Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 165
Ох,Goody изглежда ммм много вкусно, тази вечер и аз съм на рибка и като това сосче ще си спретна ам първо да се погрижа за малкият бандит!.......... Crazy
Виж целия пост
# 166
Добре вие никога не сте грешили
Ти мишле не си ли яла нережимна храна Simple Smile
Яла съм Embarassed
И аз съм си го признавала, но осъзнах, че споделяйки го тук, го правех като Embarassed за свое оправдание, все едно това щеше да намали прегрешението Rolling Eyes
И в един момент си казах:- то си е за моя сметка и затова много внимавам какво ям Naughty Защото момичетата тук ще те подкрепят или скастрят, но утре сутринта твоя кантар ще те накаже! Naughty
Казвам ти го от опит и за да те предпазя! Hug

Въпроса не е към мен, но ще отговоря - НЕ, аз никога не съм съгрешавала съзнателно. Понякога съм правила дребни грешки от незнание, или съм хапвала хапка нещо си от зверски глад, но толкова и никога не е било картоф или плод.
Абсолютно подкрепям Ябълката!
Даже вчера на срещичката коментирахме с Кри, че когато искаш да "съгрешиш" съзнателно е по-добре да го направиш с нещо мазно, отколкото въглехидратно! защото аз лично без един картоф, бонбон или парче торта мога, ама с едно не мога! Embarassed Затова се старая да съм и без едното! Wink

Слушайте Мишлето щот с тоз страшен аватар ще ви гризне по някой непослушни части!  Naughty
[
Оооох, Блеки! Той ако ми действаше с вида си...досега 50 кила да съм станала! Hug
Виж целия пост
# 167
Добър вечер на всички. HugМомичета да ви питам,вие кога се теглите на кантара,сутрин на гладно ли или по всяко време?Когато бях бременна ми казаха,че най-верни са килограмите сутрин на гладно и без дрехи.Вие какво ще кажете по въпроса?Лека вечер!
Виж целия пост
# 168
Сега се сетих, че сигурно оператора ще ми спре интернета тези дни за неплатена сметка  Whistling
Но да знаете, че може и да не влизам, но съм твърдо режимна!
Ябълке,ако операторът е БТК, спирането става на 15-то число, така че споко.

Аз не съм на БТК и трябваше вече да е платен, ама нейсе.

Ухапан, Дюкан пише едно, но при мен нямаше нищо общо с написаното. Когато той каза, че ще имаме прилив на енергия, аз пак отпаднала. И други аномалии ми се случваха. Но след 7-8-мия ден всичко се нормализира, така че споко, явно и това при всеки е индивидуално, стискай зъби и ще отмине и ще дойдат хубавите дни.  Peace
Виж целия пост
# 169
Здравейте, днес денят ми премина много трудно, постоянно мислих за различна храна, чувствам се отпаднал и главоболие ме мъчи на всичкото отгоре.Но все пак мисля да устискам.
И да ви питам нещо,на кой ден се повдига тонуса и неприятното чувство изчезва?
Здравей, Ухапан! Нормално е да имаш известни неразположения в началото, пий повече вода за да може да ти се изчисти организмът и вземай задължително витамини. Като минеш на дните със зеленчуците, веднага ще си по-добре. Днес ми е първият ден на месо+зеленчуци и веднага ми просветна, все пак организмът ми си набави въглехидратите и кротна. При повечето момичета тези симптоми на неразположение напълно изчезват и дори стават еуфорични.
Били Hug Hug
Виж целия пост
# 170
Та като казах хубаво време и се сетих http://www.vbox7.com/play:baacf275

ще ме извините за спама днес, но ми е пролетно и носталгично
Виж целия пост
# 171
Оооох, приключих - гроги съм! Правих две дюкански пици
Вчера сготвих леща, но от червената която става за 15 минутки, а това е банановата дюканска торта, на която махам бананите когато си режа парче за мен  Laughing
Като се има предвид, че са ми за сефте, стават.  Mr. Green
Сега отивам да се опитам да спортувам, че днес си предозирах триците /8-9 лъжици вероятно станаха/, но пък не съм яла хляб, което ми дава право да прекаля, нали?  Flutter
Виж целия пост
# 172
Добър вечер на всички. HugМомичета да ви питам,вие кога се теглите на кантара,сутрин на гладно ли или по всяко време?Когато бях бременна ми казаха,че най-верни са килограмите сутрин на гладно и без дрехи.Вие какво ще кажете по въпроса?Лека вечер!
и двата пъти се пемерих сутрин на гладно, според мен няма как да покаже правилно през деня, защото вече съм се заредила с доста грамове от храната и литри вода
 Party ако това те успокоява мери се когато ти се прииска, но вярвай на сутрешното мерене  Heart Eyes
Виж целия пост
# 173
Ухапан само нема да се плашиш. В началото и аз се чувствах доста отмаляла, питах се за какъв ли прилив на енергия говорят тук момичетата, аз едва успявах с мопа кухнята да мина без да ми прималее /е, понамалих чистенето поради тази причина, повечко във форума  си стоях Wink/, но после всичко си дойде на мястото. След около седмица ми мина неразположението.

Тея успех в трета фаза. Hug
Виж целия пост
# 174
днес си предозирах триците /8-9 лъжици вероятно станаха/, но пък не съм яла хляб, което ми дава право да прекаля, нали?  Flutter
Джини, Дюки е казал- 3 с.л. дневно, независимо под каква форма Naughty Било сутрин на закуска или на палачинка, или обяд от омлет - приемат се до обяд (желателно е) и са 3 за деня!
Ти си си взела дажбата за 3 дни! Crossing Arms Sick
Виж целия пост
# 175
имам питане  Blush

съседката е видяла на диетичния щанд в магазина масло от гроздово семе - имало леко слабително действие, издържа на термична обработка при по ниска температура - някой чувал ли е за такова? ползвали ли сте?
и още
не видях да го пише на 1 стр. - как стои въпроса с бобовите и ориза? разбрах, че вещичката избягва патладжана, но и него не видях на 1-ва, може ли?
само не ме бийте  Crazy
Виж целия пост
# 176
днес си предозирах триците /8-9 лъжици вероятно станаха/, но пък не съм яла хляб, което ми дава право да прекаля, нали?  Flutter
Джини, Дюки е казал- 3 с.л. дневно, независимо под каква форма Naughty Било сутрин на закуска или на палачинка, или обяд от омлет - приемат се до обяд (желателно е) и са 3 за деня!
Ти си си взела дажбата за 3 дни! Crossing Arms Sick
Мишле, аз съм в трета- вместо разрешените 2 филийки пълнозърнест хляб, мога да приема повече трици или да ям Хогаренас като другите третофазнички - същото е.
За справка- стр.108 от книгата - "хляб...да бъде пълнозърнест или още по-добре, да бъде обогатен с трици"
Виж целия пост
# 177
Ябълке, мерси за букетчето, пролет идва  Hug
Гуди, мани това сирене. Остави го за трета фаза. Това пък масло изобщо не съм го чувала   bouquet
Аз Ви пожелавам лека и спокойна нощ. Дано утре кантарът да е приятел на всички ни   bouquet
Виж целия пост
# 178
днес си предозирах триците /8-9 лъжици вероятно станаха/, но пък не съм яла хляб, което ми дава право да прекаля, нали?  Flutter
Джини, Дюки е казал- 3 с.л. дневно, независимо под каква форма Naughty Било сутрин на закуска или на палачинка, или обяд от омлет - приемат се до обяд (желателно е) и са 3 за деня!
Ти си си взела дажбата за 3 дни! Crossing Arms Sick
Мишле, аз съм в трета- вместо разрешените 2 филийки пълнозърнест хляб, мога да приема повече трици или да ям Хогаренас като другите третофазнички - същото е.
Еее, мацка, прощавай тогава, ама толкоз ти се дзверих над линийката, гледам някаква 3-та фаза, ама пусти английски...като съм скарана с него.... Embarassed
Виж целия пост
# 179
Добър вечер!
Не съм се появявала отдавна, да не сте ме забравили Wink
Видях, че има нови дюканки и дюкани - добре дошли, леко и успешно сваляне!
Липсвахте ми много, особено съжалявам, че пропуснах срещата, но имах прекрасни емоции...!
За сега задържам резултата и съм доволна, че промених ритъма на 4/3, очаквам да достигна вече целта Laughing
Относно меренето - прави се сутрин на гладно след тоалета, с изрязани нокти, оскубани вежди, измити зъби и др. Joy
Поздрави! 
Бобовите и ориза не са разрешени, олиото също! Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия