ПРОТЕСТИ И СТРАСТИ - градините в София

  • 50 703
  • 1 301
# 345
п.с. а как се отбелязва в сайта,4е си спредимство  newsm78 пише само за братя и сестри... а за другите предимства?
В чистите ясли, където явно важи това предимство, не се кандидатства чрез системата, а с молба на място. Peace
п.с. значи не може в ОДЗ така ли  Confused
Виж целия пост
# 346
п.с. значи не може в ОДЗ така ли  Confused
Там не важи туй предимство.
Виж целия пост
# 347
Дъщеря ми е много кисела и сополива и предпочитам да не се разнасяме до МОЛа Tired с градски транспорт.

Цяла сутрин се опитвам да пусна запитване на сайта за градините и нищо не става. питането ми е за несъответствието в броя на местата и децата, които преминават в първа група на ДГ от яслата къмто приема в яслата ( с конкретни примери и сметки). Не ще и не ще пущината.  Close

Да ви кажа, нещо съвсем се отчаях, налегна ме апатия, вече виждам как оставам без работа - много ми е черно пред очите днес.
Ним, извинявай, но ако се съберем много хора на едно място да не мислиш, че ще се свърши повече работа, отколкото се върши в тая тема??? ще си кудкудякаме всяка нейното си и доникъде пак няма да се стигне  Wink само дето тука преди да публукуваш съобщение ти изписва, че има нов отговор, а като се видим ще се надвикваме  Twisted Evil
Виж целия пост
# 348
малко спам - как се запълват дупки в асфалта http://www.vbox7.com/play:e527c4d5

едни асоциации с нашите проблеми ми се въртят в главата, ма ше замълча   Whistling
Виж целия пост
# 349
малко спам - как се запълват дупки в асфалта http://www.vbox7.com/play:e527c4d5

едни асоциации с нашите проблеми ми се въртят в главата, ма ше замълча   Whistling
Защо ли и аз си направих такава асоциациа? newsm78
Виж целия пост
# 350
Абсолютно по български е това
Виж целия пост
# 351
Абсолютно по български е това

 wavey

Бяхме заедно в Часът на Милен Цветков!
Виж целия пост
# 352
За да са публикували в сайта  Данни: Дефицит на места по райони - всички групи и Данни: Свободни спрямо заявени места по райони - всички групи по първо желание, един вид класирането е вече готово.Но неееееее, ние ще трябва да чакаме да минат всички видове "проверки "и чак на 31.05.
Виж целия пост
# 353
За да са публикували в сайта  Данни: Дефицит на места по райони - всички групи и Данни: Свободни спрямо заявени места по райони - всички групи по първо желание, един вид класирането е вече готово.Но неееееее, ние ще трябва да чакаме да минат всички видове "проверки "и чак на 31.05.
не е сигурно, че всички желаещи са се регистрирали. Все пак има хора с предимства, на които е даден срок до 31 Май да се сетят, че трябва да запишат детето си... Нали се сещаш, че има поне 100 майки дето още си бъркат в носа  Wink
Виж целия пост
# 354
dsg, лошо няма в проверките! Ако накрая обявят реално съществуващите места.

Пак казвам, че май на среща няма да се съберем - да се предложи сформиране на група, която да провери в коя градина колко деца има към момента и кога са приети. Аз съм доброволец, за 3-ти път го пиша, през нощта ще чета документи, ама да се види веднъж завинаги колко са реално местата и колко са "продадени". И да се търси отговорност от директорките!

Още не мога да си пусна запитването в тъпия сайт #Cussing out
Виж целия пост
# 355
 Това е от днешния в.Сега


Районните кметове в София започнаха да предприемат извънредни
действия за освобождаване на отдадени под наем помещения в детски градини заради недостига на 5500 места. В някои райони проблемите ще бъдат решени до дни, но при други се очакват трудности.
2 градини трябва да бъдат освободени в "Младост". В тях са настанени местното данъчно подразделение и службата за социално подпомагане. "Започнахме да проучваме документите и да търсим сграда за социалната служба, но не можем да се нагърбим с осигуряване на общински помещения за Агенцията по приходите", коментира зам.-кметът Мариета Петлешкова.
Проблеми има и с освобождаването на 145 кв. м в 81-во ОДЗ във "Възраждане". Те бяха отдадени под наем през 2006 г. на частна градина, областният управител оспори решението и в момента текат съдебни дела. Във "Възраждане" е изтекъл и договор в 120-о ОДЗ, където малко помещение е било ползвано от водещия на "Като лъвовете" Ники Априлов. Изпратено е предизвестие за освобождаване на стаята.
До април ще бъдат освободени и помещения в 7-о ОДЗ в "Триадица", наемани досега от фондация "Каритас" за център за самотни майки. С решение на СОС от м.г. за фондацията е осигурен друг имот.

 
Виж целия пост
# 356
както беше казал Симеончо - вЕрвайте мии!!!!!  Whistling

дано и довършат започнатото..
Виж целия пост
# 357
blanc, на мене лично това, което си пуснала, ми звучи добре, в смисъл че все пак нещо се прави.  Peace

УФСЪ, Ним, тогава много добре се представихте при Милен Цветков!  newsm10 Ним, ти с онова момиче с черната коса, което май беше и след два-три дена в предаването, нали?  Hug
Виж целия пост
# 358
УФСЪ, Ним, тогава много добре се представихте при Милен Цветков!  newsm10 Ним, ти с онова момиче с черната коса, което май беше и след два-три дена в предаването, нали?  Hug

ТцЪ. Аз бях онази дебеличката Embarassed
Виж целия пост
# 359
Това е от днешния в.Сега


Районните кметове в София започнаха да предприемат извънредни
действия за освобождаване на отдадени под наем помещения в детски градини заради недостига на 5500 места. В някои райони проблемите ще бъдат решени до дни, но при други се очакват трудности.
2 градини трябва да бъдат освободени в "Младост". В тях са настанени местното данъчно подразделение и службата за социално подпомагане. "Започнахме да проучваме документите и да търсим сграда за социалната служба, но не можем да се нагърбим с осигуряване на общински помещения за Агенцията по приходите", коментира зам.-кметът Мариета Петлешкова.
Проблеми има и с освобождаването на 145 кв. м в 81-во ОДЗ във "Възраждане". Те бяха отдадени под наем през 2006 г. на частна градина, областният управител оспори решението и в момента текат съдебни дела. Във "Възраждане" е изтекъл и договор в 120-о ОДЗ, където малко помещение е било ползвано от водещия на "Като лъвовете" Ники Априлов. Изпратено е предизвестие за освобождаване на стаята.
До април ще бъдат освободени и помещения в 7-о ОДЗ в "Триадица", наемани досега от фондация "Каритас" за център за самотни майки. С решение на СОС от м.г. за фондацията е осигурен друг имот.

 
Градините в "МЛАДОСТ" не са само 2!Работих в "ДРУЖБА-1"с 25 броя ДГ по тошово време!Има ли мами да пишат каква е сьдбата на тези градини в "ДРУЖБА"?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия