Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 630

Мама тединка,не бързаи мило мамче още да отбиваш това 5 месечно сладурче! Hug
Нека попорасне още малко ,а ние тук ще ти пазим мястото Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 631
Момичета ,как качвате по 30 килограма при бременност?
Виж целия пост
# 632
Момичета ,как качвате по 30 килограма при бременност?

Ами някои успяваме. Нъц. И за туй сега ще си ги борим. Embarassed
Виж целия пост
# 633
Вещи, направо ми потичат лигите когато те чета и гледам изкушенията на линийката ти, но така май ни изпробваш волята!
  bouquet
Виж целия пост
# 634
Борбата е хубаво нещо ,но РАЗУМНО!
ДЕЦАТА СА НАшИТЕ ДИАМАНТИ Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 635
djufka,аз гледам да е разумно де, затова съм тук. И аз съм на мнение , че Тединка трябва да почне с олекотеният вариант или да поизчака с диетките.
А пък за напълняването- някои са по-предразположени, зависи и роднините ти какви са,възраст и т.н ,  то Дюкан си го е писал. Аз през цялата бременност повръщах, от всичко ми се повдигаше и почти не ядях и пак си ги качих 30 килца.

Лорейн, гледай снимчиците на k_savova. Аз от вчера направо не мога да си откъсна очите от нея и все си викам искам и аз, искам и аз.
Виж целия пост
# 636
Мама Тединка, аз на твое място бих поизчакала! Crossing Arms
Разбирам те как се чувстваш- четейки за успехите на другите - и ти искаш да постигнеш своите, но моя съвет е да поизчакаш още малко или приеми 3-та фаза! Разбирам те, че искаш да се чувстваш и да изглеждаш добре, но все пак според мен здравето на детенцето ти трябва да е на първо място!  Naughty Но все пак всеки сам решава за себе си! Crossing Arms

Мацки, аз спускам кепенците, т.е заключ на офиса и след малко си тръгвам!
Пожелавам ви хубава вечер!
Вечерята ми тази вече е патешки сърчица на тефл. тиган, в уока направо ще ги задуша Peace
До по-късно!  Hug
Виж целия пост
# 637
Да поздравим, макар и със закъснение, всички свалили Талис и половинката, Христина, Фрактал, Елфа, Славе, Еликс, Снежи, Бъги, Пепери (браво за 7*)!  newsm51
Добре дошли на Далия, Голд Делишъс, Деи Деи, Тединкаbouquet Успех в диетуването и умната!  bouquet
Мишле, супер заглавия, браво!
Ели, мерси много за снимката!  bouquet
Тиси, моля те, устискай на почивката! Бъди режимна, доколкото може! Hug
Калиакра, ту изчезваш, ту се появяваш!  bouquet
Доре Hug, а в София кога?
Виж целия пост
# 638
Кри, как успя пак да обърнеш внимание на всички?  Hug
В София засега не - няма как да си организираме и преспиването (засега казвам, обаче).
По-скоро да се подготвя Казанлък, че много настойчиво ни канят.
Виж целия пост
# 639
Мама Тединка и според мен послушай момичетата повечето са мйки и са минали по този път може да ти е тежко,но и с трета фаза ще слабееш
Виж целия пост
# 640
Ха добър вечер и от мен!!!
Честито и на днешните празнуващи!  bouquet
Аз днес се накривих!  Наточих се да се тегля на работа, кантара беше развален.. батерито лоуу #2gunfire
Качих се първо показа ме +0,500
Качих се втори път показа ме - 2,0 кг
Заради кантара си пропуснах закусчицата, на обед пак се притеглих и пак бях +,500. Казаха, че кат му е слаба батерията, показвал такива простотии! #2gunfire
Утре, няма да мога да се изтегля, в събота и неделя също... Как ще издържа до понеделник не знам?!! newsm78 Sad Кое ще ме стимулира?

Явно аз като нова и невежа, ще замола да ми кажете Дори, какви представления изнася??? Embarassed
Виж целия пост
# 641
И аз вече приключвам с предварителната нагласа и подготовка за диетата;дНЕС си купих свежо сирене-нискомасленно,пектин,диетична сол ,0,1/ кисело мляко ,пилешко месце,а овесените трици се появиха и  в САРА
Виж целия пост
# 642
Дорито е рокаджийка
                                       
Виж целия пост
# 643
бачиииииииии - виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242137.new#new  Joy  специален поздрав за теб  Heart Eyes
Виж целия пост
# 644
[.......Заради кантара си пропуснах закусчицата,[/i]

Това не е добре, не пропускай, щото кантаря съвсем ще ерорира. Joy

"Кое ще ме стимулира?" - Така добре ли е? #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия