Стриктна съм Дюканка, бивша дебеланка! - 73 тема

  • 28 117
  • 600
# 420
Привет, аз може и малко нахално да питам, но ще се надявам някоя добра душа да се смили и да ми помогне.

За първи път в живота си купих пилешки дробчета - пише, че били ударно замразени или нещо подобно. Как да ги сготвя? Дайте, моля, линк към някоя вкусна рецепта за П дни.

Въпрос номер 2. Пак гледах всичките рулца от раци във Фантастико - едните даже бяха панирани. И в двата вида имаше захар, растителна мазнина и прочие. Вие какви рулца купувате. Ще съм страшно благодарна на снимчица или поне фирма-производител.

Хубава вечер!
Виж целия пост
# 421
Ей,софиянки ги няма и тука станало много тихичко Laughing
До сега се вихрих в кухнята и си сготвих една супичка-първата ми супичка от както съм на режима-няма тоооолкова вкусно нещо  chefМога да изям цялата тенджера-сложих пиленце,морковчета,2-3 розички броколи,2 червени чушки,гъби,праз,лук,сварих всичко,пасирах го,после я застроих-ммммм мамма мия CrazyТака ми се беше дояло нещо готвеничко,че направо мога да напиша ода за таз' прословута супа! Crazy
Сега отивам да правя пържоли-за мен телешки,за другите свински Peace
По късно пак ще съм тук да гледам снимки Party
На всички много гушки newsm51
Виж целия пост
# 422
Я да ви питам, това Тирамису някой приготвял ли го е от нашите рецепти и става ли сполучливо, че нещо му се чудя доста от няколко дни. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 423
Сън, благодаря за поздрава!!!! Аз се въздържам да пиша и за свалените кг, защото сега съм в МЦ и нямам много раелана представа за нещата, а и реших да се тегля в края на П и на ПЗ. Досега готвих:  супичка, руло Стефани - все режимни.... та и аз нещо готвено да хапна  chef. Преди режима чорбиви манджи не ядох, ама сега- стомахът плаче за готвенко eat
Виж целия пост
# 424
ехоооо, не сте сами  Heart Eyes
и аз не съм на среща - сигурно защото няма с кого  Confused
затова пък виртуално съм на Бургаската, Ст. Загорската и Софийската срещички  Wink а дали нямаше и Плевенска  newsm78 е, и там съм била  Joy
не съм си купувала ролца от раци и не мога да помогна - някъде прочетох, че в тях има нишесте и не трябва да се прекалява, с следващ пост пък пишеше, че са си ОК  ooooh! дано се включи някой със снимка или инфо - така и аз ще знам какво да търся
супичката звучи чууудесно  Party утре или в другиден и аз ще си направя  newsm78 а защо ми се струва, че не можеше да се ядат моркови?
ще чета пак по-късно  Mr. Green и ще гледам моми Дюканки - стройни като фиданки  Joy
Виж целия пост
# 425
Здравейте момичета,

Сънче, добре дошла със закъснение! Страхотни снимки си донесла, вероятно така си и прекарала, радвам се че си тук много липсваше! newsm51

Джуфка, бързо оздравяване, ремантадина действа много добре на грипни състояния, така че скоро ще се почустваш добре.
Сецилиа7, честито!
Фанси, не плачи!
Дивана, такива са всички рулца от раци, но са позволени и страшно вкусни, така че смело си ги хапвай.

Виж целия пост
# 426
Привет, аз може и малко нахално да питам, но ще се надявам някоя добра душа да се смили и да ми помогне.

За първи път в живота си купих пилешки дробчета - пише, че били ударно замразени или нещо подобно. Как да ги сготвя? Дайте, моля, линк към някоя вкусна рецепта за П дни.

Въпрос номер 2. Пак гледах всичките рулца от раци във Фантастико - едните даже бяха панирани. И в двата вида имаше захар, растителна мазнина и прочие. Вие какви рулца купувате. Ще съм страшно благодарна на снимчица или поне фирма-производител.

Хубава вечер!
Дробчета, приготвих в йенска тенджерка, като и добавих съвсем малко вода, защото те си пуснаха, след като предварително ги бях измила добре. Добавих сол, черен пипер, чубрица.Можеш и малко лук да добавиш, ако си на П ,или повече, ако си на ПЗ. Хапнах ги заляти със сос с кисело мляко, чесън, копър  и извара, всичко перфектно разбито с пасатора.

А ето и моите ролца които купувам от пикадили. Цената им е 1,59 лв.
Има и едни други, които продават в СБА, на същата цена. Те са на фирма ESVA. Пикадилските ми харесват повече като вкус!


Ако искате ги качете в сайта, в раздела с продуктите.

Срам не срам, ще призная, че на ден хапвам по различно време по цяло такова пакетче от 25 гр...!!!!! Embarassed Амам не мооогааа беее .. Много са ми хубави!!! Twisted Evil Какво хубаво си живеех без тях, ама Зайка, купи си, та купи си.."аз ги ям като семки"... е на ти сега семки - не мога да се спра!!! ooooh!
как ли върви купона, кой ли първи ще се включи? newsm78 Mr. Green
Виж целия пост
# 427
....Срам не срам, ще призная, че на ден хапвам по различно време по цяло такова пакетче от 25 гр...!!!!! Embarassed Амам не мооогааа беее .. Много са ми хубави!!! Twisted Evil Какво хубаво си живеех без тях, ама

Аз съм същата, но си ги обичах и преди Дюканстването, а снощи си направих и коктейл от раци по Дюкански естествено и това е последната ми страст Embarassed.
Виж целия пост
# 428
Goody  Hug За морковите в книгата пише,че може но по-малко и по възможност да се избягват,те в супата се слагат малко така,че не мисля,че е проблем.
За рулцата,вече се каза ,те всичките са с еднакво съдържание!

Джувка Жалко,че си болничка , желая ти скоро да се почувстваш по-добре!   bouquet
Виж целия пост
# 429

А ето и моите ролца които купувам от пикадили. Цената им е 1,59 лв.
Има и едни други, които продават в СБА, на същата цена. Те са на фирма ESVA. Пикадилските ми харесват повече като вкус!


Ако искате ги качете в сайта, в раздела с продуктите.

Срам не срам, ще призная, че на ден хапвам по различно време по цяло такова пакетче от 25 гр...!!!!! Embarassed Амам не мооогааа беее .. Много са ми хубави!!! Twisted Evil Какво хубаво си живеех без тях, ама Зайка, купи си, та купи си.."аз ги ям като семки"... е на ти сега семки - не мога да се спра!!! ooooh!
как ли върви купона, кой ли първи ще се включи? newsm78 Mr. Green[/i]

От същите ролца днес едвам изядох две бройки, нещо не ми харесват и ще ги махна  от менюто си....а и пише, че имат захар  Thinking
Виж целия пост
# 430
благодаря елена - като си помисля за утрешната супичка и салатка  Crazy от сега слюноотделям
Виж целия пост
# 431
Катяджин, много ти благодаря!!!!  bouquet
Май имам всички съставки и подправки за дробчетата!

Благодаря и за снимките на рулцата.

 newsm78Аз все пак засега ще се въздържа от консумирането им - все ми се струва, че не може така стриктно да се ограничават въглехидратите и захарта, а да се разрешават съдържащите нишесте и захар ролца в неограничени количества newsm78

Ох, аз ям сигурно по 5 яйца дневно... Май е твърде много!
Виж целия пост
# 432
elix,радвай се,  че не ти харесват - ВОДЯТ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ!!! Mr. Green
Катя_73, как правиш коктейл?
Виж целия пост
# 433
Дивана, вчера си правих дробчета по следния начин: нарязах 2 големи глави лук, 4 кисели краставички, 5 скилидки чесън /цели/, черен пипер, червен такъв + дробчетата в тава и залях с две бурканчета Верея 0.1%. Пъхнах ги във фурната за 1 час-станаха чудесни  Peace
А по принцип ич не ги харесвам

Гудииии   bouquet
Виж целия пост
# 434
Катя_73, благадаря за поздрава- стимулиращо е! А и да споделя, че и аз днес за първи път от както съм на режима си купих рулца от раци. Само мен ли не ме кефят Thinking  ?! Ама все пак... за разнообразие в менюто, пък и  Winkкато чета всяка вечер за тях.... 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия