Стриктна съм Дюканка, бивша дебеланка! - 73 тема

  • 28 118
  • 600
# 390


За Сисич!
Сис, честит ти един месец с Дюкан! Продължавай все така и ще постигнеш желания резултат!

Лорчееее, Сисич прави един месец с Дюки, душата!  Hug
Виж целия пост
# 391
Мацки, ето ви да лочите и по едно капучино 
Аз се оправям и излизам малко на шопинг-терапия и после ще се донеса и за Сф срещичка! Hug
Виж целия пост
# 392
Sisis4a честит 1месц с Дюкан
Пожелавам ти много щастие,много големи постижения с режима ,а и не само!
Мишле,Ели ,Лорче мерси за кафенцата Hug
И мене днес МЦ ме навести,но се чувствам учудващо добре GrinningДнес ми е първи ПЗ ден и преди малко хапнах
яйца на очи ,салата от домати и краставици и за десерт Верея със степче,май много стана EmbarassedМежду другото варя супа топчета(режимна естествено) за довечера.Днес ми е много кеф успях да си изчистя вкъщи ,после излязохме с една приятелка и децата на разходка,а сега си почивам с вас ,колко малко му трябва на човек Hug
Виж целия пост
# 393
Лора как върви трета фаза при теб?
Аз много трудно се контролирам Embarassed
Мила, аз съм във втора, имам още доста за сваляне.
Виж целия пост
# 394
[Лорчееее, Сисич прави един месец с Дюки, душата!  Hug
ooooh! ooooh! ooooh! пак се заблях, Сори Сисич! Thinking Thinking
Чао, момичета, отивам с малката на сладкарница, аз ще съм твърда, децата да си папкат...
Виж целия пост
# 395
Добър ден на всички! newsm51

Аз чак сега сядам пред компа ,първо ви изчетох и сега да ви поздравя!Времето е чудесно,Софиянки избрали сте си страхотен ден за срещичката.  Hug

Сиси Честит ти един месец,давай все така с добри резултати към целта!   bouquet

Честито на свалилите ,аз днес съм втори ПЗ ден и май няма да се тегля,ще пробвам утре!

Мерси за кафенцата, и аз си пийвам ама друго е с компания па макар и виртуална!  Hug
Виж целия пост
# 396
Здравейте, момичета, влизам само да кажа, че не мога да дойда днес на срещата  Cryдругата седмица поне ще съм на линия във форума!
Поздрави на всички! Hug
Виж целия пост
# 397

Аз си имам днеска рожден месец.Става вече 1 месец съм дюканка.


Сисич, честит рожден месец, пожелавам ти да постигнеш мечтаната цел и никога назад   



Мишле, Ели,  Лорче мерси за кафенцата  Hug

Навън времето е страхотно а аз  wash hang newsm28 newsm75 newsm79 1dishes, но и утре е ден
Виж целия пост
# 398
[Лорчееее, Сисич прави един месец с Дюки, душата!  Hug
ooooh! ooooh! ooooh! пак се заблях, Сори Сисич! Thinking Thinking
Ужас и аз тъй,ама като бързам всичко да изчета ooooh!
Ще се редактирам Peace
Виж целия пост
# 399
Здравейте,Нови и Стари Дюканки!След две седмици прекъсване отново съм на линия.Прекъсване не на режима,а на писането.Незнам дали ще имам време да пиша,защото има да Ви чета поне два дни,а аз за толкова съм у дома.Когато мога ще пиша,а сега отивам да чета назад.
Виж целия пост
# 400
Пухче, отдавна не съм те засичала!Здрасти!Виждам, добре ти се отразява режимът.Страхотни резултати!
Виж целия пост
# 401
Здравейте,Нови и Стари Дюканки!След две седмици прекъсване отново съм на линия.Прекъсване не на режима,а на писането.Незнам дали ще имам време да пиша,защото има да Ви чета поне два дни,а аз за толкова съм у дома.Когато мога ще пиша,а сега отивам да чета назад.
Hug
Виж целия пост
# 402
Приятно прекарване на софиянки!Да им е много весело  режимно и много много снимки! Hug
Виж целия пост
# 403
Здрасти и от мен. Абсурд да ви изчета, наминавам само да не ме забравите. Стриктна съм с диетката, имам 1-2 малки прегрешения последните дни, ама ще се поправя. Няма с какво да се похваля като минусчета, но продължавам напред. Надявам се скоро да мръдна.
Апетитът ми определено е намалял, но все пак гледам да хапвам поне 4 пъти на ден.
Тая седмица сме затворени в къщи - под карантина сме. Големия ми разбойник е с варицела, чакам и малкия да я прихване. Аз също не съм я карала, та може и мен да не ме подмине.

Успех и кураж на всички и много минусчета!
Виж целия пост
# 404
Сиси, чесит ти месец!  newsm51
Пухче, ти съвсем се изгуби, радвам се, че те виждам  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия