Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 450
Честито на Вещи и на всички нейната воля! newsm10 smile3501 smile3525
Момичета объркала съм ви -половин кофичка мляко,а не 0,400
менюто ми - 1/2 к.мляко с 2л трици,кафе,1пил.бутче на скара с краставички,1/2 мляко с 1парченце кекс,сега - бутче с краставичка,вода и чай
Виж целия пост
# 451
Мерси Лора  Hug
Цвети, празнувам с П - като истинска дюканка  Mr. Green Сварих пилешко и се чудя дали да си го изям така или на супа  newsm78  За армията направих един казан сарми. Направих си и тортичка по случая, като за всеки случай в блата сложих само 3 лъжици трици, защото нещо не ми долюбват киселото мляко и може да се наложи да си я изям сама  Crazy Не че имам нещо против де  Joy
Виж целия пост
# 452
Вещи, тортичката хич не би ме затруднила Mr. Green, жалко, че са само 3 лъж трици дневно, иска ми се и тортичка, и кексче, и дюнерче, и млекце с трици...
Вече и мъжът ми ме подяжда от режимните храни- снощи много хареса сладкото кексче, хапва си и от шкембе-чорбичката, от телешките кюфтенца, яйчица по панагюрски... Laughing
Попита ме дали ще отслабне, ако хапва от режимната ми храна, но си се храни и с всичко останало Wink




















Виж целия пост
# 453
Аз пък направих тортата и черпя, когато ми дойдат гости недюкани Simple Smile) И всички си я хапват сладко, сладко Simple Smile)
Виж целия пост
# 454
Здравейте стройни Дюкански фенове!
ВЕЩИ, ЧЕСТИТА 1 РЕЖИМНА ГОДИНА - ЖЕЛАЯ ТИ ПЕРФЕКТНА ВИЗИЯ И МНОГО УСПЕХИ ВЪВ ВСИЧКО, С КОЕТО СЕ ЗАЕМЕШ
По случай твоят празник днес цяла върволица нови попълнения. Да са ни добре дошли!
Желая ви тъпрение момичета и бързи резултати. Макар да виждате огромните постижения на всички нас, имайте предвид, че това ни е коствало и време, и много лишения! Резултатите не идват за ден или два, това не е диета тип "ново дупе за новото гадже". Този режим ни избавя от килограмите ЗАВИНАГИ и тотално променя начина ни на мислене и хранене. Заредете се с тъпрение, упоритост и позитивизъм. Останалото ще дойде - гаранция!!!
Браво на свалилите, кураж на задържащите като мен  Grinning
Ухапан, завидяхме ти за метаболизма и бързия успех. Браво и за твоята половинка и рецептата й.
Абракадабра, браво на твоята половинка - горещата подкрепа гарантира успеха на 100%
Видях тук там прегрешения и въпроси разни, нережимни. Няма да коментирам, Бачи го е казала най-добре!
Желая ви приятна вечер и успешна седмица.
Виж целия пост
# 455
здравейте,момичета!
Вещи,честита ти дюканска година!Пожелавам ти да достигнеш желаното килце и никога повече да не качиш и грам.
Момичета,аз май само ви чета всеки ден редовно,но не пиша newsm78 Аз искам да ви се похваля,че вече достигнах исканите килца и сега вече преминах в 3-та фаза.Бях на почивка цяла седмица и да ви кажа не можах да спазва диетата и очаквах като се върна да съм качила,но за моя радост не съм даже съм свалила -0.500гр. Joy #Crazy GrinningМного съм щастлива.Наястно съм че ако не спазвам ще кача и затова започвам от утре стриктно да спазвам третата фаза.ще трябва да я прочета и разуча по обстойно тази фаза,защото не ми е много ясна.
Лека вечер.
Виж целия пост
# 456
Честито Тонита Simple Smile  bouquet
Драмче Права си! Нужно  да се заредим и с вяра в себе си. Аз мога. Значи и вие можете. За да стигна до 102 килограма, повярвайте - задушавах проблемите си с шоколад. И аз обичам какви ли не уж невинни храни. Последните 8 месеца се мерех почти всеки ден и така спазвайки режима видах, колко "невинно" действат те.
Виж целия пост
# 457
ВЕЩИ, ЧЕСТИТА РЕЖИМНА ГОДИНА!!!!!  ЖЕЛАЯ ТИ СКОРО В СЕДМИЧНОТО ТИ МЕНЮ ДА ИМА САМО ЕДИН ДЕН ПРОТЕИНОВ ДЕН!!!!!
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 458
ВЕЩИ, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА ! Възхищавам се на твоята упоритост и всеотдайност.
Аз пък днес навършвам 8 месеца приятелство с Дюкан.
Виж целия пост
# 459
Ох, изчетох всичко! Добре дошли на всички нови момичета, дали защото е началото на месеца наплива е толкова голям? newsm78
Жозефина, забелязах че си от Шумен, има ни няколко тук, успех!
Ухапан, радвам се за теб, скоро и жена си да включиш към редиците на дюканките!
Момичета, стискайте ми утре палци да събера сили да направя нещо, което може да промени живота ми (надявам се за добро).
Виж целия пост
# 460
 ВЕЩИ, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА
Simple Smile      bouquet
Виж целия пост
# 461
Абракадабра,кажи повече за това крема-сирене на Маджаров,с каква масленост е  newsm78

Ето го http://images23.snimka.bg/005096103-big.jpg, но на мен ми е соленко, а и като цяло не е особено подходящо. Цитирам: "Произведено от полумаслено краве мляко с 1.5 % масленост, закваска от млечно-кисели бактерии, Е-202 - 0.5 %. Енергийност 155 ккал/100 г. Сухо вещество - 30 %. Масленост на сухото вещество - 15%. Масленост - 4.5 %. Сол - 1.5 - 2 %.

П.П.
Сори за огромната снимка. Коригирах се.
Виж целия пост
# 462
кажете я тази тортичка моля ви че ми възбуди въображението smile3510 че скоро имам рожден ден и съм решила да съм стриктна,разбрах че е по-лесно  да класират дете в детска градина ако има брат или сестра там и аз реших да налягам мъжа да правиме братче на Цвети ама пуст късмет от днес съм в МЦ
Виж целия пост
# 463
Даниа, честит юбилей и на теб!   bouquet
Ей това Дюканките, много упорити жени!  Grinning Grinning
Лорче, стискаме палци за каквото е нужно  newsm10

Виж целия пост
# 464
И аз искам да честитя на Вещи годишнината и да и кажа , че изглежда страхотно и не мога да не се възхитя на волята и упоритостта и.  Доколкото разбирам вероятно може да се определи, че тя е основоположника на Дюкан в България Wink и така масово да придобие последователи newsm10, естесвено и всички други тук, които сте страхотно мили чаровни. Не съм срещала по масова изява и спазване на диета , което естествено е най-верният начин всички жени като нас да се поддържат и подрепят. Много се радвам ,че попаднах сред вас, а как ще продължа още не знам, дано успея Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия