Набор 2001 (9)

  • 16 334
  • 321
# 90
И аз съм чувала, че не е хубаво да се празнува преди датата но деня след ваканцията е цели 2 седмици след РД....
Значи ваканцията тук почва на 21 март и е до 7 април. РД е на 24 март  Tired
Виж целия пост
# 91
Значи бонбоните ще празнуват около Великден явно Simple Smile
Какво пък, нека е по-късно, ще го разберат  Hug
Виж целия пост
# 92
Да, точно на Easter monday  Tired Ама лошото е че ако празнуват преди това ще получат много Великденски подаръци - все разни зайци и яйца се подаряват...

След ваканцията не е ли много късно???  newsm78
Виж целия пост
# 93
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ЗАСМЕНИДНЕС НЕ СЕ ВРЪЗВАТ МАРТЕНИЦИ УТРЕ ЧАК ЗАРАДИ ЗАДУШНИЦА
Виж целия пост
# 94
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Виж целия пост
# 95
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ЗАСМЕНИДНЕС НЕ СЕ ВРЪЗВАТ МАРТЕНИЦИ УТРЕ ЧАК ЗАРАДИ ЗАДУШНИЦА
Честита баба Марта на всички, да сте румени и засмени и много, много здрави.

И аз го чух това за мартениците, но не рабирам каква е връзката между един езически ритуал и православната задушница.

Ние всички се накичихме с мартеници! Пожелавам на всички весели празници!
Виж целия пост
# 96
Виж целия пост
# 97
Честита баба Марта! Бъдете весели, засмени, румени и бели!
Виж целия пост
# 98
Честита Баба Марта!
Виж целия пост
# 99
Честита Баба Марта! Бъдете живи и здрави.
Виж целия пост
# 100
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !

С мартенички бели и червени да сме здрави и засмени!
Виж целия пост
# 101
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !!!


ЗДРАВИ ,ВЕСЕЛИ ЗАСМЕНИ !!!
Виж целия пост
# 102


Честита Баба Марта!
Виж целия пост
# 103
Честита Баба Марта!!!


Виж целия пост
# 104
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия