Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 225
Ей,Мишле,какво стана със снимциците с поличката.Изггледах си очите. Hug Hug Hug
Перличка, утре или вдруги ден ще пусна да ме видите с нея. Иначе само полата- показах ви я вече! Peace
Виж целия пост
# 226
Ей,Мишле,какво стана със снимциците с поличката.Изггледах си очите. Hug Hug Hug
Перличка, утре или вдруги ден ще пусна да ме видите с нея. Иначе само полата- показах ви я вече! Peace
шЪ чакаме.  love001
Виж целия пост
# 227
Мише мила  Hug Hug Hug,много ти благодаря.Още утре си купувам,че сега не ми се ходи с колата до съседния квартал. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Перличке,множко са яйцата вярно,ама пропуснах и почти едно бурканче с ужасно люти чушки.Действат ми слабително,та за това....Надеждата умира последна.... Mr. GreenНе питай ако ме хване на работа.... Joy #2gunfire
Виж целия пост
# 228
Защо никой не пожела да ми отговори на въпроса?  newsm45
Виж целия пост
# 229
Мише мила  Hug Hug Hug,много ти благодаря.Още утре си купувам,че сега не ми се ходи с колата до съседния квартал. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Перличке,множко са яйцата вярно,ама пропуснах и почти едно бурканче с ужасно люти чушки.Действат ми слабително,та за това....Надеждата умира последна.... Mr. GreenНе питай ако ме хване на работа.... Joy #2gunfire
Ми аз в четвъртък излизах през 10 минути от час няколко пъти. Embarassed Embarassed EmbarassedСноу Ана,аз лично за пръв път го чувам. Embarassed
Виж целия пост
# 230
пеперудке - и аз съм на целодневна програма, започва около 7 и свършва, когато...
ей, ненаситници сте- приспивам ви аз, омайвам ви, ама ЦЪ
никой не ляга - ей ви на още нещо от мен
http://www.youtube.com/watch?v=R-xzfwDAn1I&feature=related
за всички любители на патинираните нещица  Mr. Green
Виж целия пост
# 231
Добър вечер!Не мога да смогна да чета,та какво остава да пиша.Момичета и момчета,не прекалявайте с триците,защото според Дюкан,те отнемат магнезия от организма.Трябва да се вземат допълнително витамини и минерали.Три лъжици са разрешени.Това е единственото ограничение за количество в целия режим,затова си мисля,че трябва да се спазва.
Виж целия пост
# 232
Ми аз в четвъртък излизах през минути от час няколко пъти. Embarassed Embarassed Embarassed

 Хахаха. hahahaТрябва да затворя магазина..... Embarassed
Перле,все ще те питам,коя е тази бъдеща столица из Балкана,дето си се нагнездила там

Защо никой не пожела да ми отговори на въпроса?  newsm45

 Сноу,аз може ли по желание....Трябва да си пуснем една тема в събитията, и да започнем да се каним на лични.Ама тоя път ще се организираме добре,да ни е удобно на всички времето и мястото ,та да стане купон велик...СТава ли така? Hug
Виж целия пост
# 233
Днес явно е ящен ден...и аз се натъпках като пълнена пуйка, ама ей сега вечерта...Пак бяхме навън и пак неядох като хората, т.е. като дюканка и сега я свърших тая работа! Ама всичко беше режимно, да знаете!
Вещи, благодаря за корекцията!  bouquet
Ще се пръсна всеки момент, така че се оттеглям поне да има кой да ме събере...
Лека нощ, приятна компания! Hug
Не е истина...е, не пиша токова бавно!
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 22 нови отговора.
Виж целия пост
# 234
Момичета, аз си лягам!
Уикенда свърши, утре пак съм на работа! Sad
Хубава вечер и спокойна нощ ви пожелавам и утре да се похвалим с минусчета! Praynig
Виж целия пост
# 235
Защо никой не пожела да ми отговори на въпроса?  newsm45

 Сноу,аз може ли по желание....Трябва да си пуснем една тема в събитията, и да започнем да се каним на лични.Ама тоя път ще се организираме добре,да ни е удобно на всички времето и мястото ,та да стане купон велик...СТава ли така? Hug
ама тя питаше за  Дея лайт нещо си  newsm78
Виж целия пост
# 236
Добър вечер!Не мога да смогна да чета,та какво остава да пиша.Момичета и момчета,не прекалявайте с триците,защото според Дюкан,те отнемат магнезия от организма.Трябва да се вземат допълнително витамини и минерали.Три лъжици са разрешени.Това е единственото ограничение за количество в целия режим,затова си мисля,че трябва да се спазва.
Пухче, Hug Hug Hugкъде се изгуби?
Виж целия пост
# 237
Перла! Вече не знам кое беше днес и кое вчера, кое оня ден и т. н. Лягам , ставам... отивам, връщем се... Умора... 
Здрасти Пухче Simple Smile) И на другите  Hug
Лека нощ! С извинение за краткото надничане! Simple Smile
Виж целия пост
# 238
ама тя питаше за  Дея лайт нещо си  newsm78

 Хахаха.Еми...Цъкнах на последните и публикации и ми излезе въпроса и за варненска среща,и аз .....
Виж целия пост
# 239
Перла! Вече не знам кое беше днес и кое вчера, кое оня ден и т. н. Лягам , ставам... отивам, връщем се... Умора... 
Ооох,  ooooh!  Бачи, и аз съм на този хал Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия