Грам след грам, килограм след килограм отлетяха с Дюкан - 83 тема

  • 41 339
  • 855
# 630
Ха, добър ви вечер!Много са свежи всички момичета на снимките!  bouquet
И какви шишове, ехеее Mr. Green И аз познах КатетоДжин, Дори и Елена82, усетих се, за никовете горе-ляво Grinning Креми, Бубкатаи те хубавици!!!
Приятна вечер от мене, че вече превиших лимита  Embarassed Само ще четем Wink
Криси страхотен резултат, поздравления!!!   bouquet
Виж целия пост
# 631
Ето ме и мен. Срещата беше много свежа и си прекарахме чудесно. Момичета радвам се много, че вече Ви познавам  Hug
Виж целия пост
# 632
Ееееее, мерси за пояснението  Laughing Друго си е така  Grinning
И мацките от Троян сте върха  Hug

Криси, резултатът ти е повече от добър - браво!!!  bouquet

Катяджин, къде изчезна  Laughing Имам един подарък за теб и новата ти визия   Hug тук
Виж целия пост
# 633
Супер свежи и щастливи сте, мили варненки! Сигурни ли сте, че спазвате режима на Дюкан?! Не би трябвало да сте толкова готини!!!  newsm47
Креми и Бубето, вие сте направо като девойчета невръстни! Супер сте! newsm51
Сега чакаме включване и от съседките...
Друго си е като има и визия зад ника!
Жозефинс, ЧЕСТИТ МЕСЕЦ и БРАВО за добрия резултат! smile3501
Криси мб, ЧЕСТИТО и на теб! Невероятно постижение! newsm10
Виж целия пост
# 634
Ххихихихи, това с касовата бележка обра точките. Добре сте си похапнали . Тоз мъж Дюканец ли е?Joy Joy Joy Joy
Момичета, много сте свежарки, ама имена не видях, познах само някои от хубавиците.   bouquet

Фоли, мъжът е моя. С него заедно започнахме режима, но той много бързо достигна желаното тегло и вече е в 3-4-та фаза.

Варненки  Hug, много се радвам, че се запознахме!!
Виж целия пост
# 635
Здравейте момичета радвам се ,че бях на варненското събиране,мнооого съм доволна ./а като си помисля ,че за малко да не отида/Беше ми много приятно и полезно ,запознах се със страхотни момичета . Иска ми се да има по-често такиви срещи.
Виж целия пост
# 636
Сноу -Ана, не съм разбрала Embarassed Поздравления за него, браво.  bouquet
Виж целия пост
# 637
МАМS, мнооого си приличате със снаха ми, започвам да се радвам, че брат ми не пише при нас. Mr. Green Аз не разбирам точно ти какво имаш за отслабване, изглеждаш прекрасно! Heart Eyes
Впечатлиха ме палавите искрички в погледите на Snow-Anna, mama_na_kiki и katyadjin. Прекрасни дивачки сте, станахте ми още по-симпатични. newsm51
elena82,   love001 много си миличка. Толкова добричка ли си, колкото изглеждаш? Hug
Не можах да повярвам, когато видях mamoma с цигара. На снимките в близък план личи перфектна кожа, а за чертите нямам думи... Първата ми мисъл беше, че тази прекрасна жена е пълен въздържател. smile3501 smile3525
mamche na rum4e, като малко момиченце си, сладкишка! Hug
Сигурно изпуснах някого, но няма особено значение. Всички сте такива чаровници... newsm74
 krisi_mb, josefins, честито!  bouquet
Не ми е писано да воайорствам на срещата в Русе, но ще запомня и само да ми падне паролкатааааа.... Joy
Виж целия пост
# 638
  Хайде на снимкитееее

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=224139
Виж целия пост
# 639
Здравейте, милички!  Hug
Срещата в Русе беше страхотна! Благодаря ви, момичета, че дойдохте! Много се радвам, че се запознахме! Всички сте просто чудесни!  newsm51 Специални благодарности на Зелено човече и мъжа й, които успяха да съчетаят натоварения си график със срещата и ни изненадаха безкрайно приятно!  Hug Heart Eyes
Снимките са вече в албума. Аз се връщам назад да чета пропуснатото.  Grinning
Виж целия пост
# 640
Здравейте момичета. много ме е яд, че не успях да се видя с варненки, но дъщеря ми се разболя. Нет нямах до сега и не можах да предупредя, че няма да мога да дойда. Но живот и здраве, следващия път ще съм с вас.
Аз не съм мръднала, но съм в МЦ и май е разбираемо. Зарибих и брат ми на диетата Laughing
Сега се опитвам и баща ми да го амбицирам, 4е там положението е много зле, здравето му се влошава, но не чува и не чува Confused
Отивам да оправя детето, по-късно пак ще се включа!
Виж целия пост
# 641
Насти  Heart Eyes
Дидочка, бързо да оздравява детенце  Praynig
Съни, Човече и останалите момичета от Русе страхотни сте  Hug

Волна, нема ги снимките бре Simple Smile
Виж целия пост
# 642
Пеперудке,иска ми парола. newsm78
Сноуана,поздравления и за мъжа ти .Добро постижение. smile3521
Русенки,браво!Много сте чаровни!Истински хубавици.Личи си ,че сте Дюканки. smile3501 smile3501 smile3501  love001
Виж целия пост
# 643
Здравейте отново момичета  Simple Smile виждам че имате добри резултати, което е много похвално  Hug Радвам се за вас продължавайте в същия дух  Peace Не мога да пиша често но пък ви чета редовно  Mr. Green За сега не знам колко съм свалила но по дрехите усещам че не е без хич  Blush днес ми е последен П и от утре съм на ПЗ  Simple Smile Да ви се оплача цяла седмица бях режимна а днес се издъних   Cry Embarassed Надявам се да няма големи поражения   ooooh! Praynig Във връзка с това искам да ви попитам сега да карам ли още няколко дена П заради глупавата си слабост или  Confused Благодаря ви предварително  Hug Hug Hug Желая ви много минусчета и Честита Баба Марта  Heart Eyes
Виж целия пост
# 644
zdr.as se opitvam da oslabna sas dietata na duken no neznam kak da si napravq ne6to kato menu za parviqt etap.ili po to4no kakvo meso moga da qm.molq nqkoi da mi pi6e.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия