Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 180
amsimom, добре дошла! В този режим няма менюта, можеш да ядеш каквото решиш от позволените храни. Прочети хубаво първа страничка и 1-2 стари теми, за да се запознаеш добре с режима и да не допускаш грешки в началото, което е много важно за успеха на ударната фаза. Купи си овесени трици, режимни храни, въоръжи се с търпение и започвай!  bouquet Peace
Ухапан, аз се почувствах добре към четвъртия- петия ден. А това за нережимните неща не е хубаво.   Naughty Разгледай темата с рецептите- има много хубави рецепти, а винцето е чак в трета фаза Simple Smile
Ябълчице, кокичетата са чудесни! Heart Eyes Дано не ти спрат нета.
Гууди, все се каня да ти кажа, че музикалната част от подписа ти мнооого ми харесва! Heart Eyes И вечерята ти си я бива Sunglasses Бобови и ориз не може. Патладжан може, Вещичката заради жлъчката го избягва.
Катя Джин Mr. Green, много се радвам за успехите ти и най-вече за оптимизма ти! Hug
Венка линка, не, не съм яла, защото съм си поставила цел и трябва да я постигна Crossing Arms Пък и, без да се сърдиш, то твоето е пир "след нас и потоп" направо. Утре на протеини Peace
Джини, нямаш милост  Sad
Виж целия пост
# 181
Кукумявка,благодаря! HugУспех и на теб!Вещи,ще те помоля,ако все още не е късно в тази тема да ме впишеш при третофазничките от утре.Предварително ти благодаря HugПерличка,благодаря и на теб Heart Eyes
Виж целия пост
# 182
Джинджър,очакваме те. HugВенка линка,изкуших се единсвено по празниците и то да си опитам.Сега съм в трета фаза и съм още по-стриктна. PeaceБоби,липсваше ни. Hug Hug HugСиси,аз се меря сутрин и вечер.Разликата е около килограм.Аз пия много вода .Минавам 3литра +колатаи кафетата. Peace
Виж целия пост
# 183
Относно меренето - прави се сутрин на гладно след тоалета, с изрязани нокти, оскубани вежди, измити зъби и др. Joy
Епилирани,  обръснати, негримирани  Joy
Виж целия пост
# 184
Относно меренето - прави се сутрин на гладно след тоалета, с изрязани нокти, оскубани вежди, измити зъби и др. Joy
Епилирани,  обръснати, негримирани  Joy
hahaha hahaha hahaha Joy Joy JoyЕ,сега минах през банята.Свърших всичките тези работи и пак нямам сутрешните килограми. ooooh!Ама не съм ходила до smile3550 Joy JoyАма утре сутринта ще   bigdance2
Виж целия пост
# 185
 Joy Joy JoyАма и аз така знам,тази сутрин като се мерих бях 114,а преди малко 116 ShockedИ аз пия много вода днес сигурно над 4 литра ShockedУспокоих се де! Hug
Виж целия пост
# 186
Момичета, липсвахте ми, наистина Hug
Виж целия пост
# 187
Момичета, липсвахте ми, наистина Hug
Боби, и ти ни липсваше! Hug
Виж целия пост
# 188
Момичета, липсвахте ми, наистина Hug
И ти на нас  Hug
Виж целия пост
# 189
 newsm47 smile3525 и да се похваля, че присъединих приятелка към нас - желая и успех/вече са 3/. Книгата я има в момента в книжарницата в МОЛ София!

Лека, отслабваща и безаварийна на всички от армията на Дюкан! До утре!
Виж целия пост
# 190
Момичета, липсвахте ми, наистина Hug
Боби и на мен ми липваше, успокоява ме това, че си имала положителни емоции (да не е онова подаръче, което милият ти е обещал)?

Аз пък като тръгна на работа, вечер като се върна съм с по-малко кила, странна работа newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 191
Лорче, не, мила, имахме гости от Бургас и бяхме като залепени и пак не ни стигна времето, а подаръка го очаквам към пролетта/ дано се осъществят плановете на скъпия /!
Виж целия пост
# 192
здравейте! момичета вече 15 дни не мърда кантара smile3518 newsm45 newsm17
Виж целия пост
# 193
Момичета, направих режимна пилешка супа!!! Ще пукна от радост, така ми липсваха супите!!! Да живеят ПЗ дните - разкош!!!   chef

lora_1, стискам палци да дойде по-раничко водата...  Praynig

katyadjin, на питането ти за снимката: Фоли орисва за Мишлето един бебок (като Огнян) Simple Smile

zazu1Hug

amsimom, предлагам ти да седнеш за 2 часа на компютъра и да изчетеш примерно 4-5 предишни теми, ама целите. Май ще стигне.

sisita82, тук ми препоръчаха да се тегля сутрин, след 00, без дрехи и така и правя.

Искам да питам дали вярно съм прочела рецептата за Нутела (кисело мляко, кафе и подсладител) - ми то дори не мирише на (нережимна храна)  #Crazy  newsm78 

ЛЕКА НОЩ!
Виж целия пост
# 194
Няма начин, Лоли  Naughty Не правиш нещо както трябва  newsm78 Да разбирам ли, че от 15 дни си на режима и нямаш резултат?
Зеленко Hug Лека!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия