Коликите още не минават, но Януарчетата почват да се заиграват!

  • 18 359
  • 285
# 210
момичета, мажете ли бебоците със слънцезащитни кремове?

честит племеник, коконка!
Виж целия пост
# 211
Влизам да се похваля:)
Много съм шастлива, ама мноооггооооооооооооооооо
Брат ми си има момченце Христо, преди 20 минутки се е родил:)

 Laughing

  bouquet  bouquet  bouquet newsm44
Виж целия пост
# 212
                          newsm44                                       Да е живо и здраво новото бебче !!![/co                 newsm44
                                          smile3525                         smile3525                             smile3525

Да папка , да слушка и много да радва мама и татко !!!
Виж целия пост
# 213
Салис, дано малката Индия се оправи напълно Praynig Praynig Praynig
Коконка, честито на теб и на самейството на брат ти Hug И аз всеки момент чакам да стана леля и много се радвам за което Hug
Даная има нещо като задна хрема, незнам как да го обясня имам чувството понякога , че и е запушен носа. newsm78
Виж целия пост
# 214
Момичета мерси за пожеланията, и аз се моля бързо да се оправи, дано.

Коконка, честито ви бебче. Леки първи месеци на мама и татко, да папка повече и да плаче по- малко.   bouquet  bouquet

Миа, внимавай много в тия болници и поликлиники, че както казваше английската педиатърка на Емма "Дете от студ не се разболява, а от болни хора до него".

Момичета, исках да питам тези, които са раждали секцио, имали ли са някакви проблеми с червата и корема след това. ¬е аз от неделя съм в егати състоянието, нощите са ми най- големия кошмар. Едни страшни болки под ребрата, ама не остри, а едни такива все едно някой си е наврял юмрука в корема ми и го мести наляво- надясно.
Виж целия пост
# 215
Някой давал ли е Гастрокинд ? Питам за да знам как да го давам и дали може със Саб-а да го давам .
Виж целия пост
# 216
     Здравейте и от мен. Аз хич нямам време да пиша, но редовно си чета форума.  И на мен ми се ходи на срещичка в Борисовата градина и Южния парк, но няма как да дойда,че ми е далече  Sad

    Днес и ние с бебко бяхме на по дълга разходка в парка Гео Милев.  За пръв път излизам сама с количката и ми беше доста притеснено с пресичанията и високите бордюри, нооо беше много хубаво. Утре пак сме там.  

Имам един малко тъп въпрос към мамите със секцио - как се обезкосмявате около операцията? Embarassed

Честит трети месец на Мария!
 bouquet
Виж целия пост
# 217
Добър вечер от нас.
Гладем за среща говорите,но май съм пропуснала...за кога и къде става въпрос:)
Хайде мамите от Борово и района да се видим,аз съм на няколко минути път с колата и ми удобно...зимна приказка,асиди...кой още (забравих)...пишете по едно ЛС да се разберем Simple Smile

честито бебе на брата на коконка

и бързо оздравяване на Индия!

аанет и мен ме вълнува този въпрос,та ще чакам някой да сподели:)

Лека нощ!
Виж целия пост
# 218
Здравейте! Grinning

Времето като е хубаво и почти не сядам пред компа.

коконка, честит племенник! Hug

Салис, дано й се размине на малката душица! Praynig

Аз няма с кого да си направя русенка среща Confused
Виж целия пост
# 219
Имам един малко тъп въпрос към мамите със секцио - как се обезкосмявате около операцията? Embarassed


Много внимателно  Joy аз се бръсна и наистина внимавам, за тея дет се скубят не знам  Joy
Виж целия пост
# 220
Ето ме и мен.

Коконка - честито - да е здраво и усмихнато бебче, Христо!   bouquet И аз чакам след 2 месеца  Simple Smile

Слънчоглед - днес ходи ли в парка - видях една дама с момченце като Светльо и малко бебе в количка, ама май не ми заприлича на теб от снимката  newsm78?

Аз откарах навън от 14 до 18 часа, а Марти спа ли спа (трябваше да яде в 15.30, а изкара чак до 18) - урааа - иначе цял следобед е кисел. Утре мисля пак  Wink

Салис - дано бързо се оправяте  Hug
Виж целия пост
# 221
Момичета, исках да питам тези, които са раждали секцио, имали ли са някакви проблеми с червата и корема след това. ¬е аз от неделя съм в егати състоянието, нощите са ми най- големия кошмар. Едни страшни болки под ребрата, ама не остри, а едни такива все едно някой си е наврял юмрука в корема ми и го мести наляво- надясно.

Там някъде трябва да ти е стомаха, сигурна ли си че нямаш проблеми с него....  newsm78 щото си родила преди около 40 дни и би трябвало да са ти се появили по-рано болки, ако има нещо свързано с операцията.
Виж целия пост
# 222
Салис, аз съм нямала такова усещане, да не би червата да се наместват, знам ли newsm78 трябва да попиташ доки.
За обезкосмяването се бръсна но не се престаравам особено.
Анджи,Коконка, май сме се наговорили с жените на братята си да раждаме долу-горе по едно и също време Laughing
Виж целия пост
# 223
Благодаря ви момичета- аз още съм си лелешката усмивка Laughing
мари при нас не беше точно уговорка, ами аз си провлякох краката Grinning
Това са най-хубавите новини  Laughing За съжаление докато бях бременна GSM-a ми изписваше номера на брат ми само ако се е случило нещо тъжно, дай Боже вече все за хубаво да ми звъни  Grinning. Сега съм виснала на компа и чакам да се приберат от родилното с подробности, поръчах и снимки- голяма оптимистка съм Laughing
За окосмяването- да питам. Нещо странно се случва с мен. Косата ми , че капе - това е ясно, обаче забелязах, че под мишниците повече от половината косъмчета ги няма. В смисъл след като ударя една контра и после поникват едни рехавки и то само от тук от там. Същата история и по крака и триъгълник. Не,че се оплаквам- лошо няма, даже съм доволна, само ме притеснява да не вземе и косата ми да поокапе, че тогава ... На някоя от вас случайно да и се случва нещо подобно и какво се прави. Аз ксата я мацам с готин балсам на всяко миене, но започвам да се притеснявам.
Виж целия пост
# 224
За окосмяването- да питам. Нещо странно се случва с мен. Косата ми , че капе - това е ясно, обаче забелязах, че под мишниците повече от половината косъмчета ги няма. В смисъл след като ударя една контра и после поникват едни рехавки и то само от тук от там. Същата история и по крака и триъгълник. Не,че се оплаквам- лошо няма, даже съм доволна, само ме притеснява да не вземе и косата ми да поокапе, че тогава ... На някоя от вас случайно да и се случва нещо подобно и какво се прави. Аз ксата я мацам с готин балсам на всяко миене, но започвам да се притеснявам.


Ами не знам, то вярно е странно  newsm78 забелязах, че докато бях бременна много ми растяха космите (то си е нормално де), бях станала като Крали Марко едвам успявах да се обръсна  Joy та да не би да ти се махат тия косъмчета дето са ти били допълнителни  Joy  hahaha много тъпо, ама друго не ми хрумна  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия