Машина за хляб - 8 част

  • 50 511
  • 668
# 510
Ами вкусен си е, само него правя и винаги се получава. Напоследък само меся в машината на програма тесто, после разделям на две и сплитам два козунака.
Последно правих от него кифли - ето ги:http://images23.snimka.bg/005196746.jpg
http://images23.snimka.bg/005196750.jpg
Виж целия пост
# 511
Julie, той е следващият, който съм си копирала да пробвам. Обаче последно с колко брашно се прави, че има някакво противоречие из темите?

mari_eta, супер, че ми отговаряш самата ти! Колко грама е сухата мая на д-р Йоткер? Тази която ползвам аз е турска е и 11гр. Кифлите ти изглеждат страхотно!
Виж целия пост
# 512
els, аз го правя със Софимел тип 500. Не е специално козуначено.
Виж целия пост
# 513
Да бе, ясно, ама колко е количеството? Грамажа?
Виж целия пост
# 514
Ау  Embarassed Извинявай. Чела, недочела.
Ами слагам половината на 1 кг. пакет и добавям ако има нужда.
Виж целия пост
# 515
Колко грама е сухата мая на д-р Йоткер? Тази която ползвам аз е турска е и 11гр. Кифлите ти изглеждат страхотно!

7 гр. е на д-р Йоткер.
Виж целия пост
# 516
Ау  Embarassed Извинявай. Чела, недочела.
Ами слагам половината на 1 кг. пакет и добавям ако има нужда.

Ето за такива тънкости ми е рано още. Какво значи ако има нужда, абсурд да го уцеля. Затова ще почна с ясните неща.

mari_eta, много благодаря за уточнението!
Виж целия пост
# 517
Заради машинката си купих и електронна везна.И от нея съм много доволна.
Знаеш ли, че и аз искам да си купя такава везна, но ми се видя доста скъпа, към 80 лева на Tefal. Кажи колко струва твоята и от кой магазин я купи, имам нужда наистина. Thinking
Виж целия пост
# 518
В магазините на ТСМ има по-евтини, а са качествени - нашата май е към 30 лв...
Виж целия пост
# 519
Ау  Embarassed Извинявай. Чела, недочела.
Ами слагам половината на 1 кг. пакет и добавям ако има нужда.

Ето за такива тънкости ми е рано още. Какво значи ако има нужда, абсурд да го уцеля. Затова ще почна с ясните неща.

mari_eta, много благодаря за уточнението!

Трябва тестото да стане на топка, но не много твърдо. И не трябва да маже под бъркалките. Съветвам те да добавяш по мъничко брашно. С една лъжица и бавно. Докато не спре да маже.
Виж целия пост
# 520
И аз да се похваля! От вчера ви чета и днес реших да направя козунак, че отдавна не съм правила! Станаха мисля много добре на вид, е още са топли та не съм ги опитала!
Ето и рецептата ако някой се интересува:
4 яйца(1 жълтък за намазване от горе)
250гр захар
170мл. прясно мляко
150гр мазнина(сложих мас и олио)
10гр суха мая
1 ванилия
кората на 1 лимон
стафиди(нямах и не съм слагала този път)
брашно - около 700-800гр (както са казали и други докато спре да маже под бъркалката)
Ето и снимка:
Виж целия пост
# 521
Здравейте момичета!Дълго време чета с голям интерес всичките ви писания.Преди броени дни си купих машина за хляб,но нямам упътване за работа към нея.Много ще ви бъда благодарна ,ако някоя от вас ми го испрати!Машината ми емарка-micromaxx MM 41 504(от ТСМ)Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 522
els, би ли споделила как правиш пълнозърнестия хляб и дали си пробвала ръжен. Малкия ми син от октомври е с диабет и се налага да взема и аз такава машина, защото наистина този хляб по магазините един Бог знае какъв е.

pepika, аз си купих електронна везна на Елит от Кауфланд за 25 лв и съм доволна.  Simple Smile
Виж целия пост
# 523
gery_to, днес пробвах твоята рецепта за обикновен бял хляб- стана много хубав. По-хубав от моята рецепта за обикновен хляб.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=114801&photo=404
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=114801&photo=405
Виж целия пост
# 524
И аз да се похваля! От вчера ви чета и днес реших да направя козунак, че отдавна не съм правила! Станаха мисля много добре на вид, е още са топли та не съм ги опитала!
Ето и рецептата ако някой се интересува:
4 яйца(1 жълтък за намазване от горе)
250гр захар
170мл. прясно мляко
150гр мазнина(сложих мас и олио)
10гр суха мая
1 ванилия
кората на 1 лимон
стафиди(нямах и не съм слагала този път)
брашно - около 700-800гр (както са казали и други докато спре да маже под бъркалката)
Ето и снимка:


А каква е технологията на приготвяне?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия