В немско инатът е качество наследствено - тема 63

  • 14 768
  • 318
# 240
Спешно тръся българи в Ашау (близо до Мюнхен), Германия и Залцбург, Австрия. Става дума за едно болне детенце, но не се наемам да разказвам повече тук защото нямам позволението на майката. Който иска да получи повече инфо, моля нека ми пише на ЛС. Важно е, мили мами. Съжалявам, че немога да напиша цялата история засега! Praynig

И аз. Само не мога да помогна с преводи на немски, че все още го уча.  Embarassed
Виж целия пост
# 241
Зиме, а на Татяна що не й отговори на въпроса за бейбиситването, а?  Mr. Green
Ти ся кво  Wink ? Интрижка ли търсиш  Mr. Green ?
Виж целия пост
# 242
Зиме, а на Татяна що не й отговори на въпроса за бейбиситването, а?  Mr. Green
Ти ся кво  Wink ? Интрижка ли търсиш  Mr. Green ?

Не бе, тва е щото завидя, че за нея няма Mr. Green
Виж целия пост
# 243
Зиме, а на Татяна що не й отговори на въпроса за бейбиситването, а?  Mr. Green
Ти ся кво  Wink ? Интрижка ли търсиш  Mr. Green ?

Не бе, тва е щото завидя, че за нея няма Mr. Green

Браво бе  Twisted Evil   Laughing
Виж целия пост
# 244
zиме и аz си търся zа по някоя вечЕр , когато решим да ходим насам натам Wink
Виж целия пост
# 245
Здравейте!

Споделям, че снощи бях на форумска среща с Лиска, Муни и Новичка. Беше страхотно, Канкун е чудесен!
Наблегнахме на коктейлите, препоръчвам Зомби! Хапнахме и по едно ястие, на което не запомних името и  остана под № 45 или 54.Лиска ми каза ,че трябва да има преговор и от един път няма да стане!
Преди време, мрънках, че бих дала всичко за да съм в Пловдивска кръчма с приятели.
Удовлетворена съм, но искам пак!

Серди, ти купи ли билет вече? Можем да организираме среща с официално посрещане и повод за затвърдяване на мескиканските ми познания!  Mr. Green
Виж целия пост
# 246
Здравейте!

Споделям, че снощи бях на форумска среща с Лиска, Муни и Новичка. Беше страхотно, Канкун е чудесен!


СHиMkи?  Sunglasses
Виж целия пост
# 247
Здравейте!

Споделям, че снощи бях на форумска среща с Лиска, Муни и Новичка. Беше страхотно, Канкун е чудесен!


СHиMkи?  Sunglasses

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 248

 newsm78
Виж целия пост
# 249
Не се почесвай Wink
Снимки от място, където е присъствала Лиска няма да видиш, това си е закон-форумски Laughing
Виж целия пост
# 250
Снимки има, но няма да се публикуват!
После ще има коментари от рода, кой е по-зомбиран, на кой му е най-красива усмивката  и т.н.  Mr. Green
Виж целия пост
# 251
Ха, много интересно. Значи от мюнхенските срещи може да има снимки, а от берлинските-твърдо нье! Crossing Arms Радвайте им се тогава сами! Wink
Виж целия пост
# 252
вечка да обработи снимките с лиска и да ги пусне. ако не пуснете снимки от вашите срещи, няма да ви пускаме повече от нашите, а ние пак ще правим, и голи мъже ще организирам да ни танцуват.
лиска обаче в никакъв случай да не се вижда на снимка, именно-закона е форумски, но да е оправдание за непускането на снимки, не е добре. ша го приемем лично #Cussing out
Виж целия пост
# 253
Ха, много интересно. Значи от мюнхенските срещи може да има снимки, а от берлинските-твърдо нье! Crossing Arms Радвайте им се тогава сами! Wink
Берлинчанки се имат за по-голяма проминенция, затова Wink  newsm53
Виж целия пост
# 254
Хо хо хо ола, мадамос!
Радио Мехико тука. Столичанското, ексклузивното. Mr. Green

Не се кахърете, мацки. Снимки има, както вече биде казано. Цели две. Не се майтапя. Имаше цял целеничък фотоапарат. Нека, моля ви, собственичката му да се появи, да ги видим първо ние, пък една може и да пуснем. Така или иначе позата е една и съща. Grinning
Само обаче да съм чула коментар кой, как и защо! Mr. Green

П.С. Мате, споко, Лиска снима. Демек, ако не се харесаме, тя ще да е виновна. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия