Работещи майки 2006 г. - тема 13

  • 23 603
  • 285
# 120
Дю, да ти е жива и здрава сестрата и да се подкрепяте винаги.

за празниците... мислехме да идваме към вашия край много сериозно, ама ти не се обади повече и така... трудна ще е организацията без твоето съдействие. но теоретично не сме се отказали, ако ни искате някога...

виждам, че и двете теми подхванати за ми близки.
От калоян вече "бика" (биричка) не може да се пие. Като смок е. директно от бутилката. Аферата "гунчо" е в пълна сила, миналата седмица се налижи да излезем с колата и с лаптопа, за да продължи да гледа ну погоди, докато стигнем на рождения ден.

и другото.. днес ходихме при един кредитен съветник. мисля, че се отказахме от покупката на ново жилище.
според сметките му ако искаме да теглим кредит 100 000 евро, трябва да платим 220 000 за 30 години с месечна вноска 700 евро.
отчаях се напълно
Виж целия пост
# 121
Калино моме, не се отчайвай, ами дай някаква работеща поща да ти пусна нещо за разведряване.
Аз тези дни се бях сетила за Гунчо и реших, че щом не плачеш вече, значи кротко е потънал в забвение, а то... Confused
Виж целия пост
# 122
ами.... гун4о и забвение.... по-скоро мен ще ме забрави.....

и да не бъда голословна:

http://www.flickr.com/photos/kalikayo/2327149533/
Виж целия пост
# 123
Сушените плодове съдържат сщо толкова захар, колкото и бонбоните, но имат други полезни съставки - май витамин К (ама не помня много добре). Обикновенно тези, които се продават в Бг обаче са с толкова много консерванти, че със сигурност след 2000000000000000000000 години наред с разкопките на кости на човека ще намерят и сушени кайсии, произведени в бг, а Менделей се мята в гроба, че цялата му таблица я има във всеки един продукт в бг.
Виж целия пост
# 124
за празниците... мислехме да идваме към вашия край много сериозно, ама ти не се обади повече и така... трудна ще е организацията без твоето съдействие. но теоретично не сме се отказали, ако ни искате някога...

Ох, Кали, чувствам се виновна  Embarassed Аз посрещнах тогава гости (5-ма възрастни и 2 деца), но нямаше да ми попречи и вас да посрещна  Hug Ще ми бъде изключително приятно да се запознаем! А за съдействие - винаги готова!!!
Виж целия пост
# 125
Здравейте,момичета! Аз се зигубих Embarassed, но ще се опитам да наваксам.Започвам с кафето, че днес  станах в ... 6.43, а в 7 ми почваше ефира ooooh!.Само ще кажа че стигнах в 7.02 Crazy.Викайте ми Шумахер bowuu
Отивам да пия кафе и  после  ще ви чета Hug
Виж целия пост
# 126
Миньон, не го видях бебето вчера Sad Нямах ехограф, тъй като наскоро бях на ФМ и вчера носих епикриза или там както се казва това, дето ми бяха описали какво са видели светиите в Университетската болница тук. Мериха ме на кг, кръв, урина, обичайните глупости за женска консултация Mr. Green

Да се похваля, че вече съм цели 5кг отгоре, ама бременните ми джинси са все още широки на корема и се смъкват много смешно като вървя Crazy Ама като седя в офиса са ми добре, че не ми стягат на корема.

Кали, снимката е култова Heart Eyes

Велмар, биеш ме hahaha Аз вчера станах в 7.28 и успях в 8.10 да съм при докторката Wink
Виж целия пост
# 127
Сушените плодове съдържат сщо толкова захар, колкото и бонбоните, но имат други полезни съставки - май витамин К (ама не помня много добре). Обикновенно тези, които се продават в Бг обаче са с толкова много консерванти, че със сигурност след 2000000000000000000000 години наред с разкопките на кости на човека ще намерят и сушени кайсии, произведени в бг, а Менделей се мята в гроба, че цялата му таблица я има във всеки един продукт в бг.
Леле,Ger4o,ти ме разби.... ooooh! Аз толкова се гордеех със себе си ,че мойта щерка яде вместо вафли,пасти и бонбони,сушени плодове,а то..........ужас! Rage Ми то утре за закуска направо шоколадова торта да й дам. Mr. Green Абе имах някакво шесто чувство,че в БГ няма току така да се продават качествени и полезни храни и то на сносни цени.........Аз наистина доста се "втелясвам" - сок й давам само правен от мен,да съм сигурна какво има вътре Naughty 
Няма все да е така,скоро няма да мога да я манипулирам чак толкова,но дотогава...  smile3560
Дю, да е жива и здрава сестра ти!на патерица,ама от сърце
Кали,тая снимка мнооого ми допатна thumbsup А,тая треска с кредит за жилище и мене ме тресе...и аз съм ей така #Crazy Money Много спорим с мъжа ми...май ще се предам и ще живеем.....ей така newsm41
Виж целия пост
# 128
Момичета, приключих с работните дни тази седмица. Излитам от офиса  Laughing
Пожелавам ви лек петък и весел уикенд!
 Hug
Виж целия пост
# 129
Калинче, крака ми няма да стъпи у вас ако се организират такива оргии  smile3534 ... Btw снимката е върха. Шапка ти свалям за пореден път. И да ти е жив и здрав разбойника.
Роза, много си права за сушените плодове. Ми то за съжаление почти не останаха здравословни храни, а тези дето се предлагат като органични са егати цифроманията ooooh!
Момичета, аз май ще почна по-често да пиша, защото тате Ники домъкна един от онези мини-лаптопи в къщи. И ако скоро ми оправи интернета към него ша черпя Crazy
А, освен това от другата седмица ще се логвам с пълното си име, че имам един служебен ангажимент тука
Цунки Heart Eyes
Виж целия пост
# 130
видяхме ти служебния ангажимент на банер Simple Smile успехи много ти пожелавам!

Кайо е с Т от вчера, 40 градуса. едва я валям до 38, повръща лекарствата, бълнува, говори глупоти, скача нощем да тича, нощи каза:
Мама, виж сънцето гее виж виж слънчо Simple Smile
поле ми обясни за какатаа баткото бебетата, кучето Бека, и изобщо цял репертоар от нечути неща изкара. в съчетание с налуден поглед. ..
аз се чудех да се смея ли да страдам ли....

лошото е, че пропада партито в неделя, толкова се надявах да се видим, казаха, че е вирус и няма да е незаразен до тогава, дори и да оздравее.
но.. партито само го отлагаме, не го отменяме.

Майра, СУПЕР готино изглеждаш, качи още снимки, моля те.
Само да кажа, че и катетоМ е супер мацка, много ти отива кате да си бременна!
(понеже снимки няма да качи скоро Joy )
Виж целия пост
# 131
Ей, много неприятно... Той да оздравее бързо, апък ние партито ще си го направим така или иначе. Сега наблегнете на силната храна и повечко гушки. Грип ли е?

Как ми се ще да си бременеем всички заедно... Сега децата са ни горе-долу на една възраст, ако и вторите са такаа... Аз пак съм на вълна бебеправене и нещо се размечтах Laughing
Виж целия пост
# 132
Гери, Тате Ники сигурно ще е много щастлив Simple Smile завиждам ти за вълната... кога ли и мен ще ме залее... мисля , че няма да е в този живот Joy

К ... някакъв вирус, нищо не ми казаха, няма сополи, кореми и гърлото му е добре, гърдите са добре. само Т.

за празниците... мислехме да идваме към вашия край много сериозно, ама ти не се обади повече и така... трудна ще е организацията без твоето съдействие. но теоретично не сме се отказали, ако ни искате някога...

Ох, Кали, чувствам се виновна  Embarassed Аз посрещнах тогава гости (5-ма възрастни и 2 деца), но нямаше да ми попречи и вас да посрещна  Hug Ще ми бъде изключително приятно да се запознаем! А за съдействие - винаги готова!!!

Ннееее... ДЮЮЮ не беше това идеята, да е чувстваш виновна. само исках да потвърдя топлите си чувства към теб Simple Smile не се отказвам лесно Simple Smile
Виж целия пост
# 133
видяхме ти служебния ангажимент на банер Simple Smile успехи много ти пожелавам!

 newsm78 Само аз не съм в час, ама въпреки това пожелавам успех на Гери!!! За Веледа-та ли става дума всъщност или там пропадна?

Кали, сега качвам снимки. Дано Ясмин не се събуди, че тоя мултиплай много бавен Sad
Виж целия пост
# 134
не, за NUXE, френска козметика. имат нов банер в бг-мамата.

в мулти нали не ги качваш една по една? С джава става с копи-пейст. зарежи ги да си се качват сами. нямам търпение да те видя Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия