
Думи, които да го опишат няма
Накратко това, което ме вбеси: Поръчахме торта със зайче отгоре. Нито предложиха да ми сложат остатъка от тортата за вкъщи, нито нищо. Чак като попитах, защото беше останала някаква част от тортата, включително и зайчето, чак тогава казаха, че можело да ми я сложат в кутия. Като си тръгвахме, ми подадоха две тарелки в торбички, с остатъка от тортата

Не се притеснявай за Ели, трябва й време, ще свикне и всичко ще е ОК, само да е здравичка!!! В първа ясла ли сте?

.Дано само да е здрава иначе бързо ще свикне поне при нас беше така 


дано само да е здравичка, другото е преходно.

.Много ме зарадвахте момичета от сърце ви благодаря.
, вчера след градинката се разкиха и днес нослето й е направо задръстено от сополи, но аз се бях настроила за този момент и дано да ги овладеем, да не се задълбочи.



Препоръчани теми