Баби диви и щастливи на внуци палави , игриви и на дедковци .... шавливи. - 5

  • 19 701
  • 286
# 165
Я да ме просветите малко, пък ако щете ми се смейте: Това, че е заключена темата означава ли ,че не може да се влиза в нея или само, че не може да се пише? Защото аз май изпуснах и там последните 2-3 страници, та да си дочета....
Виж целия пост
# 166
Я да ме просветите малко, пък ако щете ми се смейте: Това, че е заключена темата означава ли ,че не може да се влиза в нея или само, че не може да се пише? Защото аз май изпуснах и там последните 2-3 страници, та да си дочета....
Можеш да четеш,но не можеш да публикуваш мнение... Hug
Виж целия пост
# 167
Янче, заключена тема може да се чете, но не може да се пише.
За зетя не се ядосвай. Хора разни, важно е с дъщеря ти да се обичат.
Въпреки, че да се говори без обръщение на когото и да било за мен е проява на лош вкус. Съдейки по думите на майка му, явно е резултат от "добро възпитание".
И моят син не е женен за снаха ми, но това не я прави по-малко желана и обичана в дома ни, нито пък нещо би се променило ако сключат брак. Дали ще се женят или не си е тяхна работа. За мен тя е жената, която обича сина ми, майката на прекрасната ми внучка и не на последно място една прекрасна, мила и умна млада жена с която общуването е удоволствие.
Към нас се обръща по име, така,както и синът ми към нейните родители.
Виж целия пост
# 168
Янче--При мен мила от зет не мога да се оплача има обръщение детето на всяка дума майко и татко ни вика.Никой не го е карал даже когато за първи път ми каза майко аз му викам-Каква майка съм ти аз бреее...ти си имаш майка .Той ме прегърна и вика-Мамче ,мамче аз така съм решил и така ще е.И аз кво да правя отидох в другата стая и тихо си поплаках без никой да ме види.
А снаха ми все едно че не сме живи и много ми е болна тази тема.Поне да ме напсува пак няма да и се обидя.В тяхното семейство е както при теб майка и не искала да и викат майко или бабо а по име щото тя била млада и затова/тя е по голяма от мен/
Та и аз мисля че е до възпитание в крайна сметка-крушата няма да падне под сливата я.
Виж целия пост
# 169
Зетя видя зор докато се отучи да се обръща към мен с "госпожо". Бях му учителка.
Виж целия пост
# 170
ЖАБЧЕ -намерих нещо за теб нали си ни нашето жабче ангелче           
Шпунц-- smile3532 rotfImao rotfImbo
Виж целия пост
# 171
                              Ей,така аз се справям със зетьовете при опит да ми кажат "бабо" и без това се налага много често  пък отгоре на това и "бабо".За "мамо" си имам предпочитания  Mr. Green със сигурност НЕ е за тях. Laughing
Виж целия пост
# 172
Такааааа, за да не се питате дали съм сърдита и пр. ви уведомявам, че от днес 11.02.2008 година започнах лъчетерапия.
Това означава, че отвреме навреме ще отсъствам от форума, предимно сутрин докъде туй време, щото в болницата няма интернет Joy Joy Joy
Ама сте пъргавелки в писането, пък и в картинките. То шарено, та шарено пък и весело .
Гледам сте попълнили редичките с млади кадри, които да са ни добре дошли Peace
А всичко, което сте писали за зетьове и снахички, си е вярно и аз тъй мисля.
Да си знаете, че вече съм тук и ви следя bowuu
Виж целия пост
# 173
Здрасти хулиганче.
Ама то е за хубаво душице това с лъчетерапията ,и дано даде бог  Praynig след това всичко да е наред още много ,много години.
Рапорта беше даден от теб и приет от мен.
Виж целия пост
# 174
Бабо хулиганче, съжалявам ,че ти се налага, но нали е за добро! Стискам палци!
Виж целия пост
# 175
Ами тъй де , трябва да рапортувам, че току виж сте ме заподозряли в някакви други забежки ,дай боже ама нямаааа hahaha
Хей, бабче, кажи им да не ме съжаляват, щото ще ги бия   341uu
Тайна - целта оправдава средствата  Peace
Виж целия пост
# 176
Рапорта е приет и от мен, Хулиганче.  Hug За съжаление и дума не отварям.  ooooh!
Зиче , ше да си го копна жабока - ангел за аватарче.   bouquet
Та на думата - моя зет и другия кандидат зет ми викат Мими , единия е набор 77 , а другия 71 , а моя милост 67 , та не върви ни за баба , ни за кака , а за майка абсурд.  Joy А на мъж ми (59 набор) му викат бате Краси.  hahaha ГолЕма идилия сме.  Crazy
Виж целия пост
# 177
Мойте зетковци ми викат на име. А малкия лигльо, за зетя говоря, в един ден може да ме прекръсти няколко пъти.
Ама са ми много добри момчетата, то приличат на тъщата бееее smile3532
Виж целия пост
# 178
ХУЛИГАНЧЕ--Ти от къде пък разбра че те съжаляваме бе, иска ти се ама нъц...
Виж целия пост
# 179
Зятьовете са винаги по тактични и по принцип мъжете,ние жените сме по лошите в случая ,мисля аз.  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия