Набор 2001 (9)

  • 16 334
  • 321
# 120
DIVA_ORHIDEQ, много съжалявам за загубата ти. Приеми съболезнованията ми  Flowers Rose
Кураж!

Иначе влязох да ви честитя празника...
Виж целия пост
# 121
Моите съболезнования, Дива Орхидея  Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 122
DIVA_ORHIDEQ, много съжалявам за загубата ти. Приеми съболезнованията ми  Flowers Rose
Кураж!

Иначе влязох да ви честитя празника...
И от мен приеми съболезнования и кураж! Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 123
Милата ми Орхидея....прегръщам те силно
Приеми моите съболезнования
 Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 124
Здравейте!
Може ли и аз да се включа в темата. Аз съм майка на две дъщери. Едната е родена на 16.01.2001 г., а другата на 03.07.2007 г.
Виж целия пост
# 125
DIVA_ORHIDEQ, много съжалявам за загубата ти. Приеми съболезнованията ми  Flowers Rose
Кураж!

Иначе влязох да ви честитя празника...
И от мен приеми съболезнования и кураж! Flowers Rose Flowers Rose

Съжелявам, мила. Много тъжно  Sad



Petunco , разбира се че може. Добре си дошла сред нас  Hug
Виж целия пост
# 126
ВЛИЗАМ САМО ДА КАЖА ЧЕ ВЧЕРА МОЯТА ЗВЕЗДА УГАСНА
ПОЧИНА СВЯТАТА МИ МАЙКА И ОСТАНАХ КРЪГЪЛ СИРАК
ДОБРЕ ЧЕ ПОНЕ ВАС ИМАМ

   Flowers Rose Flowers Rose Моите съболезнования.
   Съжалявам за загубата ти. Cry
Виж целия пост
# 127
Дива Орхидея, моите съболезнования! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 128
Diva_Orhidea...много съжалявам за загубата ти...това е една от най-ужасните загуби в живота на човек.Остава една празнота, която никой не може да запълни, но сега трябва да си силна, заради милите ти дечица. Прегръщам те!
Виж целия пост
# 129
Petunco , разбира се че може. Добре си дошла сред нас  Hug
И от мен добре дошла! Hug
Виж целия пост
# 130
Моите съболезнования,Орхидея Flowers Rose Flowers Rose
Кураж, и много сили ти желая, заради дечицата!

Виж целия пост
# 131
 Готови ли сте вече за борбата при подаването на документите. Mr. Green
 Аз вече се настройвам психически и се чудя в колко часа да се появя в училището?  newsm78
Виж целия пост
# 132
А аз да Ви се похваля вече подадох документи в едно училище - 11 ОУ в Дианабад и ни казаха, че със сигурност детето ще бъде прието - няма да има никакви приемни изпити нито интервюта, само да занесем от детската градина свидетелството като ни го издадат май месец. За всеки случай ще подам и на още две места документи.
Виж целия пост
# 133
А аз да Ви се похваля вече подадох документи в едно училище - 11 ОУ в Дианабад и ни казаха, че със сигурност детето ще бъде прието - няма да има никакви приемни изпити нито интервюта, само да занесем от детската градина свидетелството като ни го издадат май месец. За всеки случай ще подам и на още две места документи.


 И на нас това училище не ни е далече,но само лоши неща чувам за него. Confused
Виж целия пост
# 134
И на нас това училище не ни е далече,но само лоши неща чувам за него. Confused

Ами в началото и на мен много не ми харесваше, защото от вън училището не изглежда много добре.
От тази година в училището ще има паралелка с разширено изучаване на английски език и зипове по български и математика. Препоръчаха ни да се запишем в класа на заместник директорката, тя била много добър педагог и така и направихме. Тя наистина е много приятен човек. Училището има стол и занималня до 17 часа и много важно е, че е само първа смяна. Аз точно това искам да е само първа смяна, защото втората смяна ми се струва убийствена за малки деца. А и учителите при които той ходи на танци в детската градина водят курс за по големи деца - школа точно в това училище и ще ми е много удобно, защото той иска да продължи да ходи там. Единствения недостатък е, че май нямат плувен басейн, но не съм сигурна, защото не съм питала. А ти какви лоши неща си чувала?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия