bouquet
Цвети, страхотно цветенце си станала, супер рокличка и супер краченца   bouquet
Сиси, честит рожден ден, да си жива и здрава и много стройна и красива smile3525
Деси-вал, много си ранобудна, все първите кафенца пускаш newsm51
Честито на всички с минусчета, браво   bouquet
Желая лек и отслабващ ден на всички
Виж целия пост
# 453
Блеки, как ще те забравим? Hug
Виж целия пост
# 454
Блеки, няма беееее! Hug
Аз обещавам! Crossing Arms
Виж целия пост
# 455
Честит рожден ден на Сиси ! Много щастие, здраве, късмет и сбъднати мечти!
Аз стартирам с трета фаза- отчет:
            март 2007 - 69 кг.
На режима от:
12-ти август 2007 - 64 кг.
30-ти януари 2007 - 50 кг.
31-ви януари 2007 - стартиране на 3-та фаза до 07-ми август 2007 г.
Лек ден на всички!
Виж целия пост
# 456
Фоли ,обърнах внимание на "марката" ,но много бързах ,за да "реагирам" Joy Hug
Виж целия пост
# 457
Фоли ,обърнах внимание на "марката" ,но много бързах ,за да "реагирам" Joy Hug

А, добре, защото си мислех, че не си видяла, а пък тази марка ти излиза най-ефтино. hahaha
Виж целия пост
# 458
Добро утро мили мои,
Грабвам  си едно кафенце
Честит рожден ден Сиси да си жива и здрава много сбъднати мечти и положителни емоции.
Лек ден на всички!
 Фоли  Hug Hug
Джини добре дошла при третофазните!Резултата ти е впечатляващ.Успех!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 459
Добро утро милички Hug.
Честито на тези с минусчета Peace, на другите споко и при нас ще има. Добре дошли на новите и успех  bouquet.
Аз от снощи съм в МЦ , а се чудя защо кантара не мърда. Но днес сутринта като се притеглих показа точно 59, това според мен означава, че ако не съм в МЦ ще съм поне 58 - урааааааааа (е дано е така де).
Аааа да ви се похваля вчера се шмугнах м Терра нова и там мернах едни много фетски дънки, взимам ги аз ама то само S  и М номер. Гледам М номера и си викам абе що да не го пробвам. А моя милия ми се подхилква и ми казва - ти май няма да можеш да се пъхнеш в това. Аз обаче от женски инат влизам в съблекалнята и след 1 мин - хоп в дънкитеееееееееее. Показвам му се и той направо опули едни очи като на анимационните филми и вика - малеееееееееее милоооооооо ква си щекааааа, ама секси. Е не ги купих дънките , но си излезнах от магазина щастлива и с настроение. Голям кеф е.
 Heart Eyes Hug
Сега видя , че има и рожденници - Честит рожден ден, много късмет, любов и свалени килограми.
Виж целия пост
# 460
славе  Heart Eyes с теб сме започнали заедно - ще те гледкам  Heart Eyes пък като гледам и на кръвнишко сме го докарали  Joy до под кривата круша  Joy
Басиии - къде сиииии?  Mr. Green
черна змия - добре заварила  Blush
на всички мацки - камари минуси  Party
Виж целия пост
# 461
Честито на всички свалили, ще ги изредя, да не би някой пак да страда  Laughing
Браво на Екзакт, Юзър, Гуди, МираХрис, Дидочка! newsm51
Славе, главоболието е съвсем режимно  Joy минава (за радост) след няколко дни. Помогни си с повечко вода, кола лайт, кафенца, витамини и в краен случай - хапче.  bouquet
Ябълке, супер изглежда желиранкото! Може би в по-висока купа ще стане като на филмчетата, ама май трябва и повечко цвят newsm78
Блеки, как така да те забравим!  Hug Hug Hug Тегли му една на кантара, пък да видим утре! Joy Задържането може и да е резултат на стрес, имаш си достатъчно в работата тия дни!  bouquet
Баева, Фоли  Hug
Виж целия пост
# 462
Джини, добре дошла в трета фаза и успешно задържане . Hug
Виж целия пост
# 463
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РОЖДЕННИЧКИТЕ!   bouquet
БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДАВИ! И МНОООООГО СЛАБИЧКИ И СЕКСАПИЛНИ!  Peace  Grinning
Виж целия пост
# 464
Добро утро Дюканки smile3503
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия