Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 615
Дори, точно тогава ще имаме гости, но колко късни ще бъдат часовете, пък и къде ли се намира този клуб "Тамплиер" (я ти варненката, ако можеш обясни на шуменката)
Елеонора, много жалко, но наистина предивсичко е здравето.
Виж целия пост
# 616
Благодаря ви момичета....
Много съм щастлива от този факт.....Направо....
Нещо ми беше кофти тези дни и само ви четях, затова ме нямаше....
Не съм писала, но иначе...съм режимна.
Виж целия пост
# 617
[Момичета от Шумен!
В късните часове на 09.02.08 ще бъда във вашия град на сцената на клуб "Тамплиер" (живот и здраве). Заповядайте!
О, Дори! За мен ще е удоволствие да дойда, ама къде се намира това клубче?
Лорче намира се срещу Ути Peace
Дори ако намеря на кого да оставя детето ще дойда Hug
Виж целия пост
# 618
Ехо, ето ме пак. Малко се посвестих и няма да мрънкам тоя път. Тичах по фризьори и козметици и се разкрасих, настроението ми се оправи и се заредих с оптимизъм. Продължавам с режима и няма отказване.  Crossing Arms Закусих с бъркани яйца, на обяд 200 гр. пушена пъстърва, сега пия кафе с 0,1 мляко. Правя дюканско тирамису......

Ще, ще.....ще стане.
Благодаря на Фоли, за безрезервната подкрепа и търпението към мрънкащите. Благодаря на всички ви Hug Hug Hug

Рокси, и аз съм точно същия случай като теб. Не се отказвай. Твърде близо сме до целта, за да се откажем сега. Съмсем малко ни трябва! Ще успеем! Peace
Виж целия пост
# 619
 Confused Confused аз съм сърдита  Confused Confused
вчера си купих 380 г. филе от хек, което се размрази и стана 180г  Rolling Eyes
сега си купих скумрия в собствен сос - а със ситните буквички пише, че състава е:  скумрия, доматен сос, растително масло ...  Shocked  ..баси и магазина - това беше единствения вид консерва с риба в собствен сос  Rolling Eyes

 Mr. Green баче, не споменавам теб  Heart Eyes всъщност защо да не те спомена  Party още търся този актьор - досега съм проверила чичко Гуги за: актьори САЩ, нискобюджетни филми САЩ, военни комедии САЩ  Crazy
не намерих актьора, но намерих това  Flutter - аз след диетата
http://www.galbreath.net/bill/posters/petty_069.jpg
Виж целия пост
# 620
 Я една серенадка на балкона

Блонди, и аз мисля, че с Рокси сте един и същи случай - слаби, които искат да станат по-слаби! Затова така се получава, стартирате от малки килограми. А освен това последните 1-2 кг мъчат много всички. При положение, че свалях горе-долу по килограм на 5-6 дни, предпоследното кило ми отне 2 седмици. Последното - пак толкова. И не искаше да си отива. Като реших, че минавам в 3 фаза и без него, за 2 дни се махна. Сигурно е нещо психологическо, де да знам. Само търпение и постоянство!  Hug Hug

Грандмама Hug, изключи се преди серенадата!
Виж целия пост
# 621
Goody, аз съм открила досега само риба тон в наистина собствен сос. Хапвам си я- има много белтъци и малко мазнини Simple Smile

Бачи, баси и наглите новобранци!- закачат се със старите кучета! Laughing Hug
Виж целия пост
# 622
Здравейте мили момичета , може ли да се включа в вашите редици!
Имам дъщеря на 5м и половина , като забременях качих 30-тина килограма и се боря с тях от скоро(3дни) Embarassed Embarassed,защото все още кърмя. Но съм решила с цената на всичко да ги сваля.
Нямам кантар ,но по моя преценка съм 80-85кг. , а целта ми е 65 и се надявам да успея.
Ще бъда благодарна ако някои ми каже примерно меню за ударния период.
До сега съм хапвала така 1ден - едно  кисело мляко и малко готвено вечерта(няколко лъжички)
2 ден - кис.мляко и кренвирш-разбрах че не може но не знаех
3 ден - 2ябълки и кисело мляко
Моля ви помогнете по бързо да разкарам тези излишни килограми.
Виж целия пост
# 623
Goody, аз съм открила досега само риба тон в наистина собствен сос. Хапвам си я- има много белтъци и малко мазнини Simple Smile

Бачи, баси и наглите новобранци!- закачат се със старите кучета! Laughing Hug

щото ви обичкам   Heart Eyes Blush Heart Eyes
Виж целия пост
# 624
Здравейте мили момичета , може ли да се включа в вашите редици!
Имам дъщеря на 5м и половина , като забременях качих 30-тина килограма и се боря с тях от скоро(3дни) Embarassed Embarassed,защото все още кърмя. Но съм решила с цената на всичко да ги сваля.
Нямам кантар ,но по моя преценка съм 80-85кг. , а целта ми е 65 и се надявам да успея.
Ще бъда благодарна ако някои ми каже примерно меню за ударния период.
До сега съм хапвала така 1ден - едно  кисело мляко и малко готвено вечерта(няколко лъжички)
2 ден - кис.мляко и кренвирш-разбрах че не може но не знаех
3 ден - 2ябълки и кисело мляко
Моля ви помогнете по бързо да разкарам тези излишни килограми.

тединка - прочети пак първа страничка  Heart Eyes за кърмачките не се препоръчва пълната програма, защото е опасно за бебчето  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 625
mama tedinka, добре дошла при нас  Hug
За кърмещите мами, Дюкан има специален режим - виж на 1 стр. ОЛЕКОТЕН РЕЖИМ ЗА БРЕМЕННИ И КЪРМЕщИ. Прочети всичкоот този пост, зареди си хладилника с режимни храни и смело напред. Никакви ударни, започваш направо олекотения режим - докато кърмиш. Философията на този режим е съвсем различна от твоето НЕЯДЕНЕ, тук се яде и то МНОГО. После ако имаш въпроси, тук сме  Hug
Виж целия пост
# 626
Кърмата ми и без това намалява , моля ви подкрепете ме. Бебка си хапва и други неще вече така , че........... Това не ме прави лоша майка нали? Confused Разберете вече не мога да се гледам направо, а и рядко се хадъхвам така,не изкам да изпускам момента.
За колко време горе долу мога да смъкна 15-20кг?
Благодаря Hug и успех на всички
Виж целия пост
# 627
Здравеите!
Сисич,мила ,Честит рожден ден  bouquetМного приказни моменти  Hug
Елена ,Да ти е жив и здрав малкия БОНБОН Heart Eyes
Виж целия пост
# 628
Тединка, при всяка диета се отделят токсини, които попадат директно в кърмата-така, че сама си реши!  Hug
Виж целия пост
# 629
Мама Тединка, момичетата вече ти казаха, докато кърмиш - 3 фаза. А за килограмите - тук не е монодиета при която се свалят 10 кг за 10 дена. И после 10 дена - 20 кг. Тук се сваля бавно, но сигурно. Така че си помисли добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия