Грам след грам, килограм след килограм отлетяха с Дюкан - 83 тема

  • 41 356
  • 855
# 420
Честита Баба Марта момичета
Елена82 честит празник на двамата ти мъже,да са ти много здрави и послушни   bouquet
Виж целия пост
# 421
Аз се разходих, пих кафе, напазарих и се върнах!
Имам си вече подарък!  Whistling CrazyМного съм доволна, защото вече ми стават по-малки сутиени!! и си взех ЯК!!! под гръдната ми вече не е 95 а 85!!! newsm44
Деатке, ще ме умориш, ега ти и окото дето имаш - рентген!! ooooh! Laughing Mr. Green
Добре дошла на Карамел!
Виж целия пост
# 422
Привет и от мен!

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА много здраве и усмивки за всички!
Добре дошли на новите момичета - успех!
При мен няма промяна в кантара, днес с ужас и наслада си спретнах гала обяд Joy
Прекрасен ден ви желая, до скоро!
Кате, имаме си традиция като си купим нещо - и снимки ... Laughing/моят мъж още ми си сърди за "онези" снимки Joy/
Виж целия пост
# 423
Кате, имаме си традиция като си купим нещо - и снимки ... Laughing/моят мъж още ми си сърди за "онези" снимки Joy/
Ааа то хубаво.. ама къде ти още съм дебелка да се показвам, мога само покупката да покажа за малко и я махам после!? А твоят мъж, защо точно се сърди, че си ни се показала ли?  newsm78 Simple Smile
Виж целия пост
# 424
Кате, имаме си традиция като си купим нещо - и снимки ... Laughing/моят мъж още ми си сърди за "онези" снимки Joy/
Ааа то хубаво.. ама къде ти още съм дебелка да се показвам, мога само покупката да покажа за малко и я махам после!? А твоят мъж, защо точно се сърди, че си ни се показала ли?  newsm78 Simple Smile

хайде, хайде...
Нали те видяхме каква си чаровница.
Виж целия пост
# 425
Здравейте,
много мартенички, чувствам се накичена като пролетно дърво, че и нахранена/от тази на Вещи/. Laughing Но и от мен една:
  С пожелание за много здраве и късмет!
Дамаянти, да ти е жив и здрав сина. Много радост да ви носи и винаги да има разбирателство!
Елена 82, честит рожден ден на съпружеското тяло! Винаги да те слуша! Party
Мама Веси, Реге, Мишле, Асса, Слав4е Ав4е- Честито намаление! Peace
Mecheto, Карамел- добре дошли! Hug
Mecheto, гледам, че имаш малки бебчета, кърмиш ли, че тогава си направо за 3 фаза Thinking
Сънче, благодаря за свежите цветя и хубавият поздрав! Hug Приятна разходка/и шопинг/!
Мишле, а ти дано се сдобиеш с нова кола! Praynig И със скорошно постигане на целта!
Даанито, честит първи дюк месец! Браво, хубав резултат!  bouquet
Реге, голяма чаровница си! Flutter Никакво подстригване! Naughty
Джувка, добре върви 3 фаза. Първата седмица имах минусче от 700 грама, сега вървя ту надолу, ту нагоре, но около едни и същи кг. Обаче още не се отпускам с хляб и гала вечери както си трябва, пусти страх от кантара Whistling
Ставам да готвя една вкуснотия, можеше и да я пиша гала вечеря , но предпочитам моите режимности, пък другите да си хапват вкуснотията! Heart Eyes
Виж целия пост
# 426
Кате, имаме си традиция като си купим нещо - и снимки ... Laughing/моят мъж още ми си сърди за "онези" снимки Joy/
Ааа то хубаво.. ама къде ти още съм дебелка да се показвам, мога само покупката да покажа за малко и я махам после!? А твоят мъж, защо точно се сърди, че си ни се показала ли?  newsm78 Simple Smile
хайде, хайде...
Нали те видяхме каква си чаровница.
Аз може да съм чаровна, но съм реалистка!
Дамаянти, рожденик ли имаш,отивам да чета?   bouquet
Виж целия пост
# 427
Честита баба Марта на всички   Kissing HeartБъдете здрави, весели, засмяни и с желаните килограми   bouquet
Кате, честито, мноооого секси бельо  Flutter
Аз нямам търпение за утрешната среща с Креми  Party
Пожелавам много весели емоции и на всички други, които ще се видят утре  Hug
Виж целия пост
# 428
Много са ти готини гащите и сУтЮена Hug

Дали не са ми твърде големи снимките в аватара и подписа newsm78
Виж целия пост
# 429
Кате, честито!Много секси, наистина!
Аз бях пуснала снимки по боди - спортно, не като твоето и светкавицата ми скриваше главата, ама мъжо щеше да припадне...

Дивана - в подписа можеш да понамалиш да не заема толкова място...в същност, аватара също Joy
Виж целия пост
# 430
Честита Баба Марта и от мен! Да сте ми живи и здрави!
А аз днес получих първото: "Уау, ама ти много си се вталила, какви ги вършиш, а..?"
Умрях от кеф. Crossing Arms
Виж целия пост
# 431
Mamche na Rumche, tzvety roussimova - Благодаря за поздравленията и пожеланията за моето мъжле,той много ме слушка и затова си го обичам толкова.Аз му пожелавам да е здрав и да си постигне мечтите скоро!   bouquet
Виж целия пост
# 432
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА   bouquet

дНЕС МИ Е ВТОРИ ден и се чуствам мнооооого гладна Sad ,но кантара показа минус един кг Laughing
Имам въпрос,може ли да слагам малко соев сос на пилешкото преди да го изпека newsm78 и още нещо мога ли да ям от пуешкото месо на Браво newsm78,дали има мазнини?
Мерси предварително  bouquet
Виж целия пост
# 433
Котето, добре дошла   bouquet Не стой гладна, просто яж каквото е разрешено. Соев сос не може, пуешко може.
Виж целия пост
# 434
Да ви попитам нещо - мога ли да пия Дерби кола. На етикета пише - белтъчини - 0, мазнини- 0, въглехидрати - 0.1, няма нищо завършващо на - оза, пише само подсладител. Как мислите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия