Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 210
Волна, и аз съм така...
Вчера например ядох два пъти тричава палачинка - втората в 2 през нощта Embarassed А сутринта толкова бързах пак да си направя, че забравих яйцето Joy Пак я ометох, де... Аз прегрешавам с триците от време на време. Но се успокоявам, че по-добре грешна с триците, отколкото с някое истинско хлебче или баничка

 Диванче вярно ,че по-добре режимно...ама то мойто много бе.... Embarassed EmbarassedЕй сега ометох си бъркоча.Ми то като го сметнах като грамаж е около 700 г.бе.Ужааааас ooooh! ooooh! ooooh!И съм се надула.Корема ми метър пред мен...Позор...Уж Дюканка...Трънки...Да взема да се тръшкам в кревата,че имам една тава крем без карамел в хладилника....

 Отивам да смятам колко калории съм погълнала.... Embarassed
Виж целия пост
# 211
Елфче, мерси! Hug

Момичета, знаете ли какво забелязах и вие ми кажете дали смятате, че има връзка, защото аз смятам!
От вчера започнах да пия яб. пектин на таблетки- сутрин по 3. На опаковката пише 2-3 пъти дневно по 2-3 таблетки, но аз реших да не прекалявам, като за начало. И вчера, и днес ходих по 2 пъти до "00" Wink
Такова чудо не е било!
Чела съм и знам, че пектина регилирал чревн. флора и спомагал за лесното извеждане на преработената храна от организма, явно е така!
Аз съм доволна от този факт! Peace
Виж целия пост
# 212
Привет и от мен! HugЕдвам се добрах до таз тема ей! LaughingДа ни е честита, голямо благодаря на Вещи за положения труд  bouquetЧестити Дюкански месеци на Волна, Перличка, Пиги, Тея, Катето73 и дотук прочетох Embarassed, още чета темата...Добре дошли на новите, тук килцата си отиват с хапване Wink
Чудесни са Софиянки - много лъчезарни и малките сладурчовци също Hug Flutter Следващия път съм на срещата, каквото ще да става Crossing Arms Пръчицата на Фоли много ме изкефи!!
Аз ще се похваля - днес съм -1 кг.Направо не ми се вярва...Съвсем по дюкански досега свалям средно по 1 кг на 10 дни Party
Виж целия пост
# 213
Елфче, мерси! Hug

Момичета, знаете ли какво забелязах и вие ми кажете дали смятате, че има връзка, защото аз смятам!
От вчера започнах да пия яб. пектин на таблетки- сутрин по 3. На опаковката пише 2-3 пъти дневно по 2-3 таблетки, но аз реших да не прекалявам, като за начало. И вчера, и днес ходих по 2 пъти до "00" Wink
Такова чудо не е било!
Чела съм и знам, че пектина регилирал чревн. флора и спомагал за лесното извеждане на преработената храна от организма, явно е така!
Аз съм доволна от този факт! Peace

На мен ми се случи подобно нещо от капсулките с масло от ленено семе. Нали питах тук и казаха, че може, и сега пия по 3 на ден - когато се сетя, де, защото често забравям. Като ги изпих веднъж даже до раз....во го докарах. Аз също не се оплаквам.
Виж целия пост
# 214
Елфче, мерси! Hug

Момичета, знаете ли какво забелязах и вие ми кажете дали смятате, че има връзка, защото аз смятам!
От вчера започнах да пия яб. пектин на таблетки- сутрин по 3. На опаковката пише 2-3 пъти дневно по 2-3 таблетки, но аз реших да не прекалявам, като за начало. И вчера, и днес ходих по 2 пъти до "00" Wink
Такова чудо не е било!
Чела съм и знам, че пектина регилирал чревн. флора и спомагал за лесното извеждане на преработената храна от организма, явно е така!
Аз съм доволна от този факт! Peace

 Мишеее,пускай снимки на туй чудо,че пет дни не съм ходила у ВЦ-то.....Ни парафина помага,ни пембения чай,ни триците....нищо.Пред МЦ ли съм,мамата си трака като зацикля....

Нема да повярвате момичета.... Embarassed Embarassed Embarassed 2300 калории съм погълнала днес..... ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 215
 Heart Eyes Heart Eyes ох, че сте ми легнали на сърцетооооо  Heart Eyes
трябва да лягам, но вместо това съм вперила зъркели в монитора и само чакам някой да се изкаже  Crazy
ето ви една песничка за свалените килца и леееека нощ
http://de.youtube.com/watch?v=ckbdLVX736U
Виж целия пост
# 216
Елфче, мерси! Hug

Момичета, знаете ли какво забелязах и вие ми кажете дали смятате, че има връзка, защото аз смятам!
От вчера започнах да пия яб. пектин на таблетки- сутрин по 3. На опаковката пише 2-3 пъти дневно по 2-3 таблетки, но аз реших да не прекалявам, като за начало. И вчера, и днес ходих по 2 пъти до "00" Wink
Такова чудо не е било!
Чела съм и знам, че пектина регилирал чревн. флора и спомагал за лесното извеждане на преработената храна от организма, явно е така!
Аз съм доволна от този факт! Peace

 Мишеее,пускай снимки на туй чудо,че пет дни не съм ходила у ВЦ-то.....Ни парафина помага,ни пембения чай,ни триците....нищо.Пред МЦ ли съм,мамата си трака като зацикля....

Нема да повярвате момичета.... Embarassed Embarassed Embarassed 2300 калории съм погълнала днес..... ooooh! ooooh! ooooh!
hahaha hahaha hahaha hahahaБре,ма яшна мома-Дюканка! hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 217
Добър вечер, бурни страсти Simple Smile
Виж целия пост
# 218
hahaha hahaha hahaha hahahaБре,ма яшна мома-Дюканка! hahaha hahaha hahaha

 Перлеее,нИ мИ сЪ подигравай,ами виж по-горе що пукница опуках,и дай мнение по въпроса. Hug

...трябва да лягам, но вместо това съм вперила зъркели в монитора


 И аз Гуди,и аз трябва да лягам...Утре в шест ще ставам ooooh!,а снощи три часа само спах Confused.....Ама не....Форума е на линия.... Mr. Green
Виж целия пост
# 219
Ей,Мишле,какво стана със снимциците с поличката.Изггледах си очите. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 220
                            Мацки,днес изядох света... Embarassed
 Закуска-кекс с 3 лъж.трици,3 яйца и мноооого извара,с подсладител и канела.Бях на работа и към 8.30 го пометох с кола-лайт.
 Обяд-около 200 г. пуешко месо с два домата.
 Сл.закуска-един голям пакет ролца от раци
 Вечеря-спанак на фурна с домати и малко лук,със заливка от яйца и мляко.Две чинии. Embarassed+пилешки дробчета в микровълновата сготвени, и те с домати и лук.От тях си взех малко,повече спанак изядох,че съм пригладняла за зеленчуци.
 Сега съм си забъркала 1 Верея с 250 г. извара на Мероне+подсладител и канела,и си го ям,вече съм наполовината. Embarassed Embarassed Embarassed

 Вода,кола,кафе и безалкохолно с подсладител-има-няма 4 литра се събират....

 Не мога да се удържа просто.Пред МЦ съм,и през десет минути съм гладна.Ще изпадна в криза вече...
 Работата ми е свързана с постоянно 7-часово движение и е доста уморителна...Възможно ли е от това да съм толкова гладна или е от предстоящия МЦ?
Според мен яйцата са ти малко в повечко,ама карай ,нали са режимни. Peace
Виж целия пост
# 221
Вещи,много си бърза smile3521.Още веднъж, благодаря! smile3525
Виж целия пост
# 222
Добър вечер, бурни страсти Simple Smile
Добра да е!Ти къде се изгуби днес? Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 223
Волна, ето я кутийката: , и това. Кутийката съдържа 60 таблетки и струва 3.50лв. Стига за около 20 дни, ако се приемат по 3 дневно
Виж целия пост
# 224
Добър вечер, сладуранки.... Hug
Ей ме на и мен отново, не съм писала пак отдавна....
Браво момичета, страхотни сте на срещата, явно сте изкарали страхотно..... bouquet
Аз снощи ходих на освет на нов апартамент и малко хапнах нережимно, че просто нямаше как, ама не съм мръднала, удържам фронта....
Иначе всички ми викат, че личи че съм отслабнала макар и малко .....Е от това съм най-доволна....
От утре съм на 5ПЗ дни, ама чакам да ми дойде прословутото МЦ и нещо ми е едно.....Ей утре ще си взема най-росле триците, направо не мога да повярвам.....
Браво на всички свалили кг , продължавайте в същия дух...
Браво на Вещи отново за хубавата тема.... bouquet  bouquet  bouquet
Сега отивам да готвя на дружинката вкъщи и после сън...
Лека и спокоина сладуранки.... Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия