как отслабнах с 10кг. за 10 дни(2-ра част)

  • 89 406
  • 671
# 30
Здравейте аз започнах сиропа в четвъртък и вече съм минус 2кг Стартирах от 74 обаче сутрин като стана ме болят всички мускули все едно имам мускулна треска  Кажете някой от вас усещал ли е подобно нещо И искам да ви попитам ако пуша нещо пречи ли В книгата пише че нетрябва да се пуши но аз немога да не пуша
Виж целия пост
# 31
Аз пуша ,мен пък мусколите ме боля т вечер,сутрин се събуждам много бодра,в книгата пише че могат да се откажат цигарите до 4 ден но аз не мисля че на мен ще ми подейства Simple Smile
Виж целия пост
# 32
Моята приятелка се отказа след третия ден защото  започна да и се повдига от сокчето и водата.Цветомира и тя като теб вечер е чувствала болки в мусколите, но на сутрината е била много бодра и през целия ден енергична.За трите дни тя успя да свали 2кг
Виж целия пост
# 33
Здравейте момичета! Утре ще поръчам сиропчето. Трябва да свала десетина кг. Чудя се само, като съм язваджийка дали ще имам проблеми?
Виж целия пост
# 34
novaVIVA       Във упътването на сиропа пише, че даже помага при язва но, ти сама ще прецениш дали е така Wink
Виж целия пост
# 35
Благодаря!   bouquet  Дано да издържа
Виж целия пост
# 36
Аз почвам от утре, днес ядох като за последно-цял ден не съм спряла. Joy
novaVIVA аз съм с гастрит и колит и мисля да го пия без лютия пипер, щото по принцип лютото много ми дразни стомаха.
Виж целия пост
# 37
Здравейте момичета.
Едва сега попадам на темата, още чета старата....Та исках да ви попитам, дали става за кърмачки? Погледнах сайта, но не видях да пише нещо по въпроса.
Виж целия пост
# 38
Здравейте момичета.
Едва сега попадам на темата, още чета старата....Та исках да ви попитам, дали става за кърмачки? Погледнах сайта, но не видях да пише нещо по въпроса.
Мисля че не е добре да се пие,докато кърмиш.  Когато не се храниш дълго време,това може да повлияе на кърмата.Не съм сигурна,но трябва да провериш дали изобщо може диета ,когато кърмиш.поздрави и всичко най-добро!!!
Виж целия пост
# 39
Здравейте момичета,днес започвам 5 ден ,но все още съм само 2 кг. минус,незнам дали ,че пия сиропа за втори път в такъв малък интервал от време.Затова реших да си вкарам по една салата или плод само на обяд,апрез другото време на сироп.Дано да излезе нещо ако не поне няма да кача кг. Grinning
Виж целия пост
# 40
Здравейте,

 И аз да се отчета - пих го 5 дена и свалих 2кг и 200г. Имам още 2кг и 300г да сваля.
Мисля да го прилагам по веднъж седмично - така или иначе за един ден прием свалих 1кг, после го задържах и за останалите дни свалих другите.
Ще се отчитам с  резултати и ще кажа дали действа така, успех на всички Ви Peace
Виж целия пост
# 41
Здравейте момичета.
Едва сега попадам на темата, още чета старата....Та исках да ви попитам, дали става за кърмачки? Погледнах сайта, но не видях да пише нещо по въпроса.
Мисля че не е добре да се пие,докато кърмиш.  Когато не се храниш дълго време,това може да повлияе на кърмата.Не съм сигурна,но трябва да провериш дали изобщо може диета ,когато кърмиш.поздрави и всичко най-добро!!!
Благодаря за бързия отговор!  Hug
Диети мога да спазвам, моето кърмаче е голямо и я кърмя само сутрин и вечер. Прочетох, че сиропа е комбинация от витамини и изхвърля токсините от тялото. Следователно мисля няма да има проблем....  newsm78 Много ми се иска да опитам със сиропа, имам едни 10-12 кг. ,които много ме мъчат. С диети не става, не мога да търпя на глад, а и с диетите се отделят токсини в кърмата.....ох, и аз как го обясних, дано ме разбра.
Май ще опитам в по-лек режим, с едно хранене на обяд. Така или иначе не се храня редовно и май няма да ми е проблем. Не се храня и много здравословно, на кърмата и на кърмачето ми не се е отразило по никакъв начин досегашния ми нездравословен и нередовен режим на хранене.

Успех на всички!    bouquet
Виж целия пост
# 42
Аз още се чудя дали дас и го поръчам  newsm78 .
Виж целия пост
# 43
Аз ще пробвам
Виж целия пост
# 44
Провалих се с първия опит EmbarassedОт днес ще започна отначало Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия