Пролетта наднича вече, хайде тръгвай си ти, Снежко вече - Хасково 12

  • 25 584
  • 285
# 120
Здравейте и от нас!!!   Hug

Бяхме на балкан, през почивните дни, и нямаше как да ви поздравя за Баба Марта - нека всички мами и дечица са здрави и много щастливи!!! В яслата е имало посещение от Баба Марта още в петък (29-ти) и Марти така и не пожела на 1-ви да му бъде вързана или закичена мартеничка, явно признава само тази от Бабата!!!   Joy

Ей, tony_nm, страшни торти!!! От снимките личи, че добре сте се забавлявали!!! Браво на Чочко, явно конкуренцията ги е сплашила и са решили да си повишат качеството и цените, разбира се!?!

sisil76, поздравления за  малката героиня Яна, дано сте здравички и продължите и за напред все така с хапването, а за спането не се притеснявай и Марти не спи повече от два часа в яслата, а в къщи, през уикенда си наваксва - три часа следобеден сън!!!

Марти е болен.  Sad  Грип ли е, настинал ли е, обаче такава кашлица досега не сме имали?!? В момента е на сиропи, но нищо чудно да опрем и до АБ. Надявам се да минем по-леко и скоро всичко да е наред!  Praynig

Лек ден и успешна седмица на всички!!!

Виж целия пост
# 121
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ НА МОПСИ!
ДА Е ЗДРАВО, ЩАСТЛИВО И БЕЗГРИЖНО ДЕТЕ!
МНОГО ВЕСЕЛ ПРАЗНИК ДНЕС С МНОГО ПОДАРЪЦИ!

 Hug Party Hug

Виж целия пост
# 122
                   newsm59  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  ВИКТОРИЯ !  newsm59

MOPSI да е жива и здрава  много да ви радва и слуша  Joy.
Днес в яслата имаме  две рожденнички  голям купон ще падне  newsm63.
Виж целия пост
# 123
Коя е втората!?
Виж целия пост
# 124
Май се казва Теодора ама не съм сигурна 100 %  newsm78 
Виж целия пост
# 125
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВИКИ! Да расте здраво и щастливо дете!

Момичета, търся телефонен номер /за резервации/ на бар /или както там се води/ "Егоист" ...някой дали може да ми помогне  newsm78


sisil76 , мисля че ти беше писала, че твоето детенце спи малко на обяд на яслата /извинявай ако бъркам/ , колко всъщност се предполага, че трябва да се спи? Аз уж глася моя бонбон да го пускам, ако се освободят места към месец май, но той спи по 40-50 минути на ден  ooooh! какво ще го правят лелките, не ми е ясно...Някакви такива мисли ми кръжат в главата напоследък  Tired
Виж целия пост
# 126
ivanah,
техен проблем е, какво ще го правят!  Mr. Green Всяко дете си е различно, а персоналът има опит с най-различни деца, така че ще се справят. А и детето ти може да се промени откъм сън, след като тръгне на ДЯ - ще става по-рано, евентуално ще се изморява повече.
Всъщност, аз самата не знам, колко точно спи детето на ДЯ - не питам конкретно, все всичко е ОК, според лелите, ако има нещо извънредно - ще ми кажат. Сякаш малко й идва сънят, но така пък по-лесно и по-рано заспива вечер.
Успех!
Peace
Виж целия пост
# 127
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ!!!
ЖЕЛАЕМ Й МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И
БЕЗГРИЖНИ ДЕТСКИ ИГРИ С ПРИЯТЕЛИ ДОБРИ!!!


Виж целия пост
# 128

ЧЕСТИТИ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ
БЪДИ ВИНАГИ ЗАСМЯНА ЗА РАДОСТ НА МАМА!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК
Виж целия пост
# 129
Ами ivanah  заспивала към 1 горе долу да 2.15 -2.30 . За мен е нормално понякога в къщи спи повече но средно по два часа.Но като се събуди лелята казва че си лежи в леглото и си размахва розовата възглавничка  Joy Joy..Но ти като го пуснеш те вече ще ги извеждат навън и ще се уморяват повече  Peace
Звънни на услуги тел.144
Виж целия пост
# 130
А какво стана с тържеството по случай 8-ми март в яслата, днес ли ще е или вече мина?
Виж целия пост
# 131
Въобще не съм разбрала за такова.
Виж целия пост
# 132
Тържество ли не съм чула ?Незнам  нямам си  идеа за какво става въпрос  newsm78.Знам само че платихме за някакви картички за осми март но за друго ...
Виж целия пост
# 133
ОК, явно съм в грешка, останах с впечатлението, че някакси ще свържат поднасянето на картичката с тържество, но ...
Виж целия пост
# 134
Ние и картичка няма да имаме, т.к. за Коледа бяхме поръчали 3 снимки, които бяха отвратителни - детето разревано до безобразие, а на Дядо-Коледката брадата паднала, после в чудо се видях, да обеснявам на брат й, защо Дядото бил жена, а той вярва в него.
 Та така - снимки не поръчахме. Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия