Стягащ колан за след раждане

  • 18 425
  • 34
# 30
Аз съм чувала хубави работи за тези колани и исках да си взема, но ще раждам през май и в тия жеги как ще го нося  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 31
Раждах секцио - колана го сложих в деня след изписването Peace
Виж целия пост
# 32
раждах секцио-не съм слагала такъв колан.Корема ми се прибра много   бързо .Не съм и разчитала на колана/както са писали преди мен ,според някои лекари той прави мускулите мързеливи/Разчитах на упражненията след  това-коремни  преси предимно!!!
Виж целия пост
# 33
Сложих го една седмица след секциото.
Виж целия пост
# 34
Сложих го на седмия ден след секциото.Незнам дали коланът е имал ефект,но на третата седмица нямах и помен от корем Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия