Грам след грам, килограм след килограм отлетяха с Дюкан - 83 тема

  • 41 346
  • 855
# 585
Ами не мога да закусвам от години съм така още като бях момичеееееее Laughing Blush
Сутрин стана и само кафе ми е в главата и аромата му подушвам, въпреки че още не е готово.Само когато бях бременна закусвах и то защото ми се гадеше от кафе и чай preggo
Орелия    а за чувала, не знам аз ще продължа да го правя, ако ще и само вода да е- то откадето не го чакаш от там ще дойде, нали знаеш  Thinking
За сега и аз се радвам на свалените кг но само да не доиде момент, в който ще задържам кг  baby_neutral тогава ще трябва да ви викам на помощ мамчета, че бързо се отчайвам и губя кураж
Виж целия пост
# 586
Хайде на следобедно
Лори,браво!Скрила си снимката в албума и аз щях да я пропусна Naughty
Прелесна си.И тая рокляяяяяяяяяяя малееееееееее Hug Hug smile3501
Орелия, Hug Hug Hug
Марини, Hug Hug
Вещи, Hug Hug
Дамаянти,да ти е живо и здраво слънчицето и много да те радва. Hug Hug
Виж целия пост
# 587
Красива, както са ти писали преди мен, основното нещо в режима е честото хранене и закуската. Тя е задължителна просто  Naughty Можеш да си позволиш първото ти за деня хранене да е в 13ч., само, ако си похапнала в 00.30ч. през нощта. Организма не бива да се оставя да гладува повече от 12 чАса, защото преминава в режим "запасяване"  Peace Това, че в момента сваляш е нормално, но не значи, че тук в този режим това сваляне се толерира, защото лежи на глад, а при Дюкан тази думичка я няма  Naughty
И друго - не всички тук са "мамчета"  ooooh! имай го предвид все пак  Peace
Виж целия пост
# 588
Здравейте!!
По повод задържането, аз също разкарвам 1 килце на две седмици, но поне ми са ясни причините, но съм се заредила с търпение, още повече, като виждам положителните промени с фигурата си - все повече усещам моето си тяло Embarassed
Насти И преди, и сега си много готина, и хлапенцето също!КукумявчеИ вашите са големи симпатяги - сладко, сладко спящи, като моите сега Mr. Green
ПерлиЗабелязват се тези кръгове, извинявай, незнам обаче от какво би могло да са Rolling Eyes Ама какво телце си извадилаа Flutter
Като ви чета, за Лорчетои аз искам да го видяяя - ако някоя се смили - да ми пусне парола за албумчето на лични, моля Praynig
За яденето- вчера направо надминах себе си - е, днес сутринта, признавам със свито сърце, се качих - няма + и  Party
Виж целия пост
# 589
Честита Баба Марта на всички. newsm51 за11дни свалих 6кг. и 10см от талията newsm44 и продължавам нататък.Успех и на вас.
Виж целия пост
# 590
 Hug Hug Hug За всички вас, красавици! Heart Eyes
Дамаянти, Честит празник! Да ти в живо и здраво детенце и да е слънчево като майка си! newsm51  love001
Перличко, и аз имам такива, бре! Banghead Не знам с нещо избелващо дали няма да се поразкара, аз не съм пробвала, защото и без друго съм позорно бяла. Embarassed Ама иначе си суууууупееееер! Heart Eyes На аватарите личи телце, но лицето нещо... с тая снимка ме влюби!  Kissing Heart
Лееекичко завиждам на момичетата, които днес имат срещи. Mr. Green Нямам търпени да ги "видя", само дано снимките не са в албума с паролата, че отекох. Whistling Ние с Goody пък да вземем да си чукнем една по Монтанско? newsm78 Питам за 5-ти път, ама... наистина ли съм единствената пухиандърка в цяла румънска провинция? newsm50
Ако почна да изброявам никове, задължително ще пропусна някого, затова:    love001 Hug smile3525
Виж целия пост
# 591
Може би единствената "пухиандърка" в региона, която отслабва с помощта на форум в интернет Joy Шегувам се, разбира се.

И аз съм любопитна за снимките, но тъй като самата аз не предоставям такива (вече обясних, че познавам толкова много хора, че не ща някой случайно да попадне на мен и да ми наднича във вътрешния свят чрез форума), та не смея да помоля за паролата. Разбира се, ако някоя добра душа все пак реши да ми я даде - няма да се разсърдя Joy
Виж целия пост
# 592
Lora 1 - СТРАХОТНА СИИИИИ!!!  Hug Направо умопомрачителна  smile3544
Мерси, мила, дължа го на момичетата и Дюкан!
Перле, от умора и смяната на времето е.
Виж целия пост
# 593
Тотално се побърках, исках да изпратя съобщение на личния на Пилето, а за малко да направя голяма простотия!!! Sick Sick
Момичета, за паролата не е добре да се разпространява, защото получих на личния съобщение от репортерка на Труд, че иска да пише за нас, което хич не ми се понрави, затова внимавайте!
Виж целия пост
# 594
Ок, няма проблем, и без това си точа зъбките за 29 мартенската срещаа!!!Да се видим и lalalala
Аз обаче, пак шЪ помрънкам - нещо ми зачезва балкончето, и без това не беше много , но... Cry Някоя пробвала ли е резултатно варианта за ханша и бедрата?Без да се отразява горе, уф как го обясних Embarassed
Виж целия пост
# 595
Хм newsm78, може би тя е само за ветераните тук newsm78?
Виж целия пост
# 596
Здравейте!
Отдавна не съм писала в темата, нещо ми се обърка режима. Пред МЦ съм, яде ми се постоянно и нережимно. Удържам някакси фронта, все пак. Глеедам да готвя вкусни неща, днес сме на телешка мусака с тиквички и гъби. Женските истории ме  Crazy Crazy Crazy, но ще мине тези дни.
Утре или вторник ще пусна снимки, само някой трябва да ми даде парола за албума. newsm78
Виж целия пост
# 597
А на  мен може ли паролата,или още е рано? Rolling Eyes Аз мога да покажа моя снимка,ама имам само една с ужасно качество и е до кръста така че нищо не личи,защото аз нагоре съм си добре.
Виж целия пост
# 598

Аз обаче, пак шЪ помрънкам - нещо ми зачезва балкончето, и без това не беше много , но... Cry Някоя пробвала ли е резултатно варианта за ханша и бедрата?Без да се отразява горе, уф как го обясних Embarassed
Пиле,за съжаление се отслабва от горе на долу.Аз започнах от бузките,балкона,ръцете ,талията,бедрата и все още се боря с ханша ,ама от 96см не мърда.Бедрото ми е 54см .Талията 68см.
Насти,аз ползвам крема на clinians с грозде против петна .
Лорче,може ида си права. В последно време имам доста задачи, пък и висна тук пред монитора.Очите ми се изморяват ,а може и цялостна да е умората, пък да не я чувствам.Сестра ми забеляза кръговете около очите .Тя не ме е виждала доста време.Та реакцията и беше:"Ти си се стопила ,а какви кръгове имаш около очите, ще се разболееш."
Виж целия пост
# 599
Мъка, значи Cry Тогава като махна още едно две-килца, ще мина на 2/7 - Дюкан го препоръчва, като щадящ вариант, заедно с 2/0, който обаче не ми допада, ясно защо- заради изкушенията.
ПерлеА ти трета фаза, нормално ли я караш - казваш , че и през нея си смъкнала килца?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия