Стриктна съм Дюканка, бивша дебеланка! - 73 тема

  • 28 117
  • 600
# 435
Дивана, вчера си правих дробчета по следния начин: нарязах 2 големи глави лук, 4 кисели краставички, 5 скилидки чесън /цели/, черен пипер, червен такъв + дробчетата в тава и залях с две бурканчета Верея 0.1%. Пъхнах ги във фурната за 1 час-станаха чудесни  Peace
А по принцип ич не ги харесвам

Гудииии   bouquet

Много мерси! Ако махна краставичките и лукът е по-малко, дали ще се получат? Че съм на протеини тези дни.
Виж целия пост
# 436
Дивана, вчера си правих дробчета по следния начин: нарязах 2 големи глави лук, 4 кисели краставички, 5 скилидки чесън /цели/, черен пипер, червен такъв + дробчетата в тава и залях с две бурканчета Верея 0.1%. Пъхнах ги във фурната за 1 час-станаха чудесни  Peace
А по принцип ич не ги харесвам

Гудииии   bouquet

ще си го запиша  Blush за ПЗ дните   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 437
Здравейте и от мене.Първо да се представя, аз съм съпругът на Хапя.Наскоро попаднах на книгата.Разгледах във форума снимките, ефектът от новия начин на живот направо ме порази.Реших се на нова стъпка и на нов живот и аз.Така че от днес започнах, сутринта тежах точно 134.5 кг.Надявам се на вашата подкрепа.
Виж целия пост
# 438
Здравей, Хапя, на правилното място си  Peace

Много мерси! Ако махна краставичките и лукът е по-малко, дали ще се получат? Че съм на протеини тези дни.

Мисля, че ще стане, защото основното е млякото. Сложи по-малко лук-само за идея и само една краставичка, а после не я яж  Peace
Виж целия пост
# 439
привет и добре дошъл на мъжката половинка на Хапя  Hug
ще те поддържаме, то се знае  Flutter
 Mr. Green ей така ще мяткаме килцта  Mr. Green
Виж целия пост
# 440
Здравейте и от мене.Първо да се представя, аз съм съпругът на Хапя.Наскоро попаднах на книгата.Разгледах във форума снимките, ефектът от новия начин на живот направо ме порази.Реших се на нова стъпка и на нов живот и аз.Така че от днес започнах, сутринта тежах точно 134.5 кг.Надявам се на вашата подкрепа.


Добре дошъл! Регистрирай се, остави жена ти да си пише спокойно с нейния си ник Grinning
Виж целия пост
# 441
Здравей Хапя, добре дошъл, стискам ти палци да успееш!
Виж целия пост
# 442
Добре дошъл, Хапя! Наистина, защо не си направиш регистрация, но ти си прецени. Попаднал си на точното място. Момичета, правя 1 сладкишче без трици,което е подходящо за вечерно ядене, на мен вечер ми се изостря особено апетита за сладко, а триците вече съм изяла и обикновено се чудя какво да правя. Ако стане, ще ви дам рецептата.
Виж целия пост
# 443
Благодаря за подкрепата ,това веднага ме мобилизира още повече.Ще се опитам да се регистрирам със самостоятелен ник за да не притеснявам жена ми .Само незнам дали ще стане от едно и също IP.Ако успея ще пиша с новия си ник и ще ви държа в течение как върви свалянето на килца.
Виж целия пост
# 444
Благодаря за подкрепата ,това веднага ме мобилизира още повече.Ще се опитам да се регистрирам със самостоятелен ник за да не притеснявам жена ми .Само незнам дали ще стане от едно и също IP.Ако успея ще пиша с новия си ник и ще ви държа в течение как върви свалянето на килца.
Айде в отбора!Тук се слабее истински. Днес излязох да се разхождам по улицата с малката и да знаете само колко комплименти получих... Laughing Laughing
Виж целия пост
# 445
сигурно си изкарват добре на срещата-на мен така ми се ходеше ама моето малкото бебе пак е много болничко...
Виж целия пост
# 446
Благодаря за подкрепата ,това веднага ме мобилизира още повече.Ще се опитам да се регистрирам със самостоятелен ник за да не притеснявам жена ми .Само незнам дали ще стане от едно и също IP.Ако успея ще пиша с новия си ник и ще ви държа в течение как върви свалянето на килца.
Добре дошъл!
Става от 1 IP - 2 акаунта - ние сме так ас милото!!!

Аз днес сам готвя-ям, готвя, снимам и ям - безкраен цикъл! Whistling Mr. Green
След малко ще пусна една рецепта в темата за рецептите, ако ви хареса  я качете в сайта!

Зайке, стига наднича ами мятай снимките- явно си първата завърнала се!!!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 447
Страхотна среща - след малко снимки. Много хубаво изкарахме.  lalalala lalalala lalalala
Виж целия пост
# 448
Аз пак да си помрънкам
Днес гадния кантар беше + 1 кг МРАЗЯ ГО!  #Cussing out Цял ден съм в адски скапано настроение и нямам желание за нищо.  Tired Даже ми минават мисли да си хапна нещо нережимно, но няма да го направя, защото съм достатъчно мотивирана на този етап.
Още по кофти ми става като знам,че след ударната фаза, която за мен приключи вчера в първите дни на Пз много от вас качват - е кво сега утре ое 1 кило отгоре ли ще съм  #Cussing out
Оплаках се  Sunglasses

Добре дошъл на Хапя!
Виж целия пост
# 449
Благодаря за подкрепата ,това веднага ме мобилизира още повече.Ще се опитам да се регистрирам със самостоятелен ник за да не притеснявам жена ми .Само незнам дали ще стане от едно и също IP.Ако успея ще пиша с новия си ник и ще ви държа в течение как върви свалянето на килца.

Гледам, че и тя си е сложила лентичката на отслабващите... Какъв режим спазва? Доведи я тук, тъкмо ще ти готви режимно Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия