Стриктна съм Дюканка, бивша дебеланка! - 73 тема

  • 28 117
  • 600
# 495
ето ни в пълен състав с изключение на Михаелка, която си тръгна по-рано (пуста  ........
И Абракадабра си тръгна преди това. За първи път не остана време да преброя, колко сме присъстващи.
Виж целия пост
# 496
Ех Мишле. Hug. и аз точно тази качвах:

Прави: Зелено човече, Кри, Зазу, Бачи, Фоли, Жедира
Седнали: Даниа, Мишле, Драма Куин, Аз(Майка Зайка+ зайче)и Цвети.
 newsm51 Страхотни сте момичета(дано да не съм объркала някой)
А???   Абракадабра се е покрила за снимките  newsm78 или тръгнала
Виж целия пост
# 497
Бреее само 2 блондинки в книжарницата, опс в Дивака!  Joy[/i]  newsm78
Майка Зайка-на тая сме по-убавици Simple Smile)
Виж целия пост
# 498
Много са лъчезарни столичните дами !!!
 smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 499
Готово, надписах ги! Peace
Ако на някого съм объркала името- ще ме прощава, ама толкоз лица и имена на едно място и наведнъж... Crazy
Виж целия пост
# 500
Готово, надписах ги! Peace
Ако на някого съм объркала името- ще ме прощава, ама толкоз лица и имена на едно място и наведнъж... Crazy
Къде ги надписа бе? newsm78 Mr. Green
Виж целия пост
# 501
ето ни в пълен състав с изключение на Михаелка, която си тръгна по-рано (пуста  ........
И Абракадабра си тръгна преди това. За първи път не остана време да преброя, колко сме присъстващи.
Мдааа, Абракадабра, извинявай, пропуснах те! Weary
Прощаваш ми, нали? newsm09 newsm53
Виж целия пост
# 502
Много сте хубави   Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 503
Е, момичета супер сте!
 newsm51
Трябва да си направим една национална среща ще бъде много интересно, някъде в средата на България. Какво ще кажете?
Виж целия пост
# 504
Бреее само 2 блондинки в книжарницата, опс в Дивака!  Joy[/i]  newsm78
Майка Зайка-на тая сме по-убавици Simple Smile)
Ъъъъъъ newsm12 нещо против снимката ми ли имаш? smile3533
Ами много ясно, че сме Убавици! Убавици се снимали- Дюканки излезнали! smile3501 smile3534
Виж целия пост
# 505
Момичета, много сте лъчезарни!   bouquet
Виж целия пост
# 506
Готово, надписах ги! Peace
Ако на някого съм объркала името- ще ме прощава, ама толкоз лица и имена на едно място и наведнъж... Crazy
Къде ги надписа бе? newsm78 Mr. Green
Ееее, до сега ги надписвах, ама май не може да се покаже надписа.  newsm78
Виж целия пост
# 507
Трябва да си направим една национална среща ще бъде много интересно, някъде в средата на България. Какво ще кажете?
За! Peace Приемам идеята с две ръце! Peace
Но трябва доста добра организация май Thinking
Виж целия пост
# 508
Бреее само 2 блондинки в книжарницата, опс в Дивака!  Joy[/i]  newsm78
Майка Зайка-на тая сме по-убавици Simple Smile)
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501Ма вие сте много убави,направо сладурани  love001   love001
Виж целия пост
# 509
Мишле:)) Много си бърза със снимките. Първенец Flutter
Мислете за следваща среща на 29 март и за заведение, което да запазим салон само за нас в центъра, и с танци. Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия