Грам след грам, килограм след килограм отлетяха с Дюкан - 83 тема

  • 41 356
  • 855
# 405
Честита Баба Марта! Румени и засмени!

Днес още мъничко надолу: -400 гр. И така станаха 1.5 кг. Почвам деня на протеини, нататък ще видим.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 406
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА
Бъдете като Пенда червени, здрави и засмени, но не толкоз затлъстели  Laughing
Реге - мноуу си яка  Sunglasses
Сънче- чИстита глава, зеленоочке  Flutter
вещи, кри, фоли, бубе, айсче, бачи ,мише Heart Eyes


Виж целия пост
# 407
Честита баба Марта и от мен    bouquet и благодаря ви, че ви има  Heart Eyes
Цяла сутрин се борих с едни пилешки сърца. Докато им изчистя мазнинките голем зор видях  Sad. Откъде толко тлъсточ? Сигурно всички са били пред инфаркт горките. Донесох си едно бурканче за обяд в работата, а за довечера ако ги задуша останалите с малко винце нали няма да е проблем-обещавам да не пия соса  Laughing
Виж целия пост
# 408
Честита Баба Марта, милички!   Heart Eyes
Да сте много здрави, щастливи и усмихнати  Hug
Виж целия пост
# 409
Честита Баба Марта!!!  Heart Eyes
Момичета идвам да се похваля,вече с второ килце надолу.Много съм щастлива,направо не мога да повярвам. Party
Честито и на другите с минусчета.
Divana благодаря ти мила за рецептата снощи.  bouquet
Виж целия пост
# 410
Честита Баба Марта!

От днес и аз се присъединявам към вас  Hug
Виж целия пост
# 411
Момичета-кокичета, нали с палачинката се изчерпва приема на овесени трици за деня?
Виж целия пост
# 412
карамел- страшен аватар....ти си точно за тая тема...вижда се книгата на Дюки  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 413
момичета една комшийка си купила списание ТЯ и ми показва заглавие на корицата на което пише нещо от рода    ядете по много и отслабвате.стана ми любопитно и отворих да прочета диетата.а тя- някаква абсурдна интерпретация на дюкан където е обяснено че се поглъщат голямо количество протеини.но тези протеини бяха запържени в олио и натъпкани в домат.за закуска имаше кофичка кис мляко с плод и т.н. и т. н.горко им на тези които започнат диетата .според мен с това меню може само да се надебелее!  newsm78
Виж целия пост
# 414
миа.р ,дажбата от овесени трици за деня е 3 лъжици:)
Виж целия пост
# 415
карамел- страшен аватар....ти си точно за тая тема...вижда се книгата на Дюки  Joy Joy Joy Joy
Боже,пък аз 1 година да не забележа.
  bouquet
Виж целия пост
# 416
Честита баба Марта!
Весели празници и много хубаво настроение ви пожелавам!
От мен нищо ново.От вчера съм само на маса,но съм желязна – нищо нережимно не е влязло в устата ми.
Виж целия пост
# 417
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА,много здраве и лични постижения.  bouquet
Добре дошла Карамел Hug
Виж целия пост
# 418
Карамел, добре дошла при нас  bouquetДай малко инфо на любопитните. Защо искаш да отслабнеш,  откога, на какви диети си се подлагала, колко килограма си, на колко си години , колко си висока,  ей тия няколко неща Laughing
А , че това е твойта диета е видно от аватара ти, както забеляза Деата. Peace
Деатка, много си наблюдателнааа. Hug Hug
Миа р, можеш да сложиш винце на сърчицата, няма да е проблем, още повече, че самият Дюки го разрешава като подправка. Особено, след като са минали през инфаркт Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 419
Днес е страхотен ден, времето е чудесно, само да го нямаше вятъра Tired
Досега бях при едно сладко бебоки, голям бонбон е! нагушках я хубавко....до следващия път! Heart Eyes
Аз излизам, отивам да си търся автомобил, че останах без!  ooooh! А без кола съм като без крака! Стискайте палци да си харесам нещо! По-късно пак ще пиша!
Иначе и днес съм режимна, току-що хапнах малко рибка с подобаващо количество вода и сега съм като един голям аквариум! Crazy
Излизайте навън, момичета, разхождайте се, времето е страхотно! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия