Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 465
славе  Heart Eyes с теб сме започнали заедно - ще те гледкам  Heart Eyes пък като гледам и на кръвнишко сме го докарали  Joy до под кривата круша  
Партия сме веднага Hug Hug Hugще се дебнеме за прегрешения и за свалени килограмчета. newsm47
Виж целия пост
# 466
славе  Heart Eyes с теб сме започнали заедно - ще те гледкам  Heart Eyes пък като гледам и на кръвнишко сме го докарали  Joy до под кривата круша  
Партия сме веднага Hug Hug Hugще се дебнеме за прегрешения и за свалени килограмчета. newsm47

 Joy следя те, да знаеш  Joy Joy
Виж целия пост
# 467
Тази сутрин изпитвам странен прилив на енергия, ситост и не изпитвам глад, макар и да не съм закусвала друго, освен кафе с мляко (обезмаслено, естествено). Simple Smile
Виж целия пост
# 468
Аз днес съм на белтъчини, защото е четвъртък. Радвам се ,че успявам да си задържа килограмите в трета фаза и имам само 300гр с които играя на горе на долу.
Виж целия пост
# 469
Добро утро!

Офффф, от вчера съм +400гр. Егати глупостта #Cussing outНе съм прегрешила с нищо нережимно, нито пък с режимно. Може би грешката е в това, че през деня нямах много време да ям и след като си направих сутрешната закуска от кисело мляко и овесени трици, на обяд хапнах само половин кофичка кис. мляко, а вечерта около 50-60 гр. телешко пушено сушено или там каквото беше и 3 и 1/2 рулца от пуешка шунка с ескуиза за пълнеж. Разбира се пих и доста течности..... #CrazyМоже пък да съм задържала вода или ..... newsm78 знам ли какво. Само се ядосвам. Много бавно става, колебая се в теглото..... #Cussing out Нещо не е както трябва....Давайте съвети моля! Praynig
Виж целия пост
# 470
Сега установих че съм от 20дни на режима, минаха доста неусетно за мое учудване Wink.
Да дам отчет за тези дни - 5,5кг (като 3,5кг са ми от ударната фаза) Последните -500гр. са ми от днес, преди малко ме зарадва и моето кантарче   newsm68
А моята половинка и той така от 20дни, ма е с - 9кг.

Честит рожден ден Сиси всичко най-хубаво ти желая от сърце!


Елеонора_76  и аз съм скарана с водата, но процедирам така: гледам да има вода винаги насреща ми и погледна ли към нея пия по малко и така целия ден се "наливам",  иначе няма как, така ги докарам  около 2л. на ден, в това число са и 2 чая.

Виж целия пост
# 471
Тази сутрин изпитвам странен прилив на енергия, ситост и не изпитвам глад, макар и да не съм закусвала друго, освен кафе с мляко (обезмаслено, естествено). Simple Smile

И аз имам такива дни, но обикновенно преди да ми дойде Rolling Eyesа сега по време на овулация ми се яде ту сладко ту солено Confused
Виж целия пост
# 472
Здравейте дами,
ще ме приемете ли във вашите редици? Прочетох цялата тема и много се вдъхнових.
Ето и моята история на кратко: родих една прекрасна дъщеричка преди пет години и проблемите с теглото започнаха... Бях 50кг-влязох да раждам 80. Кърмих единадесет месеца през които почти не можах да отслабна, после се стегнах и ги намалих на 65кг. Открих лунната диета и с нея влязох в човешки размери от 55кг-висока съм 158см. От около половин година започнах пак да се освинвам-глад, не глад, лунни фази и др.комбинации, но в момента съм пак 65кг Cry.
Надявам се ваша помощ и на Дюкан отново да стана слаба и хубава.
Приятен ден на всички.
Виж целия пост
# 473
Здравейте дами,
ще ме приемете ли във вашите редици? Прочетох цялата тема и много се вдъхнових.
Ето и моята история на кратко: родих една прекрасна дъщеричка преди пет години и проблемите с теглото започнаха... Бях 50кг-влязох да раждам 80. Кърмих единадесет месеца през които почти не можах да отслабна, после се стегнах и ги намалих на 65кг. Открих лунната диета и с нея влязох в човешки размери от 55кг-висока съм 158см. От около половин година започнах пак да се освинвам-глад, не глад, лунни фази и др.комбинации, но в момента съм пак 65кг Cry.
Надявам се ваша помощ и на Дюкан отново да стана слаба и хубава.
Приятен ден на всички.

Добре дошла, с постояннство всичко се постига и със силно желание Grinning
Виж целия пост
# 474
Dahlia добре дошла Hug. Това е правилното място. Тук ще намериш подкрепа и стимул, за да постигнеш желаното тегло и фигура. Heart Eyes
Виж целия пост
# 475
Ним, не си закусвала, не е добре.
Талис, честити 500 гр. минус. Мъжете имат по-бърз метаболизъм, затова свалят по-бързо.
Далия, добре дошла при нас. Имаш моите мерки. Аз започнах със 71 кг. Няма да усетиш кога си достигнала 55, Успех.
Виж целия пост
# 476
Добро утро, мадамки-дюканки! Grinning
Толкова е хубаво човек да получи комплименти рано сутрин! bowuu
Катя, Деси Вал, Фенси, Мишле, Кри, Джувка, Мирахрис, Талис, Фоли, Ваниник- сърдечно благодаря за хубавите думи! Hug
Джувка- с тая машина на времето, hahaha дето съм я открила, направо ме разби!
Кри- жалко , че нямам снимка в цял ръст от преди. Но се гледах на видео клип и се учудих колко огромна съм била. Та да ви питам- знаете ли в кое фото може да ми изкарат снимка от това видеоклипче, много искам снимка "преди".
Катя, за теб едно изключително Браво smile3501! Това е много велик момент в твоя режим!
Браво за минусчетата на Exact 22, Krisi MB, User 1smile3501
Goody- резултатът ти е добър за момента, няма място за отчаяние! newsm10
Джини, Честита ти 3 фаза! И аз възнамерявам скоро да се запътя натам! newsm03
Волна, Честита ти нова работа! Да ти носи удовлетворение и достатъчно доходи! newsm10
Блеки, как ша те забравиме, бе човек! newsm78
Добре дошла на Dahlia!  И успех!
Били хлапето, много е тъжно случилото се! Четох темата и се моля всичко с дечицата и таткото да е наред! Praynig


 




Виж целия пост
# 477
Вещи, имам предложение за заглавие на някоя от темичките, стига това да не те обижда по някакъв начин, разбира се! Hug Просто ме хвана музата и реших да споделя Hug

Стриктна съм Дюканка, бивша дебеланка!    Peace
Пролет иде, зима си отива- многобройна е дюканската дружина!
С полички ще се променим и мъжете си ще изумим!

Хем ядеш, а пък слабееш! С Дюки ли си- ще успееш и ще се гордееш!


Далия, добре дошла!   Hug
Виж целия пост
# 478
Специално за Цвети Wink
Виж целия пост
# 479
Ним, не си закусвала, не е добре.

Аз по принцип не закусвам друго, освен кафе с мляко. Но пък обядът ми е в 11, заедно с детето. После имам следобедна закуска (пак с детето към 3-4 часа), междинно кафе или чай и вечеря. Смятам, че не е страшно, защото пак стават 3 основни приема на храна + 2 леки междинни, в които разпределям позволеното количество прясно мляко. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия