Стриктна съм Дюканка, бивша дебеланка! - 73 тема

  • 28 118
  • 600
# 105
Мария,с теб май заедно ще стртираме в 3-та фаза...или греша?Ако да,направи  ли вече схема?
Виж целия пост
# 106
 Hug мерси drochester, аз сьм мама с 5 годишен стаж Blush от стара-загора имам едно момиче на 5 много сьм щастлива че открих чичко дюи и вас дам newsm51  искам да сьм слаба newsm17
Виж целия пост
# 107
Мише, Честити ти 6 месеца! Страхотен резултат си постагнала и изглеждаш невероятно!  bouquet

Аз се рових за стара снимка от " преди" и понеже нямам такава, направих си от един видеоклип! Ша ма извините за лошото качество, ама исках да ви се покажа отпреди. Поне аз като се гледам, разликата е огромна Grinning!
Виж целия пост
# 108
Става нещо, от което много се страхувах преди да започна режима - боли ме стомах. Тихо, тъпо и напоително. От един час насам.  Sad
Виж целия пост
# 109
Бачи, снощи си правих от твоето хлебче, но вместо канела си сложих чубрица. Станам много вкусно, но не можах да си обясня, защо яйцата потънаха на дъното, всичко разбивах с миксер без да спирам, дори и триците, бях си загряла предварително фурната. Изпечени са не са сурови, просто стана отдолу като крем карамел (с киселомляко) и без карамела де,  пак е вкусно, но нямам обяснение защо яйцата не се смесиха с триците. Може би трябваше след като ги отмеря 21 лъжици да ги смеля на брашно.

    Ох, и аз да се оплача - и аз снощи правих хлебчето на Бачи, обаче нещо май оплесках рецептата, защото стана едно глетаво - ужас  #Crazy Като го извадих от фурната имаше една страхотна коричка и аз вече точех лиги, но като го разрязах - от вътре тесто  #Crazy И какво да правя  Rolling Eyes - то лакомията голямо нещо - обелих му кората и айде пак в печката - сума ти време се пече - и резултат нямаше особен  newsm78 Ама пени се, не пени се - ще си го ям - от кога го сънувам  Crazy
   Според вас какво може да съм объркала - сложих овесени трици (1 пакетче), малко пшеничени трици, 5 яйца, 1 бакпулвер, кисело мляко - 1 кофичка и сол  Thinking

Исках да си направя нещо набързо в микровълновата, ама нещо не намирам рецепта - има ли изобщо хляб в МВ в рецептите  newsm78 То и сладичко ми се е прияло, ама то на мене вече какво ли не ми се прияжда  cry Вчера дори си направих малко дюкански шоколад  Blush
Виж целия пост
# 110
Кри и Мамс, значи ли това, че ако искам за си сменя целта на 58, е желателно още сега да го направя? Или да не я сменям?
Незнам миличка, вчера, когато Кри спомена, че си е променила целта и последните килограми са се дали доста трудно, се замислих, че аз точно от както си помислих и реших да сменя целта от 55 на 52 и спрях да свалям-заковах на 58. А и Дюкан съветва преди да сме започнали да сме определили целта си. Сигурно има защо, така или иначе доста от нещата, които ни се случват са в мислите и главите ни   bouquet

Сприня, в миналата тема Джини, сподели за такова хлебче и КатяДжин даже публикува снимка на нейното: 1 яйце, 3 с.л. трици и 1/3 бакпулвер. Изсипваш в чиния/аз го слагам в един капак от йена/ и за 4 минутки в MW
Виж целия пост
# 111
Ха сега добрутро!  afwitch
Пинки, губиш се от доста време Tired Дано всички оздравявате бързичко и повече да нямате подобни проблеми  Praynig
Катя, мерси за кафето  newsm51
Кати, мерси за палачинката!  smile3525
Зеленко, тези пликове ги има и по някои обикновени магазини по 80 стотинки. Просто много зависи от къде ще пазарува човек  Confused За режима естествено че може да се праща линк, нека повече хора да знаят за него и да отслабват без да се подлагат на мъчения. Проблемите по принцип не са , защото го правят, а защото копират буквално нещо, заради което другите все пак са положили някакъв труд, без да дадат дори и линк да се види от къде е.
Фанси  Hug  извинявай, че съм пропуснала да те коригирам. По принцип гледам и го правя, но наистина на ЛС като ми пишат някои е по-бързо и по-лесно и най-важното - не пропускам  Crazy
Елфа, виждам, че и ти си във ваканция  Party
Перле, много хубава торта, ама май е за 3 фаза - нещо ябълки ми се привиждат  Flutter
Сиси, на РД може да се прегреши, все пак поне има повод, а и обикновено не се прекалявя.  smile3506
Талис  Hug уж се старая да гледам, но понякога и пропущам  Embarassed
Екстакт, браво за намалението  smile3501
Клеми, браво за килцата  newsm51
Грийн, ще си ги върнеш пак  newsm10
Дидочка, все ще има нещо нережимно и от теб зависи дали ще избереш нещо и дали ще устоиш на тортата  newsm53
Деси, честито намаление  smile3525
Джини, естествено , че е временно  newsm10
Светла, просто трябва търпение, това е. И тогава всичко си идва на мястото  Peace
Бачи, ти и в Бургас ли ще ходиш  newsm47
Дивана, тази реплика дали ще видя поста направо си звучи като обида
 smile3516
Марини, нали целта на хубавиците отпред е да ни изплашат да не станем като тях. Защото ако се отпуснем колко му е   newsm62
Цвети, снощи те нямаше по късните часове. Все си мислех, че по това време ти си там  newsm03
Блондинка, честито намаление  smile3501
Лора, човек ако има желание за всичко намира време.  newsm03 Честит ти аватар, много е хубав!   bouquet
Ним, закуси ли тази сутрин?  newsm78
Калиакра, обикновено винаги се намира нещо режимно. В краен случай полурежимно, за да не е извънрежимно (имам предвид все пак месно и млечно, а не въглехидратно)  Confused
Ралче, честито   bouquet
Деница, много добър резултат  smile3501
Абракадабра, не се отчайвай, нали знаеш че е добре да се свалят бавно килограмите   newsm10
Мише, и аз много се радвам, че ви окрих с Дори  Crazy
Жедира, бързо да се оправяте  Hug Не може ли да оставиш детенцето на някой за няколко часа, въпреки че е болничко, надявам се до утре да е много по добре и  предполагам, че може да се отделиш за малко от къщи.
Мими Деси, добре дошла  welcome Дай малко повечко инфо за себе си, тук сме все любопитни събрани  Crazy
Еликс, браво!  smile3501
Танич, много си е добре свалянето ти  Peace
Сузана  Hug  Юзер  Hug  Кри  Hug  Даниа  Hug  Рокси   Hug  Вани   Hug Мишле  Hug   Фоли  Hug  Бейби  Hug  ДВВ   Hug  Реге   Hug  Блеки   Hug  Мамс   Hug  Елена82   Hug  Ели   Hug  Дори   Hug  Креми   Hug Тея   Hug  Мария  Hug  Розичка  Hug  Деата    Hug Джуфка   Hug
Виж целия пост
# 112
Мария,с теб май заедно ще стртираме в 3-та фаза...или греша?Ако да,направи  ли вече схема?

Да Тея, аз започвам даже в неделя на обяд с гала-обяд, но не съм направила схема или меню за останалите хапвания. Разчитам утре на свободния ден и ще си прочета книгата пак за трета фаза и започвам.
За сега си знам само гала-обяда и гала-вечерята във вторник. Имаме 3 години с любимя и няма как да не изпия една чаша червено вино, което обожавам и то най-много ми липсваше през ІІ фаза на режима.
Ако измисля нещо интересно ще кажа. Може да питаме по-опитните третофазнички.
Вещи  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 113
Мише,честити 6месеца,миличка

МАМS,DVV,ral4e:),благодаря,милички
Абракадабра,софийската среща,да горе на баира,на Редута съм
Вещи,аз трудно я оставям при бабата като е здрава,пък сега пък съвсем,тъпото е,че един ден ваканция и тя да се разболее,и,колкото и егоистично да звучи-точно за Дюканската ми срещааа
Деатка,честити 3месеца Дюкан,ти си ми пътеводна светлина още от начало,желая ти да постигнеш всичките си цели и да ги задържиш
Виж целия пост
# 114
Цвети , като кукличка си сега!!  Heart Eyes

Вещи, ти си радост за уморените ми очи!!  Hug Hug

Мария, много да си се обичате с благоверния!!
Виж целия пост
# 115
Мише Честита ти половин година!Дано изглеждаш все така прекрасна и за напред!  bouquet
Деата Честити 3 месеца! Hug
Цвети разликата е  #Crazy!Страхотно изглеждаш сега!  bouquet
Блеки честит празник и на теб!
Жедира Hug
Честито и на всички свалили,а на задържащите-кураж!  bouquet
Аз днес за първи път забърках Дюканска торта Rolling EyesСнощната снимка на тортата на Джини Hug изглеждаше тоооолкова вкусно,че просто не се стърпях EmbarassedСтискайте палци,защото за първи път работя с желатин Mr. Green
Виж целия пост
# 116
Вещи,много ти благодаря за подкрепата!  bouquet
Виж целия пост
# 117
Вещиbouquet Hug
Цвети- разликата е огромна- Shocked Heart Eyes
Мария- Hug
Продължавам да лоча вода- дотук 2 литра и половина
Виж целия пост
# 118
Цвети, изглеждат пИрфектно, а разликата е очеизвадна! Hug #Crazy

Виж целия пост
# 119
цвети е как бе ? Разликата  е  не само огромна ами все едно гледаш 2 различни жени.Браво. smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия