Грам след грам, килограм след килограм отлетяха с Дюкан - 83 тема

  • 41 355
  • 855
# 390
                                                 
                                Честита Баба Марта
...и от мен HugПожелавам на всички ни много здраве и усмивки и не на последно място много смъкнати килца през този така женски месец,дано ни е на късмет Praynig
Виж целия пост
# 391
Здравейте Дюканки мили,  Hug

Честита Баба Марта!
Бъдете живи и здрави, румени и засмени, слаби и чаровни   bouquet

Сънче, много ти отива новата прическа  Peace

Вещи, мартеничката ти е много тематична Simple Smile

Честито на всички, които днес правят кръгъл месец с режимчето на Дюки. Още много свалени килограми ви желая и скоро да постигнете целта си  Peace

На новите момичета - успех  Peace

Слънчева и отслабваща събота ви желая!
Виж целия пост
# 392
Добро утро! Честита Баба Марта! Да сте здрави, щастливи, румени, засмени!
Днес кантарчето ме възнагради- рече и отсече - 74.4 кг! newsm44 Намаление от 1.4 кг за 2 дни!  Тази цифра не бях я виждала от 3 години! newsm53 Сега съм още по-мотивирана да продължа до края и да не правя издънки!
Допивам си кафето, обличам си полето и отивам на гости на едно 2 месечно бебоки да го нагушкам и нацелувам!
Хубав ден, мили момичета! Hug

Виж целия пост
# 393
Шуши, зеленце може в ПЗ дните , но без мазнина.
Мечето, пиле на грил може, ако си го приготвиш в къщи без мазнина.
Бачиии, свежарка, както винаги Hug Hug
Жедира, прегръдка за слънчевото момиче. Hug
Мишле, честито намаление, браво, а се беше заотказвала Hug
Виж целия пост
# 394
Честита баба Марта, момичета Hug
Sun, много хубава прическа, но то на хубав човек всичко му седи  Wink

Мишле, честит минус! Сега би трябвало да си мотивирана повече от всякога! Peace
ReGe, много свежа мацка си Simple Smile

*ШУШИ*, екстра си е зеле с домати, в ПЗ  дните, и без мазнина. Peace





Виж целия пост
# 395
Честита баба Марта!!!
                да сте живи, здрави и засмени и доволни от себе си!
Виж целия пост
# 396
                                     Добро утро красиви девойки. Hug Hug Hug

                                                   ЧЕСТИТА БАБА МАРТА



 Влизам да ви кажа,че съм режимна и послушна.
Сънче мила  Hugстрахотна си с новата прическа.
Реге и ти си много красива.Не режи косата. Peace

и аз нямам търпение за срещата - леко съм напрегната, но въпреки това  - нетърпелива.. и едни трески  ме тресат, какво  да облека... чудо съм!!![/i]
Хихихихи.Кате и гола да дойдеш,пак ще ти се радваме,тъй че,не харчи парите на добрия човек... Joy


 И аз чакам с нетърпение срещата утре.Ще взема фотоапарат. Peace

Мишле ,браво.Само така те искаме вече. Hug


Гушки на всички. Hug Hug HugМного весел и слънчев уикенд ви пожелавам.Блазе на тези,дето са из планините.Как ми се ходииии.... Confused
                     
Виж целия пост
# 397
Фоли Simple Smile)) Росна китка ненагледна съм
Виж целия пост
# 398
ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ И ЧЕСТИТА БАБА МАРТА
Виж целия пост
# 399

Да сте живи и здрави!
МишлеБраво за минусчето Flutter
РегеЧудна коса, благородно ти завиждам, на мен не би ми отивало, щот съм дребничка.На Сънмного ми допадна цвета, и прическата. Flutter
ВещиДюканска мартеничка, а? Hug
Момичета, като чета всяка от вас на колко е години, и като гледам снимките ви от сега, ми то - не само се разхубавявате, но и хвърляте годинки зад себе си!!Честно, чак се изненадвам! smile3521
Стига от мен, желая ви много отпускащ уикенд и другата седмица да се похвалите с минусчета!!! Hug
Виж целия пост
# 400
Мамома, Буги, Орелия, Волна, Пиленце, благодаря ви, милички!  Hug Heart Eyes
Мишленце, честито намаление!  Hug  Heart Eyes
Жедирка,  Hug  Heart Eyes
Меченце, може и готово пиле на грил да си вземаш, но старателно му обелвай кожата!  Peace
Шуши, и зелето, и доматите са идеални за ПЗ дните, но, както вече са ти казали, БЕЗ мазнина.  Peace

Аз излизам на разходка и шопинг, евентуално.  smile3506  Навън наистина е прекрасен ден! Възползвайте се и вие!  1swing family
Виж целия пост
# 401
Бъдете здрави, момичета!
Виж целия пост
# 402
А пилето на грил позволено ли е Embarassed ?

Махай му кожата и яж.
Виж целия пост
# 403
Честита Баба Марта на всички!

Да сте бели и червени,румени и засмени и много здрави и щастливи.Днес имам много поводи да почерпя но ще го направя по-късно,че сега отиваме на разхадка.Милото днес има рожден ден!А Хриси става на годинка и половина.
Весел ден на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 404
Баба Марта носи пролетта,здравето,щастието и радостта!Момичета аз ви ги пожелавам от сърце!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия