Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 120
Цвети,хапваме,хапваме и четеееем! Heart Eyes

Ето ви моя обяд-мусака със зеле.Божествено!

Благодаря на Боби,за рецептата!  bouquet

Сега да поздравя старшите!
Перла,Ели,честити ви 3 месеца режим.Браво за волята и резултатите! newsm51
Катя73,Пиги,Волна,честит ви месец Дюканстване.Все така да сте упорити ! smile3501

На всички свалили честито,а на задържащите като мен,кураж! Hug

Виж целия пост
# 121
Поздрав за мен и за всички като мен, които са още далеч от целта:

http://www.youtube.com/watch?v=tcRiXOONqf0

 #Silly newsm44 #Silly
Виж целия пост
# 122
Здравейте и от мен и запис в новата темичка!
До сега обикалях Борисовата градина с братовчедка ми и двамата  близнаци, които са на 7 г, но са просто.....като зверчета Crazy
Купих си и една сива поличка, до коляното и познайте кой е размера? Thinking Момичета- 42! Не можех да повярвам! Стоеше ми съвсем свободно, просто ми заспа. Мерих и една друга, на която влязох в 40 #Crazy Не мога да повярвам! Аз, която до Октомври'07 носех 52-54 като размер....сега в 42 да вляза....И продавачката, на колебанието ми дали ще мис тане ми казва: "Е как да не ви стане, вие сте слабичка". Е чак пък слабичка........
Излизайки от магазина с полата в торбичка очичките ми грееха! Hug
Иначе за протокола- днес сутринта бях с 200г по-лека Peace
Виж целия пост
# 123
Мишле, честито минусче! Peace Честита придобивка/те твоите придобивки край нямат, вместо да ти честитим, всяка вечер прилагай отчет на покупките и снимки Wink/. Както се досещаш, и сега очакваме да те видим...
Волна, Честит ти дюкански месец и на теб!  bouquet Браво за резултата! Тъкмо си мислех, че се ската от почерпката, пък гледам си се появила. Е, аз си чакам, де Heart Eyes
Виж целия пост
# 124
Фенси, Цвети, Мамс благодаря ви, че сте загрижени Heart Eyes За свое оправдание /защото аз много обичам да се оправдавам/ да кажа, че прегрешението беше чаша червено вино, поднесено на светлината на бумтяща камина и свещи. Аз да не съм от желязо? newsm78
И оставам с надеждата, че последвалите събития са изгорили до шушка излишните калории  Wink

С обич  Hug
Виж целия пост
# 125
Катя73,Пиги,честит един  месец с чичко Дюки и от мен!
Зазу, определено има разлика, напролет май ще заголим бедра..
Това е за вас, момичета!

Аз още нямам вода... #2gunfire #2gunfireВИК. Тази промяна на времето не ми влияе добре, чувствам пролетна умора, а утре хич не ми се ходи на работа, омръзна ми по 50 човека на ден да ме псуват, май е време за промяна...

Виж целия пост
# 126
Здравейте момичета.Аз също спазвам този невероятен режим и килата се топят.Започнах на 6 януари ,стартирайки от 85кг. сега съм 77кг. и съм много горда със себе си.Искам да ви попитам някоя от вас имала ли е странен дъх в устата си по време на режима.Мия си зъбите по 3 пъти на ден и пак имам много странен вкус и си мисля че е от режима.И още нещо на пазара има една лютеничка за диабетици на deroni какво ще кажете за нея??Позволена ли е ??

Арвин, браво за упоритостта и свалените килограми! По въпроса за странния дъх, аз имах такъв в началото и установих, че е така, когато консумирам малко вода, ти какво количество пиеш за деня? За лютеницата нищо не мога да кажа не съм консумирала никаква.

Муцка, Лорче,  Благодаря!

Пиги , честит и на теб един месец Дюканстване!
Виж целия пост
# 127
Привет и от мен  Hug Добре дошли на новите попълнения   bouquet И честито на свалилите   bouquet
Виж целия пост
# 128
Забравих да кажа на Майка Зайка и Зазу - ще си поръчам дечица като вашите  Grinning

Драма Куин, аз вече си поръчах! Praynig Peace Нали и Фоли дойде с вълшебната пръчица да ме поръси с магически прашец! Praynig
Виж целия пост
# 129
Мишле браво!  Hug Искрено се зарадвах на емоцията, която си изпитала.
Виж целия пост
# 130
Арвен, лютеница не може.  Може да няма захар, но се пържи и има мазнина.
Виж целия пост
# 131
                        Здравейте скъпи момичета. Hug Hug Hug

 Много ми липсвате сега,когато съм на работа.Благодаря на всички,които се сетиха,че днес правя месец от старта на режима  bouquet.Аз,улисана в работа и грижи край дечицата,просто забравих. Embarassed
 Равносметката за този месец е следната-свалих 5 килограма,доста сантиметри от обиколките,променям си хранителните навици,постигнах малки победи над мъжкото тяло,научавам се да съм по-търпелива,и най-важното-ОТКРИХ ВАС  Hug  bouquet Hug.Във ваше лице намерих страхотни приятелки и хора,които без да съм виждала дори,имам чувството,че познавам от сто години.Благодаря ви момичета.Няма да успея без вас.ОБИЧАМ ВИ. Heart Eyes Hug Heart Eyes
 

 Гледах снимките от софийската среща-просто нямам думи.От страни погледнато, е абсурд да се предположи дори,че това са жени,които имат,или са имали проблеми с теглото.Много сте красиви и лъчезарни.  bouquet Hug


 Време и за почерпката
   
Виж целия пост
# 132
Здравейте момичета!Не съм писала от 2 дни,не за друго,защото нямам с какво да се похваля.От петък съм на ПЗ и този половин кг отново се появи Tired.Мерките за сметка на това продължават да намаляват,което за мен си е успокоение все пак.Независимо от всичко от утре влизам в 3-та фаза.Много се притеснявам.Мисля,като начало да вмъкна плодовете и солените бисквитки или полагащите ми се 2 филийки пълнозърнест хляб.За галавечеря мога да помисля евентуално в края на седмицата,след като видя как вървят нещата.Много сте хубавки всички на снимките.Да не забравя да поздравя всички с минуси и да благодаря на Вещи за новата тема.Дерзайте момичета и ми стискайте палци за 3-та фаза Hug
Виж целия пост
# 133
Волна  bouquet Hug(това ,че ме нарече стогодишна...ще го преглътна) Joy
Виж целия пост
# 134
Пеперудке,първия месец е най-труден.След това се свиква.   Peace PeaceПиги,Катя73,честит месец и на вас.И за трите букет от орхидеи:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия