Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 405
Перличке Тъкмо това седнах да ти напиша................е как ме изпревари....................ЧЕСТИТО
Виж целия пост
# 406
Перличке Тъкмо това седнах да ти напиша................е как ме изпревари....................ЧЕСТИТО

Ако имах и интернет щях да си публикувам мнението преди час.................... smile3514
Виж целия пост
# 407
Перличке Тъкмо това седнах да ти напиша................е как ме изпревари....................ЧЕСТИТО
Хи,хи,благодаря все пак! Hug Hug HugСънче,и на теб пак  Hug Hug HugЖосефина, NaughtyЯж!!! Peace
Виж целия пост
# 408
ПерличкаHug Честита звездичка!  Heart Eyes

Милички, аз ви напускам временно. Отивам на тренировка. Ще се видим по-късно.   love001
Виж целия пост
# 409
Момичета помагайте...............днес ми е първи ден, а съм на път да се проваля Close
Ей сега мазах филийка с лятеница на детето ииииииииииииии,като бременна не ми се е прияждало нищо , а сега ужас.Само хляб,картофи и ориз са ми в главата Laughing
Стискам зъби дъвча дъвка и си сипах чаша мляко,ама лошото е ,че ми е втората за денс,та със сигорност ги минах позволените 250мл,ама по-добре мляко от колкото хляб май Embarassed
Да ви попитам като по опитни,в един момент организма привиквали към този тип хранене,в смисъл да не ти се прияждат въглехидратни "бомби" Thinkingили може би е на периоди........,аз съм в цикъл и с тови си обяснявам този обзел ме апетит Twisted Evil
Стана дълго ама и за друго да питам.Салата от сварени и настъргани яйца с кисело мляко и горчица/лъжичка/ може ли през първата фаза newsm78
Виж целия пост
# 410
Мамче миа,не се отказвай NaughtyПри всички ни е имало такива моменти.Ми аз какво да кажа, като всеки ден готвя на двама яшни мъже Grinning Grinning.Салатка може да си направиш,но горчицата да е без захар. Peace
Виж целия пост
# 411
Mного прегръдки на "наи-злата вещица" Hug
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 412
Привет на всички Hug
Днес съм по-добре:)Радвам се да ви видя  bouquet
Чакам да заприиждате от работа и да разказвате Wink
Перлата,нова звезда Heart Eyes
Виж целия пост
# 413
Перличка, честита звездичка  Kissing Heart
Мамче Миа, зареди се с режимна храна и си хапвай от нея, така че никога да не си гладна-помага и изкушенията са по-малко примамливи  fingerscrossed
Джувка, радвам се, че се чувстваш по-добре   love001
Виж целия пост
# 414
МАМС, как си ти? Hug
Покраи този вирус се замислям дали да не започна 3фаза.Много отпаднала че чуствам Sad
Възможно ли е да направя една седмица в 3 фаза ,а после отново да се върна във втора?
Виж целия пост
# 415
МАМС, как си ти? Hug
Покраи този вирус се замислям дали да не започна 3фаза.Много отпаднала че чуствам Sad
Възможно ли е да направя една седмица в 3 фаза ,а после отново да се върна във втора?

Аз - добре, вече и детенце е по-добре, бладодаря ти   bouquet , а за твоята питанка - не знам, може би здравето е по-важно. Опитай-предполагам, че няма да е фатално  Hug
Виж целия пост
# 416
От днес и аз съм в отбора на дюканките. Днес ми е първи ударен ден. В момента сам 96 кг  Embarassed, а целта е 68кг до към средата на юли  Sunglasses. от сутринта до сега сам на две кафета, едно яйце и малко кисело мляко.

Привет! Желая ти успех, но не си поставяй срокове  Flutter
mam4e_mia, ако от първия вен се глезиш, ще си останеш дебела. Опитай се да се харесаш дебела.
Стана дълго ама и за друго да питам.Салата от сварени и настъргани яйца с кисело мляко и горчица/лъжичка/ може ли през първата фаза newsm78
Може, но горчицата да е режимна и не прекалявай с нея все пак.
Виж целия пост
# 417
Купих крема сирене лайт на Маджаров. И не ви го препоръчвам. Не, че не е хубаво, хареса ми, но е много солено. А най-изненадващото беше, че любимият хапна и каза "Това не е ли много солено за теб? Май не трябва да го ядеш.".  Simple Smile Да го похваля пред строя - освен, че се старае да не виждам шоколадовите неща, които поглъща (и съвсем е спрял да носи вкъщи), вече е що-годе в час кое не става за мен и се грижи да не попадне в търбуха ми.  Blush

Ако помните, той щеше да започне в края на януари Протал, за да пребори десетина кг. Да, ама като разбра, че бирата и виното отиват в небитието, каза най-твърдото не, което някога е изричал. Въпреки това, вечеря с мен режимни неща (не ме мъчи да му готвя отделно, ако менюто е поносимо) и вече е -3 килца. Така че, надничащи мъже, които имате нужда от малко вталяване, включете се поне частично. Изпробвано е. Режимът пак работи върху вас, за което искрено ви мразим.  Laughing
Виж целия пост
# 418
Абракадабра Simple Smile) Един познат каза, че ако в диетата ни яйцата са щоколадови-започва веднага Simple Smile))
Кри ми донесе кремата сирене на Маджаров и страшно много ми хареса. Изобщо не беше солено. Дори сутринта си меслех, че това може да ми е любимия продукт.
USER 1, поздрави и от мен. Сън ти е казала за менюто-увеличи водата.
Виж целия пост
# 419
Вещи Hug Hug Hug

и ти желая да си все така упорита и пример за нас по новите.
Гордея се че те познавам лично.
Добре дошли на новите и честито на свалилите.
Перла честито звездичка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия