Грам след грам, килограм след килограм отлетяха с Дюкан - 83 тема

  • 41 346
  • 855
# 600
Тотално се побърках, исках да изпратя съобщение на личния на Пилето, а за малко да направя голяма простотия!!! Sick Sick
Момичета, за паролата не е добре да се разпространява, защото получих на личния съобщение от репортерка на Труд, че иска да пише за нас, което хич не ми се понрави, затова внимавайте!

Е, репортерката поне е питала. Защото би могла да си напише статията и без да пита. Всъщност не виждам нищо лошо в това да се пише в медиите за този режим, както и някой от много отслабналите, който не страда от излишен свян, да се покаже на снимки преди и сега. По договорка с редакторите, би могла да се покаже и без главата, със замъглено лице и фалшиво име.
Виж целия пост
# 601
Пу първа, след срещата!!! Mr. Green
След малко снимки!!!
Доволна съм много!!!!!!!! Hug Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 602
Ура, ура, ура...
Първо - най-после изчетох всичко!
Второ - спокойствието в дома ни е възстановено!
Трето - явно от мъка по любимите роднини съм заслабнала...Сутринта не издържах и се качих на другаря Кантар и що да видя...цяло кило липсва! Някак не реално ми се струва, но ще видим утре! Така или иначе радостта ми е голяма! Както казва мъж ми: Режимът работи, така че споко!
Всичката радост естествено не ме кара да забравя , че сега можех да съм в приятната компания на Съни и Нелката, но следващият път ще да е! 
Насти, не си единствена в румънската област, само дето аз съм в самата невероятна Румъния...Не можах да ти отворя снимките, но ще вярвам на другите, а и то от аватара се вижда, че си хубавица. Hug
РеГе, косата ти е супер...и двете с малката сте много готини!  bouquet
Перле, това същите, широките дънки ли са? Недоразбрах нещо?! Каква си ни тополка! Сенките според мен са от умора...Толкова цветя засади!  bouquet
Лори, страхотна си! Много секси! Аби правилно каза, че ще правим серия фотоси с черни роклички! Wink
Аби Hug, ще ме чакаш, ами...Аз за какво се пъна да слабея, ако не ви се изфръцкам лятото?!?!? Laughing
МАМСHug
За всички упорити дюканки едно поздравче от мен с любима група и песен:
http://www.youtube.com/watch?v=bsbhfScU2y4
Снимки, снимки...хайде, Кате...чакаме! Wink
Виж целия пост
# 603
Ей, Кате, колко си бърза ...
След малко ще ти пратя и моите снимки да качваш  Wink
Виж целия пост
# 604
И аз се прибрах. Чакам да ви видя снимките  Laughing
Виж целия пост
# 605
радооост!няма ги по 2см от всякъде.не можах да повярвам!мерих се мерих се 100пъти. newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 606
  Кате,разчисти си кутията,да те питам нещо,че си се задръстила.

 Момичета,съжалявам за спама. Praynig
Виж целия пост
# 607
Хоп и аз тука.Много съм доволна от срещата, момичетата са страхотни.И аз чакам да видя снимките................ Heart Eyes
Виж целия пост
# 608
Пиле,ми не е май най-нормално.Ако прекаля с гала вечерята следващия ден го карам П. Не ям плодове,защото не обичам и много рядко ям хляб.Свикнах без него и не ми липсва. Hug
Марини,тези са други ,едни таквиз намачкани  Joy Joyи бързам да ги покажа ,да не се отпуснат, като предните. hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Варненки, пускайтееееееееее снимки Naughty Hug Hug Hug
Моннн,браво! Hug Hug
Виж целия пост
# 609
Здравейте!
Нямам с какво да се похваля, освен че днес навъртам километри от ходене пеша от обикаляне на авто-борси. Имам вече няколко оферти, утре избирам! Peace
Задържам, не свалям нищо днес!
Виж целия пост
# 610
Здравейте,свежарки  bouquet
Започвате да завръщате в родното гнездо Joy
Перла HugС тези дънки сякаш си наи-добре.
Марини,Катяджин,Пилито,Дивана,
Мишле Hugот утре с ново возило!
Лора Hugне можах да те видя Cry
Виж целия пост
# 611
Момичета, заповядайте топли, топли парят снимките!
Ще събера още и ще ги кача и тях в албума, по-късно, така че проверявайте!моите половината се затриха от само себе си... SadДобре, че имаше много репортери! Mr. Green

Виж целия пост
# 612
Здравейте. Минавам съвсем набързо, че напоследък не смогвам да се добера до компа.
Честита Баба Марта. Да сте живи и здрави, румени, слаби и засмени  Wink .
Аз съм все така 95  Crazy .
После ще наваксвам с четенето  Blush .
Виж целия пост
# 613
Ей, варненки, много сте готини! Слънчеви!
Страхотно събиране сте си спретнали!
И много сте красиви!
Виж целия пост
# 614
Аз не мога да им се нарадвам... Blush Hug Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия