Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 135
Мишле, честито минусче! Peace Честита придобивка/те твоите придобивки край нямат, вместо да ти честитим, всяка вечер прилагай отчет на покупките и снимки Wink/. Както се досещаш, и сега очакваме да те видим...
Волна, Честит ти дюкански месец и на теб!  bouquet Браво за резултата! Тъкмо си мислех, че се ската от почерпката, пък гледам си се появила. Е, аз си чакам, де Heart Eyes
Мишле,чакамееееееее!Волна,нещо поогладнях ,та ще си похапна. Hug HugЦвети, Hug Hug HugТеа топ,добре дошла в трета фаза.  bouquetНяма страшно . PeaceВ нея мечки няма,а бивши свинчета. hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 136
Sadтова ,че ме нарече стогодишна...ще го преглътна) Joy[/color]

  С малко пилешко и лайтска количка..... Hug  Mr. Green

Перличке Hug благодаря от сърце.
Виж целия пост
# 137
Мишле, честито минусче! Peace Честита придобивка/те твоите придобивки край нямат, вместо да ти честитим, всяка вечер прилагай отчет на покупките и снимки Wink/. Както се досещаш, и сега очакваме да те видим...
Цвети, пишейки това си мислех за теб и очаквах подобна реакция Hug Flutter Щото и снощи това ми каза- "тя, мишлето, съм я запомнила с това- че все си купува нещо! Hug". А кажи ми сега какво да направя, като много обичам да харча парички и да си купувам туй-оний! То кой ли не обича де! Hug

КукумявкеHug Heart Eyes
Виж целия пост
# 138
Здравейте отново момичета. Утре мисля да започна диетата, но ще бъда много благодарна на някоя от вас , ако ме консултира като за пръв ден какво да ям и като марка храни/сирената и млеката/, нещо като примерно  меню. Разчитам на вас, защото не знам как да започна Embarassed


Офф, много се надявам да постигна вашите резултати.

И още нещо , какво да очакавам първите дни или да кажем седмица, месец, ясно ми стана ,че килата се задържат  и после хоп се стопяват.

Благодаря ви smile3525
Виж целия пост
# 139
Ето ме и мен!
Бяхме иззвън града на вила, на маса, изобилстващи с не-Дюканска храна  - нищо не успя да ме изкуши  Crazy
Софиянки - много сте лъчезарни!!  Hug
Отивам да чета по-обстойно сега!  
Виж целия пост
# 140
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
наистина не остава време да чета всичко и да пиша, но хванах главното:
имаме дюканки рожденнички - за тях поздравления и


имаме мацки и още по-мацки с мноооого минусчета - за тях целуфффффффффки  и


на всички други
Виж целия пост
# 141
Полата ще ви я покажа на мен като я облека, но за нетърпеливите - ето я и още нещо
Обещавам тази седмица да ви се покажа с нея. Искаше ми се още утре да я сефтосам, ама в понеделник в офиса ни е доста студено, затова няма да рискувам!
Виж целия пост
# 142
Браво, Мише !! Само така...лятото да ги носиш къси и белички полички и рокли!!  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 143
Полата ще ви я покажа на мен като я облека, но за нетърпеливите - ето я и още нещо
Обещавам тази седмица да ви се покажа с нея. Искаше ми се още утре да я сефтосам, ама в понеделник в офиса ни е доста студено, затова няма да рискувам!
Хи,хи ,Мишле,браво! Ти ме успокои.Мислех,че съм само аз по покупките,а то имало и други.Аз почти 2 години не съм си купувала нищо,сега от  месец напълних гардероба. EmbarassedВчера и аз си купих чанта и спортен панталон с ниска талия Peace
Виж целия пост
# 144
 GrinningДобра вечер от мен само преминавам, и приятна усмихната и диетична нова седмица пожелавам на всички Ви. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 145
Момичета голямо  Hug от мен!!! Снимките са разкошни - всички сте сиящи, щастливи...
пърхам с крилца откакто ви открих  smile3535




Виж целия пост
# 146
Здравейте, дюканки-стройни като фиданки!

Честито на всички, които имат празник и на тези, които днес са с - !!!!!

Аз днес съм с малък +, но това не ме плаши, защото знам, че е поправимо, а и съм напълно режимна!

За никъде не бързам и съм въоръжена с търпение и оптимизъм!

Приятна вечер на всички!!!


Виж целия пост
# 147
Сега се сетих, че сигурно оператора ще ми спре интернета тези дни за неплатена сметка  Whistling
Но да знаете, че може и да не влизам, но съм твърдо режимна!
Виж целия пост
# 148
http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.photopumpkin.co … 6hl%3Dbg%26sa%3DNдобър вечер...днес сме по-добре,ще се опитам да кача нещо ама не обещавам че ще успея Rolling Eyes
Виж целия пост
# 149
Забравих да се похваля. че са цъфнали кокичетата на село и днес си набрах букет, много хубаво ухае, и искам да ви подаря и на вас, за съжаление само виртуално:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия