Трифон Зарезан и Сан Валентино завинаги заедно - 77 италианска тема

  • 23 393
  • 297
# 195
НЕспорен следобяд= квото и да захвана не ми спори'
Виж целия пост
# 196
Всъщност нещо си объркала и се показва заглавната страница на снимка .бг та от там вероятно
Виж целия пост
# 197
НЕспорен следобяд= квото и да захвана не ми спори' ]
Разбирам.Нещата са разбрали,че си жена с характер и затова не се захващат да спорят днес с теб.Така правилно ли съм разбрала?Ъ? :  Blush
Виж целия пост
# 198
НЕспорен следобяд= квото и да захвана не ми спори' ]
Разбирам.Нещата са разбрали,че си жена с характер и затова не се захващат да спорят днес с теб.Така правилно ли съм разбрала?Ъ? :  Blush

Ми може и такава интерпретация да се даде.  Wink
Виж целия пост
# 199
Благодаря ти.Знаех си аз ,че имам мозъчни проблясъци от време на време.Сега отивам да наготвя,защото до мен достигна слух,че мъжа ми се е записал в някаква тайна организация на недоволните.малко се притесних от това.незнаейки дали се плаща членски внос,се замислих колко това ще се отрази на сем.бюджет ,а от там и на плановете ми за един тур по магазинчетата.
Виж целия пост
# 200
Петя в темата "покажете си гледката от балкона или там каквото беше".видях я в албума,но предполагам,че аз нещо съм се объркала. Rolling Eyes не се коси.Кон риспето парландо
не ov4eva не се кося но много странно защо така накарах майка ми да отвори и тя не видя тази
http://images23.snimka.bg/005196965.jpg
 снимка ,но не видя и бингото в Русе Joy така видя главната страница http://www.snimka.bg накарах също и брат ми той я видя незнам защо стана така newsm78

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела
Виж целия пост
# 201
Я,Петя ми била градска  bouquetСамо 4е ако 81 си родена,най-много да се познавашсъс сестра ми,тя е 82 WinkАко съм пропуснала,тук в кой град си?
Виж целия пост
# 202
Я,Петя ми била градска  bouquetСамо 4е ако 81 си родена,най-много да се познавашсъс сестра ми,тя е 82 WinkАко съм пропуснала,тук в кой град си?
да от ямбол съм Italina сестрати къде е учила и в кой комплекс живееш? може и да се познаваме знам ли newsm78
Виж целия пост
# 203
Петя,ние живеем на центъра,в бялата кооперация,която е по4ти на ъгъла там където се преси4ат Търговска с улицата която минава покрай музея и излиза до театъра.Кооперацията е цялата с магазин4ета от долу.И двете със сестра ми сме у4или в ПГ.Васил Левски"Тя беше в паралелка рисуване и италиански,а по мое време такива екстри нямаше,само една биологи4на паралелка.И аз нямах никакво намерение да кандидатствам медицина NaughtyПосле намерение ми дойде и влязох и без тази прехвалена паралелка,от която то4но нашата година не влезе никой Mr. GreenОт другите оба4е имаше,от Математиката също доста народ влезе Peace
Я сега да разкажеш и ти Hug
Виж целия пост
# 204
Петя,ние живеем на центъра,в бялата кооперация,която е по4ти на ъгъла там където се преси4ат Търговска с улицата която минава покрай музея и излиза до театъра.Кооперацията е цялата с магазин4ета от долу.И двете със сестра ми сме у4или в ПГ.Васил Левски"Тя беше в паралелка рисуване и италиански,а по мое време такива екстри нямаше,само една биологи4на паралелка.И аз нямах никакво намерение да кандидатствам медицина NaughtyПосле намерение ми дойде и влязох и без тази прехвалена паралелка,от която то4но нашата година не влезе никой Mr. GreenОт другите оба4е имаше,от Математиката също доста народ влезе Peace
Я сега да разкажеш и ти Hug
здравей отново Italina  bouquet аз живея на графа и съм учила в химията но знаеш ли там кадето живееш ми е много познато защото имахме хамбургери точно там до театъра между анджелата(бивша ) сега е Айзберг ако не бъркам и пицарията  аз работих доста време там  .фактически си точно до ретуалната зала ли ? където има има една немска овчарка newsm78 така съм запомнила там къщата на ъгъла?
Виж целия пост
# 205
Не,имах предвид предната пресе4ка,която надолу води към у4илище Дим4о Дебелянов.Нали знаещ военното окръжие,на противополойния ъгъл има едно магазин4е за бельо,ние сме 10 метра след него.Дано сега е по-ясно.Ина4е хамбургерите ги знам,похапвала съм Peace
Виж целия пост
# 206
Не,имах предвид предната пресе4ка,която надолу води към у4илище Дим4о Дебелянов.Нали знаещ военното окръжие,на противополойния ъгъл има едно магазин4е за бельо,ние сме 10 метра след него.Дано сега е по-ясно.Ина4е хамбургерите ги знам,похапвала съм Peace
а да така ми стана ясно но и ти се сети за коя къща мислех аз нали  а за хамбургерите  щом си похапвала и казваш че е така Peaceтова е добре.бяха хубави годинки него време Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 207
Здравейте и от мен най-после на кирилица. bowuu
Прибрахме се благополучно, тези 2 седмици бяха невероятни и нещо, от което много имахме нужда.
Беше весело, видяхме много интересни места, плажове и острови, каквито не знаех, че съществуват наистина, хранихме най-зелените риби на света, шнорхелирахме над невероятни корали, возихме се на слон, запознахме се с нови хора, ядохме интересни неща, докоснахме се до по-различна култура и хора. Пукет страшно много ни хареса и официално е обявен за дестинация за още мн. пътувания в бъдеще.




Виж целия пост
# 208
Здравейте!
Здрасти Лени, добре си си дошла в италийско! Бре, тук е едно мъртвило от дни насам, няма ни едно добре завърнала се да ти кажем !
Виж целия пост
# 209
Ох, когато имам малко време докато беба наня няма никой да побъбрим!
Момичета, вижте каква sciccheria!
http://www.bloombaby.com/shared_file/extra_collection/bloom_cat-01eng.pdf
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия