Набор 2001 (9)

  • 16 340
  • 321
# 180
готово- по това време е трудно да се класирам на компа, но ще прегледам за още, със сигурност има Simple Smile
Виж целия пост
# 181
flea страхотна снимкаааа  Hug Hug Hug
благодаря ти - наистина преслушай за още Hug
Виж целия пост
# 182
DIVA_ORHIDEQ   Hug Hug Hug
Прегръщам те миличка, улисана в ежедневици чак сега видях за непрежалимата ти загуба. Моите искрени съболезнования мила, никога няма да е същото, но намери сили да надмогнеш част от болката.
На мен ми помагаше да се сещам за хубавите моменти с любимите хора, които загубих прекалено рано. Но за жалост Фантичка е права - това е една от незатихващите болки, просто трябва да се научиш да живееш с нея.
Да за голямо нещастие е така и знам че не се превъзмогва факт е че останах сама загубих и баща,брат и сега и майка всички ме оставиха сама Cry
Виж целия пост
# 183
Миличката ми - имаш дечицата си, съпруга си - давай им повече обич, взимай и от тях неистина е много трудно.........  Hug Hug Hug Прегръщам те..........
Виж целия пост
# 184
DIVA_ORHIDEQ, моите най-искрени съболезнования Cry  Flowers Rose  Hug
При нас нищо особено няма и затова и не се включвам толкова често. Нали го записах отдавна в училището и не се притеснявам вече за това Simple Smile
Днес ще имат тържество в градината по случай 8-и март Simple Smile Бил ми подготвил и подарък, но щял да ми го подари утре Simple Smile
Добре дошли на новите мами  Hug
Виж целия пост
# 185
DIVA_ORHIDEQ, моите съболезнования.
Аз тази седмица подадох молба най-накрая и се надявам всичко да е наред. Госпожата, при която искаме да е, са я сложили за класна на паралелка с френски език, но аз въпреки всичко записах детето при нея. Смятам, че госпожата е по-важна от училище, избор на език.
Вчера беше и 8-мартенското тържество в градината. Брей, как бързо станаха големи нашите деца.
 
Виж целия пост
# 186
DIVA_ORHIDEQМного сили и кураж.Мила, изтръпнах като разбрах, че си изгубила всички Cry .Аз изгубих брат и баща, още не мога да гледам техни снимки....Това си остава за цял живот, с времето част от болката минава......Но ти си имаш семейство - дечицата ти имат нужда от теб, съпруга ти.Силно те прегръщам, макар и виртуално.Ако имаш нужда от нещо, дори и просто да поговориш ние сме тук Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 187
DIVA_ORHIDEQ и аз изкренно съжалявам за загубата ти.Мила пращам ти много сили и прегръдки .Трябва да продължиш,колкото и да боли заради дечицата,те имат нужда от теб HugНие сме тук и ти съчустваме и винаги ще ти откликнем Hug
Ние вчера имахме тържество в градината и получихме за подарък картичка оцветена и надписана от децата.Сами са се справили е като изключим че моята беше огледално надписана даже не е забележила ,но се гордея много.Тържеството беше в национални носии играеха български приказки и песни .Много вълнуващо беше за всички.Пращем една снимка в средата е Миранда http://images24.snimka.bg/005318411-big.jpg
Виж целия пост
# 188
А аз да Ви се похваля вече подадох документи в едно училище - 11 ОУ в Дианабад и ни казаха, че със сигурност детето ще бъде прието - няма да има никакви приемни изпити нито интервюта, само да занесем от детската градина свидетелството като ни го издадат май месец. За всеки случай ще подам и на още две места документи.


Ние също подадохме молба в 11 ОУ още януари, разговаряхме с помощник-директорката, която дори ни вкара в единия първи клас, та на нас ни беше доста неудобно да притесняваме децата и учителката, но както и да е. Ако тя ще води първи клас - чудесно, наистина е много приятна и лъчезарна жена.

Имате ли отзиви и за други учителки? Вие в коя детска градина ходите? Ние сме до зала Христо Ботев.
Виж целия пост
# 189
 На Dundurela момченцето е във вашата градина.
 Ние сме в 16 ОДЗ.  Peace
Виж целия пост
# 190
DIVA_ORHIDEQ, и от мен съболезнования. Сигурно ти е много тежко да си единствена останала от семейството:( Бъди силна! Дано повече да няма лоши събития в живота ти!
Виж целия пост
# 191
ДИВА ОРХИДЕЯ,съболезнования и  от мен Sad
Виж целия пост
# 192
Здравейте искам да ви питам четете ли книжки на децата и какви. Аз се опитвах няколко пъти да чета приказки, но интереса беше почти нулев. При едно от боледуванията беше притеснен, че няма да разбере какво става с Каролсон, защото госпожата им четяла в училище. Разбира се веднага купих книжките и сега не пропускаме вечер без една глава.  А аз си мислех че още е малък за тази книжка...та се чудя какви още да взема, та да са интересни.
Виж целия пост
# 193
И тук да се похваля - момче ще е Simple Smile
Дияна беше седнала вчера да пише имена. Имаше предложения за Томи (така се казваше кучето ми) и Бонбончо. Имахме известен спор относно кучешко или некучешко е името Томи. Дияна изтъкна като аргумент Пипи Дългото чорапче. Не я интересуваше националността на авторката Simple Smile
Виж целия пост
# 194
И тук да се похваля - момче ще е Simple Smile
Дияна беше седнала вчера да пише имена. Имаше предложения за Томи (така се казваше кучето ми) и Бонбончо. Имахме известен спор относно кучешко или некучешко е името Томи. Дияна изтъкна като аргумент Пипи Дългото чорапче. Не я интересуваше националността на авторката Simple Smile

  bouquet поздравления мила

Томи си е момчешко име  Wink имаме познато наборче с това име.


четете ли книжки на децата и какви.

не  Embarassed Имаше период в който четях. Имаме няколко книжки които са в резюме на оригинала и тях ги харесват. Питър Пан, трите мечета, грозното пате и т.н. Опитвам се да се придържам към класиките.
Май вината е в мене че не чета, предпочитам да седна пред компютъра и да релаксирам след тежък ден в службата.... Може би е добре да почна пак да чета  Thinking

Имахме и период в който  искаха да им чета на български. Нищо не разбират, но им е интересно  Grinning Е, от време на време схващат по някоя дума от това което съм ги учила, но за съжеление не е много - има няма 5 - 10 думи

Мдааа, хубаво е че задаваш  този въпрос, накара ме да се замисля. Ще взема да им чета пак по малко. Лошото е че се унасям и аз а имам толкова неща да въърша след като те заспят - основно да релаксирам  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия