Пролетта наднича вече, хайде тръгвай си ти, Снежко вече - Хасково 12

  • 25 584
  • 285
# 135
Благодаря Ви за поздравленията  Hug

Айде на почерпката:






Аз също не съм чула за тържество по случай осми март. Никой нищо не е казал  Rolling Eyes Така или иначе днес в групата тече купон  Wink
Виж целия пост
# 136




На малката чаровна кукла Вики - много здраве, усмивки и сбъднати мечти!
Морsy, честит празник!   bouquet
Виж целия пост
# 137


Честит рожден ден на Вики! Да расте здрава и усмихната!
Виж целия пост
# 138

Честит 8-ми март!Бъдет винаги щастливи,усмихнати и много обичани.
Пожелавам ви младостта на елите,
здравето на скалите,дълголетието на орлите и на всички банки парите!

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ НОСЕЩИ ГОРДО ИМЕТО ЖЕНА

Виж целия пост
# 139
Виж целия пост
# 140
Честит осми март мили  мами!
Как сте в това хубаво време ?Ние бяхме на разходка а следобед ще празнуваме рожденния ден на Вики  cook
Виж целия пост
# 141
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ МАМИ!!!

Бих искала да ви поздравя с едно чудесно послание, което получих първо днес, а именно:

Бъди жена благословена,
с любов и нежност надарена,
с усмивка вечно озарена и
с много радост наградена!!!


Малка почерка по случай празника:

Виж целия пост
# 142
Честит осми март!!!
Здрави, весели, засмени, горди мами, обичани съпруги и уважавани дами!!!
Весел празник!!!
Виж целия пост
# 143






Виж целия пост
# 144
Здравейте и от мен!

Вили днес за първи път е на градинка!

Сутринта всичко мина добре, влезе с голямо нетърпение, но после вече не знам.
Госпожата като я представи, веднага отвътре излезе едно момиченце и вика: "Вили хайде идвай .." 

Сега в къщи ми е едно пусто и много странно, няма кой да ми бърбори и все гледам към някой часовник  , а трябва да си я взема чак към 16 часа.

Ами това е от мен, друго не ми се пише сега ..
Виж целия пост
# 145
Eхо къде са всички ?
Пак няма никой голямо затишие  hahaha.
И ние  бяхме така Тоничка. Нормално е  и аз сега се чудя по цял ден какво да правя баткото е на училище  а малката на ясла.
Виж целия пост
# 146
Eхо къде са всички ?
Пак няма никой голямо затишие  hahaha има пак.

Стягаме се за скитосване навън  Mr. Green Днес се очертава чудесен ден  Blush
Виж целия пост
# 147
Здравейте!

Sisil76,

на линия сме  Peace

Toni4ka,

намери си някакво занимание и се успокой. Всичко ще мине добре. Ако има някакъв проблем, предполагам, че ще ти се обадят. Поне в яслата така процедират  Peace

Да ви се похваля : вече си имаме християнче  Simple Smile Празниците минаха чудесно. Празнувахме рожденния ден 3 пъти  Laughing Три дена яли, пили и се веселили  Joy Стана както в приказката  Joy
Виж целия пост
# 148
Привет и от мен!!!   Hug  

Toni4ka , разбирам как се чувстваш, тази седмица ще е така, след това ще свикнеш! Най-добре си отвличай вниманието с нещо - домакинска работа, филм или книга и неусетно времето ще мине.

Mopsy,  да ви е жива и здрава малката християнка Вики!!!

И Марти от днес е на ясла, миналата седмица отсъстваше заради лоша кашлица, но нещата се подобриха и днес с огромно удоволствие влезе в яслата, нооо се оказа, че има много нови деца в групата и той малко се запъна на вратата, добре, че госпожите са си същите, та най-официално го поканиха и му представиха новите госпожици!!!  Joy

Желая ви лек ден и успешна седмица!  Peace
Виж целия пост
# 149
Тоничка,
мислех ви! Heart Eyes
От втория ден е проблемното, когато вече знаят, какво ги чака.
Недей, да ти е пусто - това е моментът лично за теб! Аз имах цял списък с любими и отлагани неща за вършене. Wink
Успех на Вили!
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия