Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са тези промивки след раждане?
Какво е бебеносене?
Защо не се препоръчва използването на омекотители при пране на бебешки дрехи?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са тези промивки след раждане?
Промивките след раждане се отнасят до използването на разтвор, който се поставя в пластмасово шише и се прилага върху родилката вместо с вода. Те обикновено се препоръчват, особено ако има шевове, тъй като в болничните заведения няма бидета. Този метод помага за по-добро почистване и подсушаване на интимната зона след раждането.
-
Какво е бебеносене?
-
Защо не се препоръчва използването на омекотители при пране на бебешки дрехи?
Използването на омекотители при пране на бебешки дрехи не се препоръчва, тъй като те съдържат химикали, които могат да причинят алергии и раздразнения върху чувствителната кожа на бебето. Следователно е препоръчително да се избягва използването им, особено през първите няколко месеца от живота на бебето, когато кожата му е най-чувствителна.
-
Какво представлява слингът и има ли препоръчани модели?
-
Какви са мненията за количките на Чиполино?
Мъжо се бъзика с мен че приличам на Анджелина Джоли, ама само по горната устна
Гледа човека да ме развесели.
и много ме е срам от себе си! Като го питам моя хубусник кога ще правим секс, той вика, че чакал от мен инициативата.......след тез ваши приказки, ще взема да се инициативирам (дали има такава дума
) довечера, че срамота!!!!

Него казвам с лошо не ме разбирайте погрешно, аз се радвам че имам коластра, защото това добър знак, но толкова неща се събират че въобще не се чувствам привлекателна за себе си, да не говорим пък са пред мъжа ми. На всичкото отгоре така се подувам и носа ми сутрин е като на клоун ОГРОМЕН, цялата подпухнала и да ви кажа такъв мерак ми идва за секс чееее да не ви говоря 
на периоди ту ми се ще ту ми се не ще ма не сме го спирали за повече от седмица
ЗА оргазма винаги като почнем и си мисля дали няма да стане нещо ,обаче най-много да вкара някои шут милото както се получи онази вечер,и моя мъж вика " аууу то рита"
абе каква картинка сме само
(те и преди бяха големи) и имам чувството че съм ходещ хипопотам, друго че мъжо не иска, което се случва за пръв път откакто сме заедно и ми е много странно. СЕга вече разбрах какво им е на дебелите хора и защо се задъхват, само да родя, стягам се в кръста и от кростренажора няма да слеза!
не е станало дума за секцио, макар че тогава правели ама много рядко, пък и в Стара Загора кой специалист ще се наеме да прави сексио 80-та година. Та гадното е че съм била главично обърната единия ден и когато на майка са и изтекли водите и отишла да ражда се видяло че съм се обърнала с краката надолу. Голям късмет просто, горката без упойка ме е родила и с много шевове. Дано моита бебка не се обърне и тя в последния момент
