Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 435
Да кажа добър вечер и че съм режимна, да не си помислите нещо  Laughing
Тежък ден ми беше, хвърлих едно око на темата, но не съм чела задълбочено  Embarassed
Гушки, после пак! Hug
Виж целия пост
# 436
Момичета, искам да ви попитам дали могат да се ядат кремвирши по време на 1ви етап?Знам че са пълни със соя, но много ги обичам.
newsm78 и ти май ще си останеш дебела................... Sad
Бачи, Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 437

За Вещи с най-добри пожелания!Честита ти годинка с Дюкан!
Виж целия пост
# 438
Вещи,честита годишнина Възхищавам се на волята ти Heart Eyes
Виж целия пост
# 439
Момичета, имам един въпрос. В ПЗ дните може ли да се яде сготвено кисело зеле newsm78
Виж целия пост
# 440
Благодаря ви много на всички за поздравите и пожеланията - Ексакт  Hug  Даренка   Hug  Катя   Hug  Данида   Hug  Славе  Hug Грийн  Hug Гуди  Hug  Пухче  Hug  Деси  Hug Фанси  Hug Вани  Hug Кри  Hug Бачи   Hug Бейби  Hug  Ели  Hug  Злати  Hug Сисита  Hug Пили  Hug Калиакра  Hug  Дидочка  Hug Мария  Hug Еликс  Hug Жедира  Hug Абракадабра  Hug  Съни  Hug  Неонка  Hug Марини  Hug Деница  Hug  Снежи  Hug Мамс  Hug Тути  Hug Мериан  Hug Елена  Hug Кати  Hug Ралче  Hug  Рокси  Hug Фоли  Hug Перле  Hug Боби  Hug Присила  Hug  Цвети  Hug Креми  Hug Юзер  Hug Ралче   bouquet  Джуфка  Hug Сузана  Hug Били  Hug  Пиги  Hug
Виж целия пост
# 441
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 442
Добра вечер и от мен!
Днес следобяд бях кратка, попрочетох мисля повечето, реших да легна в редките случаи, когато го правя това следобяд, и малкия се събуди 10 мин след това Tired
Вещи, как ще си отпразнуваш днешния ден, дали няма да е с гала вечеря Party?
Има много новички- Евче, Sofi flame, Atrakcia, etika, fifi, ангелче 7,nadi mishi и съпруг welcome Успех и постоянство ви желая и скорошен видим резултат!
Браво за минусчетата на Exact, Даренка, Ухапан! smile3501
Браво за резултатите на Славе, Ним, Мими-Деси! smile3501
Специални поздравления на Злати, с пожелание никога вече да не види 9. и 8. на кантара! newsm03
Специални пожелания и на Green apple,  пожелание още утре да се похвали че е видяла 0-чката , че и под нея! smile3521
Мария, на теб успех в 3 фаза! newsm10
Мишле, утре да си с минусче! Party
Перличка, още много звездички ти пожелавам! newsm53
И аз тези дни съм с голям апетит! Нито съм в МЦ, нито в ПМЦ, нито в ову-, нищо. Колебая се на кантара-ту малко минус, ту малко плюс, и то точно в границата 59 и нещо, 60 и малко, много ми е изнервящо.  Weary

Виж целия пост
# 443
Цвети, разбирам те напълно PeaceИ аз съм така-много е дразнещо особено когато си тоооолкова близо Tired
Виж целия пост
# 444
Добър вечер! Как сте сладурки?
Аз си хапнах прилично тази ве4ер, направих си запеканка от броколи, брюкселско зеле, гъби, доматки, пуешко месце и заливка от яйца и малко пр. мляко. Получи се превъзходно или просто аз бях много гладна  Embarassed  След това мъжлето направи мляко със степче и хапнах две лъжици, да се подсладя. Само се надявам след хубавото ядене утре като се кача на кантара да не покаже +.

Поздрави на всички новодошли  bouquet
Браво, на тези които имат минуси Peace
Виж целия пост
# 445
Ангелче, прочети отново първа страница - менюто ти не ми хареса, защото липсват млякото, сиренето, плодовете в нужното количество- не ти е много ясно с какво си се захванала - прочети отново - всичко е описано!Кафе по принцип не е желателно като кърмиш, а за режима 3 в 1 не е разрешено... Успех!

Кисело зеле може, само внимавай със солта!/ за Ива ник/
Виж целия пост
# 446
Здравейте момичета  Grinning
Добре дошли на новичките,както и на Ухапан,нямаше как да не го запомня,все пак е единствения мъж сред нас welcome
Вещи,честитоти минусче   bouquetпожелавам тази година да пребориш и останалите 7кг Peace
На всички желая лека вечер Heart Eyes,нещо не се чувствам трърде добре днес,глава ме боли ,отпаднало ми е ,сега ще прегледам домашната аптечка и ще взема някакви мерки.
Виж целия пост
# 447
Добър вечер, мили момичета! Преди малко се върнах от бач и седнах да ви чета, но имам много...
ВЕЩИ, ЧЕСТИТА ЕДНА ГОДИНКА С ЧИЧКО ДЮКИ! ПОЖЕЛАВАМ ТИ НИКОГА ПОВЕЧЕ ДА НЯМАШ ИЗЛИШНИ КИЛЦА!
Виж целия пост
# 448
Цвети не се изнервяй миличка,съвсем малко ти е останало до желаното Hug
Виж целия пост
# 449
Рокси, Деси- благодаря ви за успокоителните думи, знам си, че на финала е най-трудно. Проблем с режимните храни нямам- не ми омръзват, лошото е, че вече ми се дояждат и други храни. Май ми е време за 3 фаза, поне да си хапвам " законно" Laughing/не че сега прегрешавам де/ Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия